TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 14 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Bet kokia sėkmė savęs link traukia žmones: ir pavyduolius, ir palaikančius. Šiomis dienomis būsite populiarus visuomeninėse organizacijose, labdaros renginiuose. Tik nesiimkite per daug didelių ar visiškai naujų darbų. Valgykite kuo daugiau lengvo mėgstamo maisto.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Vakar gal ir nesumąstėte nieko nauja ar bijojote nagrinėti naują informaciją, tačiau šiandien bus sudėtinga išvengti naujovių. Nebloga diena rimtiems pamąstymams tiems Jautukams, kurie ruošiasi dideliems mokslams. Geriau nei bet kada matysite didžiuosius gyvenimo tikslus. Tinka valgyti kokią nors košę su medumi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jei pastarosiomis dienomis nesulaukėte giminaičių ar draugų, atvykstančių iš užsienio, šiandien gali pasiekti žinia, kad vertėtų laukti svečio iš toli. O ir pats spirgėsite kur nors išvažiuoti mokytis ar pasisvečiuoti. Šią dieną kuo daugiau lieskite vandenį, prauskitės ir ką nors plaukite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Šis ketvirtadienis ir dar keletas dienų jums yra lyg atspirties taškas, kai jaučiate, kad viskas darosi sunku. Būtent tokiu laikotarpiu galite pradėti sėkmingą verslą, sulaukti solidaus uždarbio. Šią dieną kuo daugiau laiko skirkite šeimai. Valgykite gardžius avižų dribsnius arba ryžių košę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Tinkamas laikas su partneriais suderinti norus ir darbus. Vertėtų kuo daugiau klausytis. Jūsų nuveikti darbai ir informacijos šleifas padės prasiskinti kelią į šviesesnę ateitį. Gerai, jei šią dieną namuose pražys kokia nors gėlė.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Pats metas pasistengti, kad pagerėtų darbo sąlygos, vertėtų priimti pasiūlymą eiti naujas pareigas. Jei gerai apsidairysite ir žengsite reikiamus žingsnius, atsiras maloniai stebinančių finansinių galimybių. Tai graži meilės, glamonių ir žydinčių gėlių diena. Tik nesirenkite labai tamsiais drabužiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Puoškitės, gražinkitės ir nesidrovėkite puikiai atrodyti. Tikėtina, kad šią dieną susikirs bent keletas laimingų atsitiktinumų, galinčių stipriai pakeisti jūsų gyvenimą. Apsilankykite muziejuje ar kokiame nors grandioziniame renginyje. Pasistenkite nevalgyti mėsos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Stenkitės spręsti kuo daugiau šeimos reikalų, tesėkite artimiesiems neišpildytus pažadus. Bent kokia nors smulkmena papuoškite namus, be to, galite pradėti rimtą remontą. Džiaukitės, jei ryte pažadins paukštelių giesmelės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Labiausiai seksis tiems Šauliams, kurie tvarkys aplinką, rinks šiukšles. Jei stengsitės daug bendrauti arba aplinkybės vers susipažinti su visu būriu žmonių, galite daug kartų suklysti: tai vardą supainiosite, tai netinkamoje vietoje netinkamu laiku atsirasite.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Visi žino, kad jums labai norėtųsi gana greitai daug ką pakeisti, tačiua rimtai išklausykite, ką sako aplinkiniai. Gali rastis žmonių, kurie nustebins keistais pasiūlymais. Pasistenkite bent šiek tiek daugiau sau leisti, pasilepinkite. Tinkama diena rinktis kurortą poilsiui. Tik saugokitės, kad joks vabalas neįkąstų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Valgykite kuo daugiau apvalių vaisių. Jei šią dieną rasite laiko, nušveiskite namų slenkstį ir pakiškite po juo bent gabalėlį labradorito, kad apsaugotų nuo nekviestų svečių. Neišsigąskite, jei namų palubėje lyg iš niekur rasis didelis voras. Kaip jis atėjo, taip ir išeis, tai jo diena.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Šią dieną tinka generuoti naujas idėjas. Galite pradėti naują mezginį, imtis protinių gamumų reikalaujančių užduočių, šį tą pakeisti gyvenime. Taigi galimybių daug, lieka išsirinkti ir pritaikyti. Pasidžiaukite gėlėmis, kurias auginate vazonėliuose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką