Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas liepos 24 d., sekmadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

23-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Nesėkminga, kupina agresijos, nesantaikos, irzlumo, kaprizų. Žmonės, linkę pykti, kerštauti, galimi kivirčai, gali prasiskverbti gobšumas, egoizmas. Tai metas nepalankus nei naujiems darbams, nei bendravimui.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei neišvengiamai turite imtis kažkokio rimto darbo, būtinai jį užbaikite, neatidėliokite kitai dienai, kitaip pastangos ir visas ligšiolinis įdirbis gali virsti niekais. Be to, šią dieną būtina viską daryti ypač kruopščiai, dėmesingai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Laikykitės atokiau nuo piktų, agresyviai nusiteikusių žmonių. Patekę į nesantaikos kupiną aplinką, galite neišvengti nemalonumų. Kad ir kaip taikiai galite būti nusiteikę, priešingas kitų nusiteikimas gali iššaukti konfliktą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gali būti sunku atsispirti kai kurioms silpnybėms – visko atrodys negana, gali apimti ir pavydo jausmas. Jei nesistengsite suvaldyti šių blogųjų bruožų, gali tekti ilgai jausti nemalonias pasekmes, gali pašlyti santykiai su artimais žmonėmis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią dieną kažin ar prasminga stengtis ką nors kuo nors įtikinti, įrodyti savo tiesą. Jūsų besiklausantieji tiesiog gali jūsų neišgirsti, nesuprasti, nes bus linkę iš anksto nusiteikti prieš. Tad nešvaistykite energijos ir sulaukite palankesnio meto.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią dieną vertėtų būti ypač atsargiems besiimant reikalų, susijusių su pinigais. Gali kilti itin nemalonių nesusipratimų. Bendraudami su žmonėmis venkite kategoriškumo, laikykitės aukso vidurio, stenkitės būti labiau lankstūs, nuolankūs, tačiau tai nereiškia, jog turite pataikauti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gali tekti išgyventi nemalonią patirtį, kai kurie žmonės gali skaudžiai nuvilti, prarasti jūsų pasitikėjimą. Galbūt pasijusite išduoti, tačiau ne viskas iš tiesų yra taip blogai, kaip jums gali atrodyti. Tad būtinai patikrinkite visą jus pasieksiančią informaciją.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nuo pat ryto gali užgriūti rimti rūpesčiai, nemalonumai, nenumatytos išlaidos. Gali atrodyti, jog vargų ir problemų galo nematyti, tačiau iš tiesų artėjant vakarui daug kas gali išsispręsti, nurimti, stoti į įprastas, stabilias vėžias.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią dieną gali tekti pagaliau imtis kai kurių pareigų ir atidėliotų darbų namie, ypač jei nenorite ilgai klausytis erzinančių namiškių priekaištų. Venkite dalyti naujus pažadus, nes kai kurie jų iš tiesų gali būti nerealūs, užsikrausite sunkiai vykdomų įsipareigojimų naštą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Galite sulaukti neteisingų, nepagrįstų mylimo žmogaus priekaištų, būti visiškai klaidingai suprasti, neteisingai apkaltinti. Nesėdėkite sudėję rankas ir nesitikėkite, jog nesusipratimai patys savaime išsispręs. Nuo jūsų reakcijos, noro išsiaiškinti gali priklausyti, kaip bendrausite ateityje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią dieną derėtų saugotis vandens, ugnies, gamtos stichijų. Įsitikinkite ir tuo, ar deramai esate pasirūpinę ir savo namų saugumu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei esate varginami sveikatos negalavimų, nemanykite, jog viską išgydys vien vaistai. Ramybė, stabili emocinė būsena ir geras poilsis taip pat būtinos sąlygos, reikalingos jūsų sveikai jausenai. Tad atidėkite arba patikėkite kitiems visus numatytus darbus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kito žmogaus užsispyrimas gali erzinti, bet juk esate labiau patyrę, turite sukaupę daugiau gyvenimiškos patiries, tad būkite labiau pakantūs, nuolaidūs.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką