Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 30d. 21:30

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Gegužės 31 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Nesistebėkite, jei šį sekmadienį lyg ir be priežasties ką nors skaudės, bus liūdna. Pasistenkite neleisti, kad netikėtai apėmęs tingumas ir apatija gadintų laisvadienį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Nespręskite verslo klausimų, nesiaiškinkite meilės reikalų. Labai nenuliūskite, jei nepasiseks romantiškas pasimatymas. Tikėtina, kad norėsite pabūti vienas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Kiek galima daugiau dėmesio skirkite brandaus amžiaus šeimos nariams. Jie gali būti labiau kaprizingi, įnoringi ir reikalauti dalykų, kurie gali pasirodyti netgi absurdiški. Išsivirkite tiršto kisieliaus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Reikėtų žinoti, kad šią dieną daug kas vėluos į susitikimus, žadėtus pasisėdėjimus. Veikiausiai sudėtingiau negu bet kada gausite reikiamą informaciją, o ir gautoji vargu ar bus tiksli. Neperšalkite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Šią dieną savo noru galite prarasti nemažą sumelę pinigų: tai per daug demonstruositės, tai neatidūs būsite. Galite sulaukti kreditorių laiško ar pranešimo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Šią dieną patariama išsivirti sriubos. Tik ne paukštienos, o ypač ne gaidienos. Pasistenkite nevalgyti riešutų ir medaus. Jei netikėtai pateksite į lietų, galite tikėtis sėkmės. Pasistenkite daug neplepėti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Šiandien galite būti kaprizingas, silpnesnis nei paprastai. Tegul aplinkiniai pašokinėja ir nors šiek tiek pasistengia dėl jūsų. Neįsileiskite jokio širdagraužio. Saugokitės svetimų augintinių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Gali būti, kad šią dieną sužinosite, jog draugai jums iškrėtė kiaulystę, tad turėsite vietoj jų kažką aiškintis, sukti galvą, kaip išsipainioti iš primestos situacijos. Tiesa, apie save galite išgirsti labai nemalonių gandų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Gali tekti prisiimti ne tik savas kaltes, bet ir svetimas. Saugokite šeimos narius, kad koks nors neatsakingas viruso nešiotojas jų neapkrėstų. Karštakošiškai neorganizuokite jokio susitikimo, nes galite nusivilti – laukiamas asmuo taip ir nepasirodys.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Na ir kas, kad neturėsite ūpo, svarbu, jog nieko neskaudėtų. Sudėtingiausia bus bendrauti su užsieniečiais. Tad jei galite, pasistenkite komunikuoti tik su kasdien sutinkamais žmonėmis. Gerkite bespalves sultis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Sumaišties į šią dieną gali įnešti brandaus amžiaus žmonės. Ypač pagyvenusios moteriškės turėtų rasti daug priežasčių jus kalbinti, mokyti, bandyti patarti. Būkite atsargūs prie vandens. Jei tik galite, nelaipiokite jokiomis kopėčiomis, įtartinais svetimais laiptais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Pasistenkite niekuo nesidalyti ir neieškoti idealios lygybės. Paprasčiausiai taip nebūna. Geriau nestumdykite namuose baldų, nes galite užsitraukti namiškių nemalonę. Gali sušlubuoti balsas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką