Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 27d. 05:30

Horoskopas liepos 27 d., pirmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

6-oji Mėnulio diena. Tai viena palankiausių dienų Mėnulio kalendoriuje. Skaidri, harmoninga, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama moksliniams tyrinėjimams, susikaupimui. Tačiau lygiai taip pat gerai šią dieną vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas – informacija bus lengvai įsimenama.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Parodykite naujam pažįstamam, ko esate vertas,. Šiandien seksis kaip niekad, todėl nebijokite pademonstruoti savo geriausių savybių. Metas geras ir namų ruošos darbams atlikti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Pasistenkite patyrinėti naujus būdus, kurie leistų užsitikrinti finansinę nepriklausomybę. Šiandien galite atrasti tokių savo asmeninių savybių, apie kurias nežinojote. Vakare geriau būkite namuose, mat didesnė traumų, avarijų tikimybė.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Šiandien gali būti sudėtinga suprasti partnerio versle ar kolegos elgesį ir jo motyvus. Šeimos nariui gali trūkti dėmesio, todėl pasistenkite jo skirti. Laikykite špygas, kad nepatektumėte į bėdą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Būsite patenkintas finansiniais pokyčiais, tačiau elkitės išmintingai ir nepaleiskite savo pinigų vėjais. Nuotaiką gali gadinti asmuo, kuris niekaip nenorės susitarti dėl kompromiso sudėtingame reikale. Neatidėliotinus darbus atlikite tuojau pat.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Diena palanki mėgstamiems laisvalaikio užsiėmimams, meilei, sunkių darbų geriau nesiimkite. Įsigilinkite į savo vidų, pabandykite išjudinti savo kūrybinį potencialą. Būkite atidesnis, klausykite, ką jums sako.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Būtinai šiandien skirkite laiko romantiškiems santykiams ar savo vaikams. Nemėgiamus darbus padės atlikti vidinė disciplina. Jei gausite kvietimą į vakarėlį ar kitokį renginį - nedvejodami priimkite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Nežiopsokite, tuomet įgysite pranašumą konkurencinėje kovoje. Neleiskite šiandien smulkmenoms gadinti nuotaikos bei ryšio su artimu žmogumi. Besikeičiantis jūsų požiūris netrukus duos puikų rezultatą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Pasinaudokite šiandien turimu laisvu laiku ir pabaikite nebaigtus reikalus arba užsiimkite kūrybiniais dalykais. Visi nesklandumai turėtų išsispręsti, jei tik turėsite kantrybės. Sveikatos taip pat nepamirškite – apsilankykite sporto klube ar pabėgiokite miške.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Prioritetą šiandien teikite širdies reikalams, galite išbandyti naujus atsipalaidavimo būdus. Vakare galite sužinoti apie tai, kas jus iki ausų įsimylėjęs. Atsakyti į šiuos jausmus visai nebūtina.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Būkite tikri - jūsų idealistiniai tikslai sutampa su tuo, kas praktiška. Apsišarvuokite kantrybe, mat ją kai kas darbe pasiryžęs išbandyti. Metas palankus dirbti komandoje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Dieną teks skirti rutininiams darbams, kad ir kaip jų nemėgstate. Metas neblogas tvarkytis namuose, atlikti smulkų remontą, apsipirkti parduotuvėse. Iš esmės diena vyks pagal planą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Būsite susitelkę ties karjeros klausimais, visa kita domins mažai. Energijos ir adrenalino suteiks nauji projektai, kuriuos nekantraujate pradėti. Visgi gali tekti priimti keletą sudėtingų sprendimų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką