Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugsėjo 11 d., penktadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

22-oji Mėnulio diena. Ši diena – rami, išmintinga. Nereikia skubėti. Viską gerai išnagrinėkite, apmąstykite - žymiai didesnė tikimybė nei paprastai, ką nors išsiaiškinti, atskleisti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Pinigus leiskite atsargiai, nepirkite nieko nenumatyto. Galite netgi pasiguosti tuo, kad esate turtingesni už nemažą dalį pasaulio gyventojų, gyvenančių skurdžiuose kraštuose.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Spinduliuosite šiluma ir gera energija. Tuo ypač džiaugsis šeimos nariai, giminės bei draugai. Tačiau šis nusiteikimas neapsaugos jūsų piniginės nuo išlaidų, nemaža tikimybė, kad švaistysite turimas lėšas, o vėliau dėl to labai gailėsitės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Galite turėti nesklandumų, susijusių su valdiškomis institucijomis, o ei esate verslininkas, galite sulaukti patikrinimo. Pasirūpinkite savo finansiniais reikalais, jei įmanoma, pasiprašykite pakelti atlyginimą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Kadangi esate šnekus iš prigimties, turėsite įdomių pokalbių. Norėsite žinoti visas detales aplink sklandančių apkalbų, bet stenkitės pats į jas nesivelti. Išdrįsite užduoti klausimus, kurių šiaip neiškeltumėte.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Būsite labai priklausomas nuo aplinkybių, partnerių, nuo senų, neatliktų darbų ir įsipareigojimų. Tačiau nepulkite daryti visko pats vienas, paprašykite pagalbos, nesidrovėkite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Darbe stenkitės būti lankstūs, taikykitės prie situacijų, neužsispirkite. Laikas netinkamas veltis į meilės romanus ir apgaudinėti partnerį, mat viskas gali išaiškėti. Apskritai, apsiginkluokite kantrybe bei filosofiniu požiūriu į gyvenimą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Džiaukitės savo jausmais, gyvenimu. Tai pakilimo metas. Taip pat jausite poreikį saugoti ir rūpintis savo šeima bei giminaičiais. Tik nepamirškite savęs, saugokite sveikatą ir nervus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Gali kilti noras pavienišauti, todėl per jėgą nebendraukite. Darbe nereikėtų persistengti – tai geras laikas nedidelėms atostogoms. Jei siekiate pataisyti sveikatą, dabar itin palanku išvykti gydytis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Jei negalite išspręsti problemos patys, kreipkitės pagalbos į draugą, kuris galėtų į viską pažvelgti iš šalies. Jo ar jos siūlomas sprendimas taip pat bus inovatyvus ir jums turėtų patikti.
 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Iš pažiūros ramus metas gali tapti klastingas dėl aplinkinių kėslų. Atidžiau peržiūrėkite pasirašomas sutartis ar sandorius. Gali kilti ir kitokių nesmagumų – labiau tikėtini konfliktai su mylimu žmogumi, sutuoktiniu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Didelė rizika, kad konfliktuosite tiek namuose, tiek darbe. Stenkitės išlikti ypač diplomatišku. Viskas, kas nauja, bus problemiška – ir naujos pažintys, nauja draugystė, meilė, naujas darbas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Turite būti pasiruošę įvairioms staigmenoms. Kad apsisaugotumėte nuo netikėtumų, pirmiausia atsiribokite nuo visko, kas nepatikima. Nors laikotarpis gan sėkmingas, tačiau neatidumas gali pakišti koją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką