Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas lapkričio 3 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

7-osios ir 8-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Intensyvi, aktyvi, kupina netikėtumų, taip pat ir staigių permainų diena. Palankus metas siekti teisingumo, ginti tiesą, kovoti su apgaulėmis, melu, klasta. Tačiau būtina vengti pykčio ar keršto.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tikslas nepateisina priemonių, bent jau ne šiandieną. Jei manote, kad pasieksite kilnių tikslų, pasitelkdami klastą ar apgaulę, labai klystate. Šią dieną bus svarbu ne tik tai, ką darote, bet ir tai, kaip tai atliekate, kokias priemones renkatės. Tad gerai apgalvokite savo strategiją.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią dieną geriau imtis tų darbų, kuriuos galėsite greitai užbaigti. Sudėtingi projektai tokiu metu gali strigti, užsitęsti, pakrypti netikėta linkme. Visa šios dienos darbotvarkė gali būti sunkiau prognozuojama, kai kurie įvykiai gali priklausyti ne tik nuo jūsų valios, bet ir nuo sutapimų, atsitiktinumų, įvairių aplinkybių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei tektų susidurti su įžūliu melu – neatsitraukite, šią dieną labai svarbu apginti tiesą, to nepadarę, vėliau galite netekti svarių įrodymų, argumentų jai pagrįsti. Galite sulaukti ir spaudimo ar bandymų šantažuoti, bus svarbu nepabūgti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Galbūt aplinkiniai tikisi, jog šiandieną nuversite kalnus, padėsite atlikti kai kurias itin svarbias užduotis. Šie lūkesčiai gali erzinti ir varginti, nes būtent šią dieną galite būti ne pačios geriausios emocinės ir fizinės formos. Gali tekti pasitelkti visus diplomatinius gebėjimus, lankstumą, kad rastumėte kompromisą – nenuviltumėte kitų ir nenuskriaustumėte savęs.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galite patirti įvairių gundymų, provokacijų nukrypti į šalį, priimti sprendimus, kurie galbūt prasilenkia su jūsų pačių įsitikinimais. Jei neatsispirsite šioms pagundoms – vėliau gailėsitės ir turėsite taisyti aibę klaidų. Idant to išvengtumėte – šią dieną pakluskite savo intuicijai ir sąžinės balsui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią dieną galite būti labiau jautrūs aplinkai, kai kurios erdvės, ypač tamsios, uždaros gali neigiamai veikti jūsų emocinę, psichologinę būklę. Galite būti mažiau atsparūs ir paniurusių, viskuo nepatenkintų žmonių skleidžiamam blogų nuotaikų užkratui, tad laikykitės atokiau nuo tokių žmonių, jei tik galite būkite daugiau atvirose šviesiose erdvėse, gryname ore.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pastarojo meto patirtis, sutikti žmonės, įdomūs pokalbiai su jais, prisiminimai gali įkvėpti naujų minčių, idėjų, gali aplankyti įkvėpimas, kurio senokai ilgėjotės. Puikus laikas kūrybai, menams, taip pat socialiniams projektams. Be to, gali kilti įdomių sumanymų, kaip praskaidrinti ir paįvairinti jūsų šeimos gyvenimą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią dieną gali tekti tramdyti kai kuriuos jausmų proveržius, galite likti nesuprasti tų žmonių, kuriems atvirai reikšite jausmus. Gali būti svarbios aplinkybės – vieta ir laikas, kur ir kaip ketinate atsiverti, išreikšti palankumą, simpatijas ar meilę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei neišvengsite dalyvavimo ginčuose, venkite įsijausti į neklystančiojo teisuolio vaidmenį. Nieko neįrodysite ir juo labiau neišsiaiškinsite, jei užsisklęsite ir negirdėsite jokių argumentų, kategoriškai laikysitės tik savosios tiesos. Tai metas, kuomet svarbu girdėti, siekti suprasti kitų argumentus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite sulaukti nemalonių priekaištų iš artimųjų, šeimos narių, vaikų. Galbūt įsijautę į darbus, kasdienius rūpesčius iš tiesų nepastebite problemų, kurios jums atrodo smulkios, bet jas patiriantiems – svarbios, sunkiai išsprendžiamos. Jūsų dėmesys ir pagalba gali būti labai svarbūs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gerai pasverkite savo norų, poreikių ir galimybių santykį. Tenkindami kai kuriuos savo įgeidžius galite prarasti galimybę išpildyti galbūt dar svarbesnius norus. Bus svarbu pasirinkti, ko norite ir siekiate pirmiausia, o kurie troškimai dar gali palaukti. Prioritetų nustatymas ir aiškesnis planavimas gali padėti išspręsti kai kuriuos galvosūkius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Atsispirkite pagundoms ieškoti kaltųjų dėl jus ištikusių nesėkmių, nors tai pats paprasčiausias būdas rasti paaiškinimą dėl kai kurių nemalonių klaidų. Šią dieną svarbu pažvelgti į veidrodį savikritišku žvilgsniu, pastebėti ir įvertinti savas klaidas, tačiau ar išdrįsite tai padaryti?

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką