Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas sausio 26 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

22-oji Mėnulio diena. Ši diena – rami, išmintinga. Nereikia skubėti. Viską gerai išnagrinėkite, apmąstykite – žymiai didesnė tikimybė nei paprastai, ką nors išsiaiškinti, atskleisti. Gerai gilintis į dokumentus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galimi sėkmingi susitikimai – geras laikas diplomatams, verslininkams.Šią dieną galite daug ir skaniai valgyti – tai stabilumo, pastovumo, „pasikrovimo“ diena. Maistas bus gerai virškinamas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gera diena tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus, bendrauti su agentais, juristais. Daug pasieksite mokėdami bendrauti ir puikiai atrodyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nesikuklinkite, ypač jei jaučiate, kad aplinkiniai jumis domisi, vertina darbus, nuomonę. Tvarkydami teisinius reikalus, ruošdami komercinius pasiūlymus kliaukitės tik faktais

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nesiskolinkite didelių sumų, nes bus sunku jas grąžinti. Meilės srityje prasideda gerų permainų metas. Atsiribokite nuo visko, kas trukdo susikaupti. Jei jūsų neblaškys antraeiliai dalykai, darbe nuveiksite labai daug.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite pernelyg patiklūs, todėl bus visai nesunku jus apgauti, įpiršti klaidingą nuomonę. Jei kuo nors abejojate, drąsiau klauskite patarimo draugų. Daugiau kantrybės reikės bendraujant su tėvais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei norite atgaivinti prigesusius santykius su kolegomis, rinkitės ne familiarų atvirumą, o dalykiškumą. Ne vienas gali užsikrauti per didelę svetimų bėdų naštą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Santykiai su bendradarbiais, draugais ar artimaisiais priklausys nuo jūsų pačių. Sudėtingose bendravimo situacijose neapvils intuicija. Stenkitės į viską žiūrėti filosofiškai, pozityviai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Geriau niekam neskolinti ir nesiskolinti. Jei nusprendėte keisti gyvenamąją vietą, įsigyti nekilnojamojo turto, kritiškai įvertinkite savo finansines galimybes. Profesinėje veikloje nereklamuokite savo idėjų, nesigirkite iš anksto dėl būsimų rezultatų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien turite puikių galimybių reikštis tarp draugų, plėtoti gerus santykius, mėgautis romantiškais pasimatymais, kur nors keliauti. Žinoma, darbo reikalai svarbūs, tačiau paaukoję jiems visą dieną, visą energiją jausitės išsekę ir nelaimingi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Puikus metas įsimylėti, megzti naujas pažintis. Atsiverkite meilei – patirsite daug malonių akimirkų. Puiki diena laikyti egzaminą ar pristatyti kolegoms naują projektą. Mažai gilinsitės į buities problemas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai metas, kai verta kloti pamatus ateičiai. Šiandien nesunkiai sutarsite su vaikais, sutuoktiniu, tėvais. Kad ir kokia sėkme kvepėtų, prisiminkite, jog dėl naujo neverta atsisakyti seno.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Atrodo, kad šiandien bus labai sunku atskirti asmeninius reikalus nuo profesinių. Jei tik galite, pirmiau susitvarkykite asmeninį gyvenimą. Raskite su kuo pasikalbėti, pasitarti, tačiau neklausykite apkalbų, svarbiausius sprendimus priimkite patys.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką