Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas penktadieniui – birželio 28 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką jums prognozuoja žvaigždės paskutinei šios savaitės darbo dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Mažytės dramos virs didelėmis. Ypač dramatizuosite santykius su mylimuoju ir vaikais. Be to, trokšite visiems parodyti savo kūrybos vaisius. Atsipalaiduokite, nes šiose srityse jūsų laukia trokštamas įvertinimas ir pripažinimas. Dėl to galėsite padėkoti Venerai, kuri dabar jūsų stichijos ženkle. Tiesa, čia pažadas artimiausioms savaitėms, o šiandien nebandykite iššokti aukščiau galvos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gyvenimas nesusideda vien iš juodos ir baltos spalvų, bet dėl Veneros tranzito karališkuoju Liūto ženklu jums nebus lengva tai suprasti. Neatitikimas tarp to, ką turite ir ką norėtumėte turėti, sukels sumaištį. Dabar jūsų stiprybės ir žavesio šaltinis yra šeima. Prasideda laikas, kai šventinė nuotaika namuose – būtinybė. Tad kodėl gi nesurengus jos namuose šį birželio vakarą?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Venera artimiausias tris savaites, būdama Liūto ženkle, pakvies aplankyti įdomias vietas ar susipažinti su svarbiais žmonėmis. Bėda, kad dažniau tai darysite ne dėl nuoširdaus noro pažinti ar iš širdies pabendrauti, o dėl to, jog norėsite atrodyti ypatingi ar net pasipuikuoti. Tiesa, šiandien sunkiai seksis suderinti permainingas savo nuotaikas su noru ryžtingai veikti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nieko keista, jei per artimiausias savaites nuspręsite paįvairinti drabužių spintos turinį – Venera Liūte skatins puoštis. Ji taip pat gali įkalbėti jus pademonstruoti kitiems savo talentus ar pasiekimus. Nėra pavojaus perlenkti lazdos. Visgi šiandien gali būti sunku įveikti kitas kliūtis, pavyzdžiui, sunkiai seksis įtikinti kitus tuo, kuo tikite patys, ir tai liūdins jus iki sielos gelmių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pagaliau galite suspindėti ryškiausiomis spalvomis, kai kalba pakryps apie grožį ir jausmus. Priežastis paprasta – Venera pereina į jūsų ženklą. Nemanykite, kad pareiškę pasauliui, jog esate nepakartojami, nieko nenustebinsite. Priešingai, prikaustysite visų dėmesį, ir jie be problemų tuo patikės. Tiesa, šį penktadienį ginčas su draugu nežadės nieko gera – palaikykite liežuvį už dantų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Laikotarpis, kol Venera paskutinę liepos savaitę įeis į jūsų ženklą, bus kupinas svarbių patirčių. Tai metas, kai itin sudėtinga prisitaikyti, todėl negalite atvirai demonstruoti jausmų. Tačiau galite paraginti kitus aiškiau ir drąsiau atsiskleisti kūryboje ar jausmų srityje. Šiandien nepersidirbkite, verčiau praleiskite laiką su artimiausiu žmogumi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sieksite būti žvaigžde tarp draugų ar grupės, kurioje dirbate ar pramogaujate, siela. Tokiu būdu ne tik nusipelnysite draugų palankumo, bet ir paskatinsite juos nesėdėti vietoje. Šiandien kiek per giliai įmerksite kojas į įvairiausias pareigas. Kieno nors bandymai ištraukti jus iš ten erzins, nes nežinosite, ko labiau norite – ilsėtis ar dirbti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei iki šiol manėte, kad esate per mažai vertinami, dabar drąsiai galite siekti pripažinimo. Išdrįskite, nes be jūsų tikėjimo savo jėgomis neįmanoma atkreipti jums svarbių asmenų dėmesio ir sulaukti iš jų pelnytos pagarbos. Žvaigždžių patarimas: pamirškite savo principus, nes kito kelio nėra. Šį vakarą kiek per karštai reaguosite į mylimojo užgaidas, o tai užgaus jų jausmus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Į namų rūpesčius klimpsite pamažu, o vakare manysite, kad per juos sunku įžiūrėti šviesą. Tačiau nenusiminkite. Prieš jūsų akis pamažu atsiveria vis platesnės perspektyvos, nes Venera perėjo į Liūto ženklą. Iš to naudos jums bus tiek, kiek plačiai pajėgsite atsimerkti ir apsidairyti. Noras ir galimybė sulaukti pagarbos iš aplinkinių jums bus stimulas nesėdėti vietoje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Venera Liūto ženkle į ausį šnabždės, kad aistros, pinigų ir malonumų negali būti per daug ir jiems turi atitekti pagrindiniai vaidmenys. Tik jūs žinote, kaip tą žinią išgirsti ir įpinti į savo gyvenimą. Aišku, padaryti visa tai nebus lengva. Pasiruoškite klupti ir keltis, kad atgimtumėte iš naujo. Tiesa, šį vakarą jus prislėgs buities rūpesčiai, o tai visai nedžiugins jūsų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kartais būsite priversti sutrikti, nes santykiai su antrąja puse taps panašesni į meksikiečių melodramą. Ir taip tęsis iki antrosios liepos pusės. Nors jums tai nebus paranku, ilgainiui įsitrauksite į žaidimą išmokę kelias svarbias jo taisykles. Tokiu būdu neprarasite nieko, o tik įgysite keletą papildomų taškų. Patarimas: šį vakarą dėl šventos ramybės nesiginčykite su mylimu žmogumi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nuobodžiauti šiuo metu yra tikra nuodėmė, net jei savo žavesiu privalote naudotis ne meilės fronte, o darbe. Ilgame darbų sąraše skirkite bent vieną punktą nuotykiams ir pramogoms, o visa kita tegul vyksta pagal jūsų planą. Tiesa, šiandien turėsite sąlygų  laisvai nardyti žinomuose vandenyse. Viena, kas nedžiugins – tai kiek susidrumstęs vanduo namuose. Bet ar gali viskas būti tobula? 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką