Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 07.18–07.24

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Horoskopas savaitei dvylikai Zodiako ženklų.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę gali susiklostyti itin palankios aplinkybės padėsiančios geriau įsitvirtinti, sustiprinti įtaką ar valdžią. Tačiau labai svarbu nepiktnaudžiauti sustiprėjusiomis galiomis, galite sulaukti netikėto skaudaus atkirčio. Taip pat palankus metas įgyti naujų vertingų žinių, pavyzdžiui, apie naujausias pažangias technologijas. Jūsų nusiteikimas bus ypač tam palankus, būsite imlūs ir greitai suvokiantys esmę. Galite įgyti geroką pranašumą, tai gali tapti ir jūsų būsimos finansinės sėkmės pagrindu. Svarbu nepaleisti vadžių iš rankų ir neatsipalaiduoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nesidžiaukit radę, neverkit praradę. Šią savaitę gali tekti ir atrasti, ir prarasti, tad ši išmintis bus ypač vertinga. Nemaži atradimai laukia darbe, santykiuose su bendradarbiais, kolegomis, ne visa nauja patirtis bendraujant su žmonėmis bus maloni. Kai kuriais žmonėmis, kuriais pasitikėjote iki šiol, gali tekti ir nusivilti. Tačiau bendravimas su artimaisiais bus ypač malonus, šią savaitę gali tekti švęsti net ne vieną šeimos šventę, tai dar labiau visus suartins. Palankus metas bendravimui su giminėmis, savo šaknų, praeities tyrinėjimui, kai kurių šeimyninių tradicijų atgaivinimui.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gali tekti patirti kone visuotinį nusistatymą prieš jus. Bent jau jums taip gali atrodyti, kad visi nusiteikę priešiškai, priešgyniauja ir prieštarauja. Bet kokie bandymai savais argumentais įtikinti, įrodyti savo tiesą gali būti bevaisiai. Tad vertėtų susimąstyti, ar verta švaistyti laiką ir jėgas, galbūt geriau išlaukti kol galėsite imtis kokios alternatyvos ar geriau pasiekti bendro kompromiso. Tai metas nepalankus sudėtingų klausimų, problemų sprendimui, kūrybinei veiklai, taip pat ir kelionėms. Kelionėse galite patirti daug netikėtų smulkių trukdžių, kuriems pašalinti gali prireikti nemažai jūsų brangaus poilsio laiko.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiuo metu gali ypač praversti jūsų komunikabilumas, gebėjimas bendradarbiauti, pelnyti kitų dėmesį ir pripažinimą. Neabejotinai daugelyje veiklų galite būti lyderiais. Šįkart bus itin svarbi jūsų iniciatyva, veržlumas. Pasyvumas ar abejingumas gali tapti svarbiausia kliūtimi. Jei nelauksite kitų pagalbos, daug ko griebsitės patys gali kur kas geriau sektis. Pasitikėjimas savimi, aktyvumas bus labai svarbus ir santykiuose su mylimu žmogumi. Norėdami patikti ir įtikti turėsite labiau pasistengti ir būti labiau išradingi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Greičiausiai išvengsite didesnių sukrėtimų, netikėtumų, nemalonumų, nors jie gali tykoti kažkur visai šalia. Tačiau galite sulaukti malonių permainų darbe, versle. Turėsite puikų šansą atsinaujinti, pakeisti aplinką. Palankus metas svarbių sutarčių sudarymui, naujų stambių projektų planavimui. Kur kas mažiau gali sektis buityje, čia ramybę ir gyvenimo kokybę gali trikdyti nemalonios smulkmenos, įvairūs gedimai. Pravartu labiau rinktis ramų, ne aktyvų poilsį, saugokitės traumų, jei ilsėsitės gamtoje – pavojingų vabzdžių įkandimų. Būkite atsargūs vandenyje arba prie jo, šią savaitę derėtų ypač atsargiai elgtis ir su ugnimi. Šią savaitę gali būt pavojingos ir kitos gamtos stichijos, vėtros, audros.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kūrybinio polėkio, įkvėpimo ir gero energetinio užtaiso metas. Jei esate menininkai ar aktoriai, šiuo metu galite išvysti sunkaus nuoseklaus darbo, didžiulių pastangų ar net kūrybinių kančių puikius rezultatus. Jie net gali viršyti jūsų pačių lūkesčius. Juo malonesnis bus atokvėpis atslūgus adrenalinui ir įtampai, varginusiai ilgą laiką. Dalį laiko galbūt nenorėsite nieko veikti ir matyti. Vienatvė, atsiribojimas nuo kiek įgrisusios aplinkos, žmonių bus pats geriausias poilsis. Galbūt ne visi tai gebės suprasti, bet esate nusipelnę pabūti atskirai nuo visų, tad derėtų nekreipti dėmesio į pretenzijas, kurių taip pat galite sulaukti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Artimas draugas, kažkokia netikėta situacija ar įvykis gali sukelti malonių emocijų antplūdį, galbūt net patirsite euforiją. Tai savo ruožtu gali įkvėpti naujų fizinių jėgų, stiprybės, kuri padės pabaigti svarbius darbus ir pradėti naujus. Šiuo metu labai svarbu netūpčioti vietoje ir nesiblaškyti. Jei kiltų neaiškumų, nedelskite ir nevenkite pasiklausti kitų nuomonės ar patarimo. Kitų pagalba šią savaitę gali būti ypač svarbi. Tačiau labai svarbu deramai įvertinti tai, ką gaunate iš kitų ir nepamiršti bent padėkoti. Kitaip galite patirti tam tikrą abejingumą ateityje ir būtent tuomet, kai tai gali būti labiausiai skausminga.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Įvykiai, kuriuose suksitės, ir informacija, kuria naudositės gerokai audrins vaizduotę, skatins jūsų kūrybiškumą, tad gali kilti puikių naujų sumanymų. Neskubėkite jais dalintis su kitais, plačiai girtis, nes ne visų vaizduotė ir supratimas gali būti tokie išlavinti. Užsikabinę už naujos minties, neleiskite buičiai, rutinai jos numarinti ar pragaišinti užmarštin. Palankus metas gilintis, tyrinėti, tad nuosekliai imdamiesi sumanymo, galite pradėti labai sėkmingą naują rimtą projektą. Jūsų nusiteikimą gali blaškyti aplinkinių, ypač šeimos narių raginimai atsijungti, skirti daugiau dėmesio jiems. Čia bus svarbu rasti pusiausvyrą ir gebėti paskirstyti laiką bei dėmesį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį laiką galite jaustis ypatingi, išskirtiniai, svarbūs bei labai reikalingi. Tai nebus vien paikos savimeilės ar puikybės išraiška, o išties pagrįstas jausmas. Apie tai gali liudyti ir svarbūs žmonės, kuriuos esate pripažinę savais autoritetais. Pasitenkinimo ir pasitikėjimo savimi jausmas bus dominuojantis šią savaitę. Džiaugsitės gyvenimu, jo teikiamais malonumais ir būsite dar labiau patrauklūs aplinkiniams, artimiesiems ir draugams. Tai išties geras laikas, kupinas meilės ir optimizmo, pozityvių emocijų, tad džiaukitės gyvenimu, savimi ir jus supančiais žmonėmis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Palankus laikas visuomeninei, bendruomeninei veiklai. Galite daug nuveikti padėdami kitiems, nebūtinai tiesiogiai. Jūsų žinios, indėlis gali būti itin svarbus bendram labui, gerbūviui pagerinti. Tad nebūkite abejingi, ypač jei sulauksite asmeninio kvietimo prisidėti, padėti. Ne mažiau geras metas skirti dėmesio ir savo poreikiams, namų aplinkai, išvaizdai. Derėtų susitvarkyti ir kai kuriuos finansinius reikalus, suskubti sumokėti galbūt dar nemokėtus mokesčius, šiuo metu itin svarbu atsikratyti net pačių smulkiausių skolų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Netikėta kliūtis, sustabdžiusi jus kelyje, gali virsti įdomių ir visai maloniu nuotykiu. Viskas priklausys nuo jūsų požiūrio ir nuotaikos. Būsite nepalaužiami optimistai, tad net aplinkinių burbėjimai, priekaištai dėl išsiblaškymo, užmaršumo nedarys jokio esminio poveikio jūsų emocijoms. Geras oras, geras miegas naktimis, gera darbinė atmosfera padės išvengti bet kokių nemalonumų bei įveikti daugelį rūpesčių. Paviršutiniškas požiūris šįkart taip pat gali būti ne žalingas, o labiau vertingas. Iš tiesų daugelis problemų bus lengvai išsprendžiamos, o šmaikščiai žvelgdami į šalia esančių artimųjų pretenzijas išvengsite ir nemalonių ginčų ar konfliktų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią savaitę gali tekti nemažai derėtis ir derintis. Gali tekti organizuoti ypač svarbius susitikimus, pokalbius, derybas. Kad ir kokie jaustumėtės teisūs, išmanantys problemos esmę, būtinai atsiklauskite ir kitų nuomonių, gali būti, jog neįvertinate kai kurių ypač svarbių aplinkybių ar esate nepastebėję esminės detalės. Labai svarbu bus remtis ir kitų argumentais, derintis pozicijas. Oponentai gali bandyti išnaudoti kai kurias jūsų silpnybes, kurių patys nepripažįstate, tad svarbu pasikliauti žvilgsniu iš šalies, gebančiu įvardinti ir jūsų trūkumus. Savaitės pabaiga bus itin sėkminga, galėsite atsikvėpę pasakyti, kad sunkus darbas, nuolatinis bendravimas tikrai pasiteisino.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką