Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gegužės 17 d., antradieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

14-oji Mėnulio diena. Tai pati sėkmingiausia Mėnulio diena. Jei nėra kitų ypač griaunančių situaciją aspektų, visi darbai, pradėti šią dieną, nusiseka. Taigi jei galite, svarbiausius darbus planuokite šią dieną. Tačiau neužmirškite, kad ši diena turi savyje ne tik didžiulės sėkmės energiją, bet ir didžiulį emocinį potencialą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pastaruoju metu susiklosčiusi padėtis itin nestabili, tad kol kas stebėkite įvykius ir nedarykite neapgalvotų žingsnių. Iki pietų kuo ramiau dirbkite savo darbus ir nereaguokite į kolegų pastabas ar provokacijas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Rizikinga leistis į dideles avantiūras. Visose derybose jūsų pozicijos bus stiprios, bet nebūtinai teisingos. Ką beveiktumėte – neskubėkite, pagalvokite apie pasekmes.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Seni pažįstami gali pasiūlyti naują pelningą veiklą. Labai svarbu, kad asmeniniai interesai netrukdytų tiesioginiam darbui – galite netekti visko. Stenkitės išlaikyti saugų atstumą tarp tų, kurie daug šneka ir tų, kurie jus giria.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Mokėsite manipuliuoti kitų jausmais ir pasiekimais. Darbe, jei tik jaučiate pavojaus signalus, stenkitės taikiai viską išspręsti, nuslopinti aistras. Galite sulaukti netikėtų siūlymų keliauti ar išvykti darbo reikalais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Darbe derėtų įsiklausyti į autoritetingų kolegų pastabas. Jei manote, kad viską žinote, šiandien gali tekti nusivilti. Sulaukę keistų ar provokuojančių pasiūlymų iš vadovų ar įtakingų asmenų neskubėkite visko neigti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Megsis naujos pažintys, svarbūs dalykiniai ryšiai. Kita vertus, būkite pasiruošę apkalboms, nedidelėms intrigoms, priešpriešai. Šiuo metu lengviau rasis slaptų priešų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien prasidėję konfliktai truks ilgai. Diena bus kupina meilės, aistros, naujų sumanymų. Ypač gerai jausis atostogaujantys, leiskite sau keliauti, pirkti automobilį ar kitą susisiekimo priemonę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pasirūpinkite savo pagrindinėmis reikmėmis, užsitikrinkite artimųjų paramą. Karjera šiuo metu seksis prasčiau, būsite labiau nei bet kada pažeidžiami.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Drąsiau tvarkykite asmeninius reikalus. Neleiskite, kad sutuoktinis ar draugai naudotųsi jūsų kantrybe, dėmesiu, pinigais. Jei seniai planuojate skirtis, šiuo metu tai padarysite taktiškai ir be nuostolių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei atostogaujate, būtinai pasidomėkite galimybe išvykti svetur. Pakeisdami aplinką greičiau pamiršite problemas, geriau pailsėsite. Iš mirties taško pajudės reikalai, susiję su teismais, valdiškomis instancijomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Finansinių reikalų geriausia netvarkyti nors porą dienų. Šiuo metu jūs negalite priimti teisingo ir naudingo sprendimo. Niekam neskolinkite, o patys mėginkite verstis su ta suma, kurią turite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tinkama diena ieškoti darbo, dalyvauti kūrybinės atrankos konkursuose. Didesnę įtaką darbdaviui darys ne jūsų atsiųstas gyvenimo aprašymas, o gyvas pokalbis, mokėjimas įtikinti, nustebinti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką