Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 7d. 06:30

Horoskopas rugsėjo 7 d., pirmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

19-oji Mėnulio diena. Viena iš pačių nemaloniausių, pavojingiausių mėnesio dienų. Net gamta dažniausiai šią dieną verkia, neretai būna prastas oras: lietus, šlapdriba. Tai diena, kuomet keršto, pykčio, tamsos jėgos, iki tol pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų emocijos bus tokios įvairios ir keis viena kitą, kad jausitės pasimetęs. Pasikalbėkite su artimu draugu ir paprašykite patarimo, objektyvaus žvilgsnio iš šalies į jūsų problemą. Gal neverta gilintis į situaciją, nes viskas išsispręs savaime? 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tai diena, kuomet keršto, pykčio, tamsos jėgos, iki tol pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai. Galimi klasta, provokacijos, barniai. Yra didelis pavojus pakliūti į apgaulingų ideologijų tinklą, pasiduoti neigiamoms svetimoms įtakoms.

 DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Venkite karštakošiškų sprendimų – būkite kantresni ir nepasiduokite kitų raginimui. Būsite kiek linkę į kraštutinumus, kurie brangiai kainuos. Nemaža tuščių išlaidų, konfliktų tikimybė.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Geriau nieko svarbaus nesiimkite, mat bus ne taip, kaip planuojate. Geriau nepasirašinėkite dokumentų, sutarčių tokią dieną, nieko nežadėkite, neprisiekite – galite labai pasigailėti. Šis vakaras ir naktis ypač pavojingi, todėl geriau būti namuose.

 LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Netversite noru kurti ateities planus, tačiau susidursite su problema – kito asmens vizija skirsis nuo jūsiškės, todėl teks ieškoti kompromiso. Nesistenkite šiuo momentu išspręsti keblios situacijos – visi žmonės skirtingi ir tai derėtų suvokti kuo greičiau.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Paprastai sugebate be didesnio vargo pabaigti tai, ką pradėjote. Tačiau šiuo laikotarpiu tai bus sudėtingiau, mat norėsite imtis naujos veiklos. Gali netgi apimti nerimas dėl to, kad negalėsite apsispręsti – apriboti save turimais užsiėmimais, ar plėsti savo akiratį. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Stenkitės būti taupūs, galbūt pavyks rasti ir papildomų uždarbio šaltinių, tačiau skolintis nepatartina. Vakaras geras romantiškiems pasimatymams ar pasikalbėti su tais, kuriuos laikote savo mokytojais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien neturėsite jėgų spręsti kieno nors kito, o taip pat ir savo, emocinių problemų. Stigs laiko, energijos nenorėsite švaistyti darbams, kurie neturi perspektyvos. Visgi nepamirškite, kad jausmų ignoravimas ar vengimas nieko neišspręs, o taip pat neleis pasijusti geriau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite nusiteikęs žaismingai, tačiau neilgam. Gerą nuotaiką gali sugadinti bendradarbiai, vis primenantys jums jūsų klaidas. Laimei, turite pasirinkimą, bendrauti arba ne. Tad nekreipkite į nieką dėmesio ir darykite tai, ką privalote. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Esate įsitikinęs, kad metodiškas požiūris leis įgyvendinti viską, ko šiandien užsibrėžėte, tačiau teks susidurti su impulsyviais kitų asmenų veiksmais, kurie bandys jūsų kantrybę. Bus sudėtinga priimti savarankišką sprendimą, o dar sunkiau bus patarti. Todėl viską atidėkite kitai dienai. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos tempas bus spartesnis nei norėtumėte. Verčiau nesiskųskite dėl to, kaip viskas komplikuota, tiesiog imkitės darbų ir darykite tai, kas priklauso.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Puikiai žinote, kad išeitis slypi visai šalia, tik reikia ją rasti. Tik gali būti, kad jos ieškosite ne ten, kur reikia. Dar kartą atsigręžkite į praeitį, prisiminkite patirtas pamokas. Svarbių reikalų tvarkymą verta atidėti rytdienai.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką