Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 7d. 10:20

Horoskopas sausio 7 d., šeštadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Skaitykite, ką jums šiandien žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Artėja geros permainos, tik dar pakentėkite, neskubinkite įvykių. Kita vertus, svarbių susitikimų ir skubių reikalų tvarkymo rytdienai atidėti nereikėtų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ramus laikas, geras svajoti ir ilsėtis. Būtinai susitikite su geru draugu, mylimu žmogumi (geriau pirmąją dienos pusę). Pasistenkite vakarą skirti tik tiems, kuriuos mylite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Netikėtai galite suvokti seniai žinomo dalyko prasmę, rasti išeitį. Dabar svarbu neprisirišti prie praeities, senų draugų. Beje, gali aplankyti geros nuojautos – jos išsipildys, tik šiandien dėl to nieko nedarykite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savęs vertinimo problema tampa itin aktuali. Galimas dalykas, kad jūsų ims nebetenkinti nuveikti darbai. Labiau tikėkite savo jėgomis – būtent dabar gali ateiti išganinga mintis ir palankiai susiklostyti aplinkybės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Verta užsiimti atidėtais reikalais. Susitikite su žmonėmis, kuriems vis nerandate laiko, aplankykite giminaičius – jie laukia jūsų dėmesio. Šiandien gautą informaciją įsidėmėkite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Aplinkybės jus spaudžia iš visų pusių – darbe ir namuose gali pasirodyti, kad atsidūrėte aklavietėje. Nenuliūskite, nepanikuokite – tiesiog reikalai šiek tiek įstrigs, tiesa, tol, kol nepakeisite mąstymo ir elgesio principų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors jums ši diena sėkminga, skubėti nepatartina. Būsite išradingesni ir patrauklesni, tai padės sėkmingai išspręsti ankstesnes problemas. Tai meilės metas – gali užgimti naujas jausmas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Net ir nesklandumai, tam tikras diskomfortas nesugadins jums nuotaikos ir nepakenks tvarkant reikalus. Šiandien viskas bus naudinga, net ir nesėkmė privers rasti išeitį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nevarginkite savęs nei sunkiais darbais, nei atsakomybe. Beje, šiandien pakaks norinčiųjų jums padėti. Taikykitės su tais, kuriuos mylite, pasistenkite jiems skirti kuo daugiau dėmesio, šilumos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įtemptas metas, tačiau nervinatės tikrai be reikalo. Taip elgdamiesi galite sugadinti visai neblogus santykius su artimu žmogumi ar kolega, darbdaviu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Palankus metas: imkitės to, kas kažkada nepavyko, jums tikrai pasiseks. Palanku užmegzti naujas pažintis su įtakingais asmenimis, užsieniečiais. Nepraleiskite progos surengti meilės pasimatymą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Esate gana kategoriški, bet tai gerai, nes reikia atsikratyti iliuzijų ir pasirinkti ką nors viena.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką