Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas liepos 18 d., sekmadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

Vandenis. Sulauksite naudingo patarimo ar pagalbos iš išmintingo žmogaus. Sutramdykite puikybę ir atidžiai išklausykite. Jei ne šiandien, tai vėliau įvertinsite to žmogaus autoritetą. Žuvys. Šiandien netikėta žinia gali pakoreguoti visus dienos ar net savaitės planus. Galbūt teks skubiai nudirbti susikaupusius,o gal netikėtai išvyksite į dalykinę kelionę. Bet kokiu atveju šiandien svarbiausia susitvardymas ir šaltakraujiškumas.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien susidursite su smulkiomis, tačiau įkyriomis kliūtimis. Neverta nervintis – nuo jūsų mažai kas priklausys. Sėkmė versle, prekybos reikaluose tikėtina tik tokiu atveju, jei patys būsite sąžiningi ir, žinoma, tie, su kuriais bendradarbiausite, sąžiningai elgsis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Situacija darbe gali keistis, ir nebūtinai jūsų naudai. Jums spręsti – laukti teigiamų pokyčių ar ieškotis naujo darbo. Dėl pernelyg didelio pasitikėjimo savimi galite turėti finansinių nuostolių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Venkite kraštutinumų. Tebūnie ši diena ramybės ir jėgų kaupimo metas. Naujienų nebuvimas nereiškia, kad vegetuojate ar esate pamiršti. Žiūrėkite savo reikalų ir nekiškite nosies ten, kur jums nepriklauso.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sulauksite naudingo patarimo ar pagalbos iš išmintingo žmogaus. Sutramdykite puikybę ir atidžiai išklausykite. Jei ne šiandien, tai vėliau įvertinsite to žmogaus autoritetą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien netikėta žinia gali pakoreguoti visus dienos ar net savaitės planus. Galbūt teks skubiai nudirbti susikaupusius darbus, o gal netikėtai išvyksite į dalykinę kelionę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Laukia svarbus dalykinis susitikimas. Nauji žmonės, naujos pažintys reiškia originalias idėjas ir įdomias perspektyvas. Romantiškas nuotykis gali turėtu nemalonių padarinių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien itin jautriai reaguosite į aplinkinių elgesį – bet koks kito žmogaus nepasitenkinimas varys į neviltį, ims kamuoti savigrauža. Dėl streso gali sušlubuoti sveikata.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galite sulaukti tiek gerų, tiek blogų naujienų – iš anksto patartina nusiteikti filosofiškiau... Nesiimkite dalyvauti bendruose komerciniuose projektuose – jie neatneš pelno.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Rizikuojate tapti iliuzijų auka. Ar ne metas praregėti? Žmonės, su kuriais bendraujate, nėra tobuli, tačiau iš savęs taip pat reikalaukite pareigingumo, tolerantiškumo, nuoširdumo

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daug tikėdamasis šiandien galite nusivilti – jūsų lūkesčiams nebus lemta išsipildyti. Nekeikite likimo, apsišarvuokite kantrybe – kad pasiektumėte tikslą, reikia padirbėti. Rizikingų pasiūlymų verčiau iš karto atsisakykite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galbūt nusivilsite kolektyvine veikla, nutarsite, kad ji nedavė lauktų rezultatų, planuoto pelno ar pasitikėjimo. Neskubėkite daryti išvadų, kad jums tinkamiausia individuali veikla. Artimiausiu metu jūsų nuomonė dar ne kartą pasikeis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darbas, visuomeninė veikla, pramogos – sudėtinga bus visur suspėti. Gali kilti minčių apie jūsų veiklos prasmingumą. Nesistenkite nugrūsti abejonių į tolimiausią sąmonės kampelį – gal iš tiesų metas kažką keisti ar ko atsisakyti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką