Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas kovo 17 d., ketvirtadieniui

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

14 Mėnulio diena. Tai pati sėkmingiausia Mėnulio diena. Jei nėra kitų ypač griaunančių situaciją aspektų, visi darbai, pradėti šią dieną, nusiseka. Taigi jei galite, svarbiausius darbus planuokite šią dieną.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien galite gauti pasiūlymą, kurio seniai laukėte. Beje, tai geras laikas atnaujinti tai, kuo kažkada užsiėmėte. Verta aiškintis juridinius keblumus, nesklandumus, susijusius su jūsų profesine veikla.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors esate gana teisingi aplinkiniams, gali būti, kad kai kuriuos dalykus vertinate šiek kitaip negu aplinkiniai. Nurimkite ir į viską kitaip pažvelkite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pabūkite vieni su savo mintimis, jausmais, atsikvėpkite – nevarginkite savęs bendravimu su nemaloniais žmonėmis, reikalų tvarkymu, buitimi.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kad ir kuo užsiimsite, likite taikūs ir atidūs. Ypač atida reikalinga pasirašant dokumentus ir vairuojant automobilį. Atsargiai elkitės ir su nepažįstamais žmonėmis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gera diena dirbti su dideliais projektais, organizuoti renginius. Iki pietų tinkamas metas derinti reikalus su vadovais. Popietė bus painesnė, galite įklimpti į tuščius debatus, susinervinti dėl smulkmenų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Sėkmingesni bus teoriniai reikalai. Nereikėtų spręsti turtinių problemų, užsiimti rizikinga komercine veikla. Sunkiai judės ir tie reikalai, kuriuos reikia skubiai baigti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gali pasitaikyti proga užmegzti įdomių ar naudingų pažinčių. Pirmiausia baikite darbus, o tik po to linksminkitės. Kad ir kaip būtų sunku atsisakyti viliojančių pasiūlymų, labiau žiūrėkite darbo reikalų.
 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiuo metu verta kaupti profesinę informaciją, nedaryti skubotų išvadų. Nors žavesio jums nestigs, flirtuoti su mažai pažįstamais žmonėmis labai rizikinga. Nukentės jūsų autoritetas, geras vardas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei jūsų veikla susijusi su pinigais, svarbiais dokumentais, būkite budrūs ir diplomatiški. Dirbkite tyliai ir kruopščiai. Daugiau rūpesčių gali kelti kontrolieriai, tikrintojai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Labai svarbu teisingai įvertinti, su kuo turite reikalų, ir pasirinkti tinkamiausią bendravimo taktiką. Tai lems sėkmę ir populiarumą. Nieko nebijokite, bet būkite mandagūs ir atkaklūs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiuo metu derėtų kaupti jėgas. Bus lengva nepastebėti klaidų, įgyti slaptų priešų. Nesivelkite į beprasmius ginčus, ratu apeikite tuos, kurie ieško kaltų, mėgina primesti savo valią ar problemas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei ieškote atsakymų į svarbius klausimus, darykite tai aktyviau: klauskite kolegų, prašykite draugų pagalbos. Sėkmingi bus nauji sumanymai, todėl nelaikykite jų stalčiuje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką