Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 9d. 22:00

Horoskopas savaitgaliui – lapkričio 10-11 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Po šeštadienio pietų jus užvaldys šventinė nuotaika ir neleis užsiimti rimta, nuobodžia ir širdžiai nemiela veikla. Jei norite švęsti – švęskite ir nekreipkite dėmesio į pavydo scenas ar kitas nuotaiką temdančias užuominas. Visas niūrias smulkmenas pamiršite sekmadienį. Negalėsite patikėti, kad kai kurie įprasti dalykai taip saldžiai kvepia, o skonis maloniai nuteikia gomurį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki šeštadienio pietų niekur neskubėkite, ypač jei tai labai svarbu ar rizikinga. Po vidurdienio viską, ką išgirsite, galite panaudoti savo sveikatos ar kasdienių reikalų naudai. Abi savaitgalio dienos – puikus laikas įsigyti augintinį, kuris supras jus iš pusės žodžio. Sekmadienį su pakilia nuotaika atliksite mažus dienos darbelius ir puikiai pailsėsite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Į malonumus norėsite panirti nuo šeštadienio ryto, bet tikrąjį jų skonį pajusite kiek vėliau. Per popietę negailėkite gražių žodžių mylimiesiems ir vaikams – tai bus patys tiesiausi keliai į jų mažas ir dideles širdeles. Nereaguokite karštai, jei ne visos svajonės pildysis. Sekmadienį turite visus šansus paplaukioti pačiuose šilčiausiuose malonumų vandenyse ar sukurti ką nors vertinga.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nenustebkite, jei šeštadienio vakarą jūsų namus užgrius netikėti svečiai. Tai gali būti ir naujienos, pranešančios ką nors įdomaus ir intriguojančio apie jūsų šeimos narius. Skatinkite juos negailėdami komplimentų. Sekmadienį galėsite pasidžiaugti namų ramybe arba įsigyti ką nors gražaus jiems papuošti. O jei taupote – juos papuoš jūsų šypsena.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Naujienos užgrius po šeštadienio pietų. Bus ir gerų, ir nelabai. Nelygu, kaip į jas pažvelgsite ir ko iš jų tikėsitės. Sekmadienį galite pakelti kartelę savo viltims. Bet nepamirškite gražiai kalbėtis, maloniai šypsotis ir kuo dažniau sutikti su pašnekovo nuomone. Tokiu būdu jums atsivers visos durys, o gal net išlošite bilietą į sėkmę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalio įvykiai prasidės tik po pietų. Gerai būtų, kad neskubintumėte jų ir leistumėte sau atsipūsti. Noras dėl kitų padaryti ką nors gražaus ir gero gali turėti dviprasmiškų pasekmių. Paskutinę savaitės dieną viskas atrodys pernelyg paprasta, o galimybės pranoks visus lūkesčius. Bet tai dar ne priežastis švęsti, nebent turite rimtą progą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienio ryte norėsite kuo ilgiau pasirąžyti lovoje ir pasimėgauti rytiniu kavos ar arbatos puodeliu. Tačiau po pietų, įsisukę į įvykių sūkurį, nebemokėsite sustoti: bendravimas, kelionės, pokalbiai telefonu užims visą laiką. Sustabdyti galės nebent netikėta naujiena vėlų vakarą. Sekmadienis kvepės medumi ir bus lengvas kaip pūkas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienio popietę sužinosite kažką tokio, ką norėsite nuslėpti nuo artimųjų ir bičiulių. Pasistenkite, kad toji paslaptis neišaiškėtų vėlų vakarą. O jei vis dėlto yla išlįs iš maišo, nepradėkite savęs graužti. Sekmadienis jums įrodys, kad nėra rimtų priežasčių nerimauti. Problemos spręsis savaime, ypač tiems, kurie dėl gerų santykių nebijo atsisakyti dalies savo egoistinių poreikių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį bus ir šilto, ir šalto, bet pirmieji nustelbs antruosius. Labai tikėtina, kad pagrindinė jūsų džiaugsmų ir nemalonumų priežastis bus draugai. Problemas šį savaitgalį geriausia spręsti su šypsena ir visais įmanomais būdais siekti harmonijos. Sekmadienį nereikės daug pastangų tam, kad savaitės pabaiga būtų rami ir džiugi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėl nenutylančio telefono ar netikėtai užgriuvusių žinių srauto šeštadienio popietė bus panaši į eilinę darbo dieną. Nepervarkite. Raskite laiko tiems, kurie ilgisi jūsų dėmesio ir šilumos. Šį savaitgalį visiems to bus per maža, net jei sulauks neįtikėtinai daug. Būkite dosnūs ir nejučiomis suprasite, kad tokiu būdu praturtinate save.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienio rytą neskubėkite ten, kur dar nebuvote, net jei atrodys, kad ten nepučia įkyrus lapkričio vėjas. Po vidurdienio galėsite ruoštis į kelionę jums nežinomu maršrutu. Jei vėlų vakarą pakeliui sutiksite keistą praeivį, nusišypsokite, gal tai padės išvengti nemalonumų. O sekmadienį nueikite į bažnyčią ar bent namuose padėkokite Dievui už visas dovanas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmasis savaitgalio rytas kvies jus be ginčų ar nuostolių sulaukti pietų. Vėliau tikėkite tuo, ką šnabždės nuojauta. Jos vedami daug sužinosite pokalbių metu ar ieškodami reikalingos informacijos. Vėlų vakarą užgriuvę netikėtumai pasimirš sekmadieniui išaušus. Šis žada negailėti nieko, kas kvepia vanile, cinamonu ir kitais gardumynais. Net ir nevalgomais. Būtinai pasidalykite gėrybėmis su kitais!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką