Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gegužės 22 d., šeštadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

10–oji Mėnulio diena. Viena pačių geriausių Mėnulio dienų, tinkama vos ne visoms veiklos sritims. Ši diena nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos, palaikančios energijos šaltinis. Labai gera vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei tik galite, elkitės išmintingai ir niekur neskubėkite. Tai jums padėtų rasti naujus senų problemų sprendimus. Darbe venkite nereikalingų pokalbių su vyresnybe, verčiau atsižvelkite į partnerių ir kolegų nuomonę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galite tvarkyti einamuosius reikalus ir analizuoti jau atliktų darbų rezultatus. Bet jokių naujų projektų kol kas nesiimkite. Gali iškilti nemalonių problemų – pažiūrėkite į jas filosofiškai ir paklausykite bičiulių patarimo, kaip jas išspręsti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Neturėtumėte būti pernelyg aktyvūs. Visuose darbuose pravers atsargumas ir apdairumas. Versle ar valstybinėje tarnyboje mažiau klausykite patarimų, o daugiau pasikliaukite savo intuicija.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Patartina šiuo laikotarpiu neparodyti savo silpnumo, kitaip galite patirti didelių finansinių nuostolių. Šis metas palankus bylinėtis ir visiems juridiniams klausimams spręsti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gali atsitikti taip, kad jūs atsidursite dėmesio centre, o aplinkiniai žmonės stengsis susitikti su jumis, domėsis jūsų nuomone visais be išimties klausimais. Tik neužrieskite nosies dėl tokio kiekio dėmesio.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien svarbiausia – neskubėti, apriboti kontaktus su partneriais ir kolegomis. Jei teks spręsti reikšmingus klausimus, pasikliaukite tik savo intuicija.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėsis išplėsti savo profesinę ir komercinę veiklą. Bet šis ketinimas nesirems realiu padėties vertinimu. Jūsų veiksmai tikriausiai bus impulsyvūs, o įvykiai pastatys jus į keblią padėtį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Elkitės pasyviau nei įprastai, mat šiuo momentu situacija nepalanki rimtiems kontaktams ir deryboms, todėl, jeigu yra tokia galimybė, verčiau atidėkite juos vėlesniam laikotarpiui.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Apčiuopiamos naudos duos konkreti veikla, jums puikiai seksis dirbti nuobodų ir neįdomų darbą. Visą laisvalaikį skirkite buitiniams reikalams, šeimai arba mylimam žmogui.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Lengvai spręsite sunkiausius uždavinius, kurie anksčiau jums buvo neįkandami. Nevenkite naujų darbų, net jeigu jie iš pradžių atrodytų esą neperspektyvūs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Patartina ramiai, neskubant tvarkyti tarnybinius ir buitinius reikalus. Diena tinkama visoms atidėtoms problemoms spręsti. Jei ketinate susitikti su verslo partneriais, vykti į užsienį – viskas turėtų sektis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų emocinis lankstumas ir geranoriškumas padės pakloti finansinės gerovės pamatus. Galite ne tik atkakliai siekti užsibrėžto tikslo, bet ir domėtis naujomis bei perspektyviomis veiklos sritimis.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką