Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 30 d., pirmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

20-oji Mėnulio diena. Tai viena geriausių Mėnulio dienų: rimta, švari, produktyvi. Labai gerai, jei pakankamai laiko skirsite rimtiems apmąstymams: koreguokite strategiją, numatykite tolesnį kelią. Šią dieną įžvalga tolima ir teisinga.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien lengvai susitvarkysite su darbų srautu, diena tikrai palanki, jei norite daug pasiekti. Mažiau jaudinkitės dėl savo problemų. Parodykite daugiau noro bendrauti, ir būsite išklausytas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Laikas spręsti įsisenėjusias bėdas. Atrodo, kad esate įklimpęs į problemų liūną, tačiau net nesuvokiate, kaip iš ten išsikapstyti. Gali tekti kreiptis pagalbos ir į psichologą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Atrasite naujų ir neįprastų būdų, kuriais galite parodyti dėmesį ir meilę savo artimiesiems. Darbinga nuotaika ir gera savijauta padės įveikti visas problemas, gal tik išskyrus tas, kurios susijusios su valdiškomis įstaigomis ar kitomis organizacijomis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Geras draugas ar kolega gali kreiptis į jus pagalbos dėl gan subtilių dalykų. Sugebėsite suprasti ir padėti, tik nepamokslaukite. Diena nebloga norintiems studijuoti, kelti kvalifikaciją.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien grįš viltis, kad situacija, dar vakar atrodžiusi tokia beviltiška, vis dėlto pataisoma. Gal atsivers naujos perspektyvos darbe, gal atgausite seną skolą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Greičiausiai turėsite kai ką pataisyti projekte, kurį ketinate užbaigti ir pristatyti viršininkams. Viskas priklausys nuo jūsų paties noro ir sugebėjimo veikti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Lengviau susivoksite sudėtingose situacijose, tačiau bendraukite tik svarbiais reikalais, nes tai susikaupimo diena. Galimas rimtų, brandžių sutarčių pasirašymas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei tik imsitės iniciatyvos, anksčiau nepasiekiamas tikslas dabar bus lengvai įgyvendinamas. Elkitės kūrybiškai, nebijokite priimti radikalius sprendimus. Iš pat ryto planuokite dalykinius susitikimus, tarkitės dėl reikalų, liečiančių finansus ir statybas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sutelkite visą savo kantrybę ir savitvardą, kad išvengtumėte konfliktų su namiškiais. Ypač sunku bus suprasti gerokai jaunesnius už save. Prieš ką nors vartodamas, patikrinkite, ar nesibaigęs galiojimo terminas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Diena palanki veiklos žmonėms. Iš pat ryto gal dar ir žiovausite, bet jau priešpiet energija ims veržtis per kraštus. Tik neskubinkite įvykių – esminėms permainoms ši diena nelabai tinkama.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei esate energingas verslininkas ar šiaip lošėjas profesionalas, šiandien – jūsų diena. Jei ne, verčiau susilaikykite nuo manipuliacijų finansais, lažybų ar azartinių žaidimų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Seksis vaisingai bendradarbiauti su pavaldiniais ar kolegomis, giminaičiais ir vaikais. Emocijos gali sutrukdyti siekti eilinio karjeros laiptelio. Atidėkite bet kokių finansinių klausimų sprendimą, nepasirašinėkite svarbių dokumentų. Tikėtini buitiniai rūpesčiai.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką