Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 11.29 – 12.05

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką šią savaitę jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Vertėtų keisti savo požiūrį į gyvenimą, mat pastaruoju metu susiduriate su problemomis, kurias sukelia jūsų užsispyrimas ar negatyvumas. Jei pradėsite mąstyti optimistiškiau, pamatysite, kad atsiras naujos idėjos ir planai. Tiems, kurie užsiima komercija, šis laikotarpis palankus sutartims sudaryti, dokumentams ir finansiniams sandoriams įforminti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūs galėsite pademonstruoti savo žavesį, stiprindami pozicijas arba ieškodami naujų partnerių. Tačiau neturėkite pernelyg didelių iliuzijų – nauja pažintis tikriausiai nebus ilgalaikė. Būkite pasirengę išgirsti malonią naujieną, susijusią su materialine sfera.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią savaitę vertėtų nekonfliktuoti su vadovais ir atsižvelkite į kolegų nuomonę. Priešingu atveju galite netekti darbo. Bet jūsų materialinė padėtis išliks tvirta ir stabili. Sutartys, kurias pasirašysite šiomis dienomis, duos naudos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gyvenime šią savaitę nestokosite visokiausių įvykių. Kai kurie iš jūsų turės palikti dabartinę darbovietę, bet jūs nenusiminsite, priešingai – pajusite palengvėjimą ir nesunkiai susirasite naują veiklos sferą. Santykiai su aplinkiniais stabilizuosis, nors kartais jūs jausite neigiamą praėjusių dienų poveikį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Laukia laikotarpis, palankus ateities darbams planuoti. Savaitės pradžioje seksis rengti dalykinius susitikimus ir derybas, jos viduryje galimos komandiruotės ir kelionės. Savaitės pabaigoje jūsų bendradarbiams ir šeimos nariams prireiks jūsų patarimo ir atjautos. Bet atminkite, kad ne visi jūsų žodžiai gali patikti aplinkiniams. Sėkminga diena – ketvirtadienis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neužsispirkite santykiuose su bendradarbiais – šitaip jūs išvengsite nereikalingo konflikto su jais. Jums taip pat patartina nesileisti į finansines avantiūras – neinvestuokite pinigų į pelningus, bet abejotinus projektus, kadangi galite patirti didelių nuostolių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galėsite imtis naujų darbų ir užmegzti naujų dalykinių pažinčių, kurios bus naudingos. Jūsų profesionalumas ir rimta pažiūra į darbą jums padės sustiprinti savo materialinę padėtį. Savaitės pabaigoje įsigysite brangių ir naudingų pirkinių. Poilsio dienomis tvarkysite buitinius reikalus ir maloniai bendrausite su artimais žmonėmis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gali būti, kad vyksite į trumpą komandiruotę arba dalykinę kelionę. Visgi tinkamiausia sritis veikti šią savaitę Jums bus – namai, nekilnojamasis turtas. Poilsio dienoms planuokite susitikimus su giminaičiais, kurių seniai nematėte, šeimos išvykas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pasistenkite nedalyvauti įvairiose avantiūrose ir abejotinuose projektuose, vadovaukitės blaiviu protu. Visų komercinių idėjų įgyvendinimą reikėtų atidėti. Darbe pasistenkite išsiaiškinti santykius su kolegomis, pasikalbėkite su jais atvirai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums reikėtų šią savaitę pasirūpinti namų tvarkymu. Daug nuveiksite šioje srityje, jei nesivelsite į smulkmenas. Apskritai būsite kupini kūrybinių sumanymų, jausitės energingi ir sumanūs. Savaitės pabaigoje jums rekomenduojama nedalyvauti pramoginiuose renginiuose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Seksis tvarkyti verslo reikalus. Bet veikite tik išmėgintais metodais. Patartina imtis tik tų darbų, kuriuos gerai išmanote. Priešingu atveju galite pakliūti į keblią padėtį arba tapti dar vieno konflikto priežastimi. Valstybės tarnautojai ateinančią savaitę turėtų kontroliuoti savo elgesį darbe. Pernelyg didelis impulsyvumas bei kaprizingumas gali išprovokuoti skandalą su vadovais ir turėti skaudžių padarinių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galite tikėtis kredito, paskolos arba rėmėjų pagalbos. Tai sudarytų palankias sąlygas žengti į priekį. Ateinanti savaitė taip pat bus tinkamas metas sportuoti, mokytis užsienio kalbų, užsiiminėti kūrybine veikla. Jei esate vienišas, gali būti, kad turėsite romantišką susitikimą, kuris duos pradžią naujiems rimtiems santykiams.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką