Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas liepos 17 d., sekmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

16-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Viena skaidriausių, šviesiausių, sėkmingiausių Mėnulio dienų. Tai sielos ramybės, poezijos, darnos diena. Vertėtų primygtinai vengti pykčių, barnių, svarbu laikytis saiko, pusiausvyros.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena gali prasidėti nuo nesėkmės, bet ji tik padės susitelkti, susikoncentruoti. Visas kliūtis būsite pajėgūs labai greitai išspręsti, tiesiog nieko nebus neįveikiamo. Būsite itin greitos reakcijos ir puikaus, darbingo nusiteikimo. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Geriausiai jausitės artimųjų tarpe, šeimos rate. Vaikams šią dieną gali labai reikėti jūsų dėmesio, tad nešvaistykite jo bereikšmiams užsiėmimams. Derėtų būti labiau pastabiems, kad nepraleistumėt svarbių, prasmingų dalykų. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gali pabusti didžiulis sunkiai valdomas apetitas, tad kad ir ką bedarytumėte, šią dieną labai svarbu laikytis saiko. Tai gali būti ne taip jau ir paprasta, kai norėsis visko daug ir iš karto. Tai jūsų valios tvirtybės išbandymo metas. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gali prireikti ypatingo sumanumo, išmonės sprendžiant kai kuriuos reikalus. Ypatingai svarbu nenuleisti rankų pernelyg anksti, nepasiduoti. Būdami atkaklūs vėliau patys gėrėsitės savo nuveiktais darbais, pasiekimais. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tai vidinės ramybės, maldos, meditacijos metas. Pravartu būtų nesiimti sunkių fizinių darbų, šią dieną svarbu ilsėtis ir siela, ir kūnu. Puikus metas atgailai, išpažinčiai ar tiesiog nuoširdžiam pokalbiui su patikimu draugu, mylimu žmogumi. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Mylimam žmogui šią dieną galite ryžtis ištarti svarbų žodį, padovanoti svarbią, jums abiems reikšmingą dovaną, įprasminančią artimą draugystę, abipusį pasitikėjimą, buvimą kartu. Palankus metas santuokai, krikštui, naujos gyvybės pradžiai. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Visa diena gali būti labai spontaniška, daug įvykių aplinkui nutiks netikėtai, neplanuotai ir neprognozuotai. Tai suteiks tik dar didesnio žavesio šiai dienai, ji visa bus viena didelė intriga, kupina atradimų ir nuotykių. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei dar to nedarėte šią vasarą – keliaukite, leiskitės į žygį, skriskite, važiuokite, plaukite, judėkite į nepažintus kraštus, tyrinėkite savo kraštą. Tai pažinimo metas, kuomet galite gerokai praturtinti savo žinias, praplėsti akiratį, išsiveržti iš savo gana uždaros aplinkos. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią dieną gali išsispręsti ilgą laiką varginusios sveikatos problemos. Tačiau svarbu pernelyg anksti neatsipalaiduoti, būtina laikytis disciplinos, specialistų nurodymų ir patarimų. Ypač svarbu laikytis sveikos mitybos, kad ir kaip būtumėte pasiilgę jums uždrausto maisto. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią dieną, jei tik neblaškysite dėmesio, daug ką galite nuveikti dvigubai greičiau, nei kitu metu. Daug kas tiesiog puikiai seksis, taip pat ir bendravimas su žmonėmis, gali pavykti užglaistyti aštrius kampus, varginusius nesutarimus. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kūnas gali būti pavargęs ir išsekęs, tačiau viską kompensuos ir gerą savijautą lems šviesus protas, gera nuotaika, puikūs, mieli žmonės aplinkui. Galite sulaukti iš tolimos kelionės grįžusių mylimų žmonių, meile ir dėmesiu šią dieną lepins ir vaikai. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gali pavykti sutaikyti kariaujančius, ilgą laiką konfliktuojančius pažįstamus. Tai taikos, ramybės metas. Jūsų tarpininkavimas šią dieną gali būti ypač reikalingas, mokėsite sumaniai, kantriai išklausyti ir paaiškinti, įtikinti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką