Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 21d. 06:00

Horoskopas savaitei 03.21 - 03.27

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką žvaigždės Jums žada šią savaitę.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Atkreipkite dėmesį į savo savijautą, gali būti, kad kūnas signalizuos, jog reikia savimi pasirūpinti. Patartina atsisakyti alkoholio, vengti vartoti gydytojo neskirtus vaistus. Neverta pasitikėti tais, kurių nepažįstate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę skrupulingai analizuokite savo planus, taip išvengsite klaidų. Labai gerų rezultatų gali atnešti bendradarbiavimas su kolega. Sėkmė darbe padės išspręsti ir problemas namie. Kita vertus, profesiniai interesai, šeimos lūkesčiai ir jūsų paties poreikiai gali susikirsti pačiu komplikuočiausiu būdu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžia palanki spręsti karjeros reikalus, bet nuo trečiadienio tikėkitės patirti, kas iš tiesų yra jūsų draugai. Neskubėkite reikšti iniciatyvą, nesiveržkite į pirmąsias rikiuotės gretas. Savaitgalį neskrajokite padebesiais, bet ir venkite būti pernelyg ciniškas ir savanaudis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pastaruoju metu esate pernelyg įnikęs į savo paties problemas ir visiškai nebematote aplinkinių. Taip nedera. Trečiadienis – pati atsakingiausia diena. Savaitės pabaigoje galite tikėtis malonios asmeninių santykių harmonijos. Vyresnieji giminaičiai savaitgalį gali sugadinti nuotaiką.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atrodo, kad sulauksite nepasitenkinimo iš asmens, kuris užima aukštesnes pareigas. Protingiausia būtų nekreipti dėmesio ir tiesiog toliau dirbti savo darbus, tiesa, vengiant aštresnių barnių ar šiaip susižodžiavimų. Baigiantis savaitei gali pasitaikyti puiki proga užmegzti naujų perspektyvių pažinčių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Imkitės energingiau ginti savo autoritetą, taip pat praverstų tvirtesnė ir konkretesnė pozicija dėl krizės šeimoje. Iki savaitgalio jėgos, trukdžiusios imtis radikalių permainų, pagaliau bus įveiktos ar neteks galios savaime.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbe reikalai klostysis kuo puikiausiai. Jūsų draugai ir partneriai dalinsis su jumis džiaugsmais ir nesėkmėmis. Geras metas atnaujinti savo planus, derinant juos su savo partnerių interesais ir sumanymais. Tik neatidėliokite vėlesniam laikui susikaupusių darbų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neabejokite savo jėgomis, atminkite, kad ilgi svarstymai jums dar niekada nepadėjo – daugiau spontaniškumo. Šią savaitę turėtumėte gauti atpildą už triūsą darbe ir kartais alinančias pastangas pasiekti daugiau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiuo metu įgysite drąsos, laisviau gebėsite išsakyti nuomonę, aktyviau sieksite tikslų. Laimė ne už kalnų, reikia daugiau ja tikėti, be to ir pasitikėti savo gebėjimais. Būkite atviresni pažįstamų pasiūlymams, jeigu šie mąsto apie naują projektą, kuria verslą ir kviečia jus prisijungti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ši savaitė dovanos puikių pažinčių su įdomiai mąstančiais žmonėmis. Seniai planuotą poilsį teks atidėti, nes prisikaupė neatidėliotinų darbų, kuriuos turite atlikti per šią savaitę. Būkite atidūs dirbdami su dokumentais, mažos klaidos gali turėti rimtų pasekmių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

 Jūsų tikslo siekimas padės pasiekti netgi to, kas atrodo neįmanoma, tačiau tam reikia tikslaus plano. Bet koks susidūrimas su sunkumais jums padeda pasitikėti savimi ir tikėti, jog nėra neįveikiamų kliūčių. Jūsų pasiūlymai sukels teigiamų emocijų bangą ir tarp vadovų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Stenkitės nepasimesti sudėtingesnėse situacijose, tačiau nemanykite, jog tai prievolė, elkitės ramiau ir žiūrėkite į viską paprasčiau. Gali būti, jog jūs atsisakysite labai palankios galimybės, gal pabūgsite atsakomybės, gal rizikos, gal darbo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką