Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 10.25 – 10.31

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką šią savaitę jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Turėtumėte šiek tiek nusiraminti ir nepulti stačia galva į vandenį: vertėtų išsiaiškinti, koks ten gylis. Kitaip jūs galite ne tik susižeisti, bet ir prarasti reputaciją. Galėsite sėkmingai realizuoti jau seniai numatytą planą, jeigu griežtai kontroliuosite savo emocijas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galite palypėti karjeros laiptais, bet kita vertus, neišvengsite konfliktų tiek su vadovybe, tiek su bendradarbiais. Patartina elgtis itin atsargiai: kontroliuokite savo žodžius, kitaip galite pakliūti į nemalonią padėtį. Finansinę naudą žada puiki idėja, kurią visi deramai įvertins.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Vertėtų daugiau sužinoti apie tikruosius verslo partnerių ketinimus. Gal jie jums kažko nesako, ir tai gali neigiamai atsiliepti jūsų reikalams. Finansinė padėtis pamažu gerės, bet nenumatytos išlaidos gali pareikalauti didžiosios pelno dalies.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gali kilti tam tikrų problem versle, bet jums pavyks jas sėkmingai sureguliuoti. Tik reikia sumaniai palaikyti santykius su bendradarbiais. Žvaigždės bus jūsų pusėje, ir jūs pasieksite teigiamų darbo rezultatų. Nesuteikite dingsties laikyti jus silpnu žmogumi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasireikšite kaip puikūs verslininkai. Jums pavyks susitarti net su nesukalbamiausiu partneriu. Tik neperlenkite lazdos, visur reikia jausti saiką. Sėkmingos bus trumpalaikės komandiruotės ir kelionės. Rimtų finansinių problemų neturėtų iškilti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Taktiškumas ir atkaklumas bus sėkmės darbe laidas. Nepervertinkite savo galimybių derybose su verslo partneriais. Savaitės pradžioje sutelkite dėmesį finansiniams klausimams. Atėjo palankus metas kurti ilgalaikius planus, tik nereikėtų skubėti ir skubinti įvykių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Santykiai su aplinkiniais nepasidarys konfliktiški, jeigu jūs susitaikysite su kai kuriais jų trūkumais. Daugiausia dėmesio skirkite klausimams, susijusiems su darbu. Prieš gindami savo požiūrį, gerai pagalvokite, ar tai būtina.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Seksis įgyvendinti beveik visus savo sumanymus. Nudžiugins ir solidžios pajamos, kurios gerokai sustiprins jūsų materialinę padėtį. Reikalai darbe turėtų susiklostyti pakankamai sėkmingai, o pasiekti laimėjimai gali nustebinti net ir jus pačius. Būkite pasirengę spręsti naujus uždavinius, turėsite imtis energingų veiksmų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Laukia daugybė naujienų, dalykinių susitikimų, įtemptų situacijų. Tad gerai apgalvokite savo darbo grafiką ir rimtai žiūrėkite į permainas. Jūsų kontaktai su partneriais suaktyvės, tai duos rezultatų jau artimiausioje ateityje. Finansus kontroliuokite itin atidžiai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sutvarkykite svarbiausius reikalus, o visa kita atidėkite ateičiai. Galimas dalykas, kad jums vertėtų apsilankyti sporto salėje arba saunoje, mat sveikatos sutrikimai galii ilgam sutrukdyti dirbti. Finansinė padėtis stabili ir tokia bus dar pakankamai ilgai, viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Neturėtumėte kreipti dėmesio į savo trūkumus. Ir apskritai – mažiau savikritikos. Bet nepraraskite saiko, kitaip jūsų autoritetas gali susvyruoti. Nesileiskite išprovokuojami, kadangi jus gali įvelti į konfliktinę situaciją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turėsite priimti gerai apgalvotus sprendimus. Jūsų kelyje neturėtų atsirasti neįveikiamų kliūčių. Nesitenkinkite tuo, kas pasiekta: pats laikas numatyti artimiausios ateities planus. Giminaičiams prireiks jūsų paramos ir pagalbos.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką