Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas lapkričio 06 d., penktadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

20 Mėnulio kalendoriaus diena, viena iš geriausių Mėnulio kalendoriuje. Jai suteiktas Erelio simbolis. Ši diena susijusi su brandžia įžvalga, brandžia, tikslia nuomone. Lengviau sekasi numatyti ateitį, tendencijas, darbus, kurie seksis. Tai teisingos įžvalgos diena.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nuo 10 iki 13 val. Galite būti gan niūrios, blogos nuotaikos, kuri vėliau ims rimti. Todėl pirmoje penktadienio pusėje pasistenkime nesugadinti savaitgalio menkaverčiais ginčais, sudirgimu, baimėmis – daug lems, kaip šią dieną pradėsite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei esate tikras, kad viską darote teisingai, nekreipkite dėmesio į aplinkinių kritiką ar išsakomą nuomonę. Pasitikėkite savimi, tuomet kiti supras, Koks jums skirtumas, ką kalba kiti, jeigu esate tikras, kad viską darote taip, kaip reikia.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

 Galvą skaudės dėl pinigų trūkumo, jų reikės daugiau ir greitai. Nebijokite kreiptis į įtakingą asmenį. Gali tekti ir sunkiai padirbėti. Stenkitės nesipykti su šeima.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors pirmą dienos pusę ne viskas klostysis sklandžiai, tačiau vakaras gali būti visai neblogas – jaukus, šiltas, nekuriantis jokių konfliktų, palankus žmonėms, kuriems rūpi šeima, giminė. Mėnulis jūsų ženkle padės surasti santarvę su artimais žmonėmis. Tai geras laikas gilintis į savo sielą, emocijas, į tai, kaip bendraujame su žmonėmis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gali būti, kad šiandien jums teks įveikti nemenką pasipriešinimą. Maži nesklandumai pavirs neįveikiama siena. Prireiks ne tik fizinių jėgų, bet ir gudrumo, kantrybės, o gal net ir draugų pagalbos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Į meilės, kūrybos, poilsio, saviraiškos sritis ateis gyvybė, naujos galimybės, o nelemti nesusipratimai, niūrumas, vienatvė apleis šią sritį. Daugiau dėmesio skirti reikėtų ne darbo, o savo, asmeninėms, meilės bei kūrybos, poilsio reikmėms.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite pajusti nesąmoningą norą užsidaryti, ieškoti vienatvės. Gali apimti tokie jausmai kaip nerimas, baimės, nesaugumo jausmas, kurie gimsta, rodos, iš niekur. Vertėtų daugiau dėmesio skirti praktikoms vienatvėje pusiausvyrai, ramybei, gilesniam santykiui su pasauliu įgyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

 Ryžtingus sprendimus galite priimti tik tuo atveju, kai esate visiškai tikras savo teisumu. Jei abejojate, geriau susilaikykite nuo veiksmų. Šiandien geriau nepadaryti nieko, nei padaryti klaidą. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien turėsite visas teises reikalauti norimų dalykų. Galimas daiktas, kad jūsų norai bus išgirsti ir net patenkinti. Žinoma, jei nekelsite balso ir netrypsite kojomis...

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūs būsite linkęs apsisunkinti gyvenimą be jokios aiškios priežasties. Nėra nieko labiau varginančio nei nuolatinis diskomforto jausmas. Žiūrėkite į gyvenimą paprasčiau, priežasčių nervintis, ko gera, yra gerokai mažiau nei jums atrodo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžia gan niūri, greičiausiai priekabiausite dėl smulkmenų, burbėsite be priežasties. Gerą nuotaiką atgausite pasivaikščioję ore ar pasikalbėję su artimu draugu. Niekam nieko neprisižadėkite, nes vargu ar galėsite pažadus įvykdyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galite susidurti su kokia nors aplinkinių jums iškrėsta kvailyste, kuri gerokai sugadins jums nuotaiką. Todėl pasimatykite su žmogumi, turinčiu gerą humoro jausmą ir nesureikšminančio neapčiuopiamų dalykų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką