Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 4d. 22:00

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Gegužės 5 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Netinkamas metas iškilmingiems pietums. Jei teks pasirinkti, tai darykite iki vidudienio arba vakarop. Jei kas nors bandys aiškintis santykius, neprisiriškite prie jo problemų ir pasistenkite išlikti laisvas. Valgykite kuo daugiau duonos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Tinkama diena tvarkyti kelionės ar komandiruotės dokumentus, tinka rūšiuoti kažkieno sukuistus popierius. Tiesiog daug dirbkite ir tai jus apsaugos nuo nereikalingų svarstymų, kas kaltas ar teisus. Apsirenkite bent kokį nors mėlyną drabužį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Tikėtina, kad ieškosite ryšių su svarbiais žmonėmis, norėsite organizuoti neįtikėtiną vakarienę su mylimais žmonėmis. Šią dieną mažai ką matysite, mažai ką įžvelgsite, bet daug girdėsite. Popiet pasistenkite kuo daugiau tylėti. Pagraužkite sūdytų riešutėlių.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Negaiškite laiko su emociškai įsiaudrinusiais žmonėmis. Šią dieną dažniau negu bet kada skambės telefonas. Rasis ir kviestų, ir nekviestų svečių. Jei viso to norite išvengti, pats įsijauskite į svečio vaidmenį. Neleiskite niekam liesti jums priklausančio nekilnojamojo turto dokumentų. Pasimėgaukite aštrokais patiekalais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Pasistenkite dėl sūnėnų ar dukterėčių. Per visą dieną gali tekti daug kalbėtis telefonu, o vakare suvoksite, kad nieko gero nenuveikėte. Jei esate ką nors apkalbėję ar įtraukę į kokias nors intrigas, pats metas prisipažinti ir ieškoti būdų, kaip kompensuoti moralinę žalą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Jei esate prikalbėjęs gerų žodžių, šią dieną galite tikėtis gana didelės piniginės kompensacijos. Nuo vidudienio iki pavakarės pasistenkite nepriimti jokių sprendimų, venkite plepalų, nereikalingos informacijos. Vakare naudokitės savu išradingumu, greita orientacija.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Nuo pat ryto matysite, kad turite per dieną nuveikti ir suspėti daugiau negu bet kada. Pirmiausia – asmeniniai reikalai. Ryte susirinkite svarbią informaciją, o vakare eikite į svarbią vakarienę su įtakingu žmogumi. Pasimėgaukite (gal tiksliau suderinkite) šviežiomis ir sūdytomis daržovėmis; pasidžiaukite, jei per dieną dažnai susidursite su skaičiumi 16.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Šią dieną lyg savaime bus viešinami dalykai, kuriuos taip stipriai slėpėte. Tikėtina, kad bandysite susitarti su savimi. Jei darysite, ko prašo kiti, nepatiks jums pačiam, jei darysite tai, kas patinka jums, raukysis aplinkiniai. Tad nesistebėkite, jei bus sunku reikšti mintis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Tinkama diena bendrauti su draugais, nes ir neklausdami galite išgirsti patarimą, kaip išeiti iš aklavietės, į kurią esate spraudžiamas. Jei užmegsite pažintį, neskubėkite jos pamiršti. Tik venkite pokalbių su žiniasklaidos atstovais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Tikėtina, kad nuotaiką gadins nuolat skubantys draugai ir pažįstami. Susikaupti trukdys įvairūs skambučiai, sirenos. Jei teks pildyti svarbius dokumentus, viską kelis kartus tikrinkite, nes mažiausiai matysis tos klaidos, kurių niekuomet nedarote.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Jei tik galite, nepildykite svarbių dokumentų, nesiskųskite teismams. Tikėtina, kad kažkas knisis po jūsų popierius, stengsis viską sujaukti. Gerai, jei ryte iš tolimos šalies gausite laišką, o vakare dalyvausite kokioje nors ceremonijoje. Tik nesirenkite žalios spalvos drabužiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Neleiskite, kad kokios naujienos jus trikdytų, neprisigalvokite niekų. Atsargiai dalykite pažadus, nes aplinkiniai jų nepamirš, o išpildyti bus sudėtinga. Jei tik galite, nepradėkite naujų darbų, neprisiriškite prie ką tik sutiktų žmonių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką