Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 03.15 – 03.21

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Ką šią savaitę jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gali būti, kad nebūsite labai patenkintas tų žmonių, su kuriais gyvenate, veiksmais. Visgi nesusikoncentruokite ties tuo, geriau susiorganizuokite linksmą vakarą su draugais vakariniame klube. Galima pirkti ar parduoti, jeigu jūs dirbate verslo srityje. Nevenkite išsakyti savo nuomonės ir prisidėti prie diskusijos darbe.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę savo asmeninius santykius arba nutrauksite, arba kaip tik – atstatysite. Tai puikus metas norintiems papuošti savo namus ar darbo patalpas. Taip pat suprasite, kad galite sutvarkyti mažus, bet svarbius reikalus. Neleiskite aplinkinių elgesiui trukdyti jums darbe.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Bendravimas kolektyve sudarys tam tikrų galimybių romantiškiems jausmams užgimti. Tačiau greičiausiai tai neišaugs į nieko rimto. Naudokitės savo žavesiu, jei norite, kad viskas klostytųsi pagal jūsų planą. Deja, jūsų partneris jus sugebės suerzinti, išvesti iš kantrybės. Pagalbos sulauksite iš savo draugo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

 Jums reikia atsižvelgti į tam tikrus asmeninio gyvenimo aspektus prieš tai, kai žengsite žingsnį profesinėje veikloje. Galimi nesklandumai asmeniniuose santykiuose. Jei norite gauti slaptos informacijos – užduokite daugiau klausimų. Savo energiją nukreipkite konkretiems tikslams, kitaip pajusite frustraciją.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Derėtų praleisti kuo daugiau laiko bendraujant su draugais bei mylimaisiais. Jums atrodys, kad aplinkiniai nepritaria jūsų veiksmams, na, greičiausiai taip ir bus, tačiau tai nereiškia, jog turite išsyk viską mesti – įrodykite jiems, kad jūs žinote ką darote. Taip pat derėtų susėsti ir atvirai pasišnekėti su jais apie tai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Geras metas romantikai. Darbe taip pat seksis užbaigti visus pradėtus projektus, ypač, jei įdėsite į tai pastangų. Visgi emocinė būklė bus gan permaininga, tai greičiausiai bus susiję su palikimo reikalais ar draudimu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Veikite labai atsargiai ir prieš ką nors darydami pagalvokite ar galėsite susitvarkyti su savo veiklos pasekmėmis. Gali tekti imtis rizikingos veiklos, taip pat šiomis dienomis derėtų skirti šiek tiek daugiau dėmesio bendravimui, ypač su savo viršininku, kuris turėtų būti neblogos nuotaikos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būkite atsargūs, jei teks kur keliauti. Pašaliniams neatskleiskite jokių asmeninių detalių. Vaikams nepamirškite skirti laiko, mat tarp jūsų gali prasidėti atotrūkis. Bus sudėtinga priiminėti sprendimus su kuo nors nepasitarus, tačiau nereikia iš to daryti didelės problemos – jei reikia tartis, tai tarkitės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Bandysite surūšiuoti savo abstrakčius sumanymus, bandysite išsiaiškinti kuria linkme geriau bus nukreipti savo energiją – ar į kokį nors naują projektą, kuris būtų prasmingas aplinkiniams, ar į tą, kuris atneštų daugiau naudos jums? Apsispręsti bus gan nelengva, vertėtų nepasiduoti pirmam impulsui. Savaitgalį gali užklupti nesėkmių virtinė.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Neįsisvajokite apie tai, kad esate turtingas, nors pinigų rankose neturite, o viskas remiasi tik jūsų planais. Jie gali žlugti – ir nebūtinai dėl jūsų kaltės. Stenkitės šią savaitę būti aktyvus, siūlyti savo idėjas, netylėti, kai jūsų klausia nuomonės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atminkite, jog varžytis yra gerai, jei tik varžymasis nevirsta asmeniškumų kova. Šią savaitę jūs turėsite daugybę progų pasireikšti ir išreikšti savo asmenybę. Taip pat norėsite padėti supantiems žmonėms įvairioje, net ir su jumis ar jūsų darbu nesusijusioje veikloje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savęs apgaudinėjimas nuves klaidingu keliu. Atminkite, kad esate vertingas darbuotojas, puikus šeimos narys, todėl nereikia nuvertinti savęs. Problemų galite turėti su bendradarbiais dėl per didelio jūsų nekonkretumo. Stenkitės, kad į aukštesnę poziciją nepatektų tie, kurie bando jumis pasinaudoti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką