Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 31 d.–rugsėjo 1 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Patogiai įsitaisykite savo namuose ir niekur nekelkite iš jų kojos. Nesvarbu, kad dalį šeštadienio jums atrodys, lyg nematomos piktos jėgos jus iš ten vyte vytų. Neskubėkite daryti išvadų, nes diena vakarop gerės ir galiausiai nusišypsos plačia šypsena. Na, o jei sekmadienį į galvą lįs mintys apie darbą, tą dieną atėjusias idėjas ar sprendimus būtinai panaudokite prasidėjus darbo savaitei.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Žinosite daug, bet norėsite žinoti dar daugiau, kad jūsų namuose pagaliau įsivyrautų supratimas ir tolerancija. Jos bus mažoka iki šeštadienio vakaro, kai iš jūsų kaimynų ar giminaičių lūpų upeliais pasipils kalbos, kurios džiugins jus. Sekmadienį išdrįskite kitu žvilgsniu vaikams ar mylimam žmogui pažvelgti į akis, kad jūsų santykiai įgautų naujos jėgos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuo šeštadienio ryto būsite įtraukti į nesibaigiančių griežtų reikalavimų arba nebylių  priekaištų sūkurį, iš kurio visais įmanomais būdais norėsite ištrūkti. Jums seksis neprastai, jei žinosite, ko norite, ir visus savo norus dėsite į vieną krepšį. Savaitgaliui įpusėjus, šis krepšys bus apypilnis, o jums beliks suprasti, kad, pasibeldus rudeniui, esate kupini jėgų ir ryžto daug ką keisti ir keistis patys.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki šeštadienio popietės pasistenkite neįsitraukti į tokius nešvarius žaidimus kaip ginčai su aukštesnio rango žmonėmis arba su antrąja puse. Jei jums tai pavyks, vėliau galėsite daryti ką tinkami – viskas eisis taip, lyg pasaulis būtų sutvertas jums, o jūs – pasauliui. Tobulai pakurstytas namų židinys liepsnos ne tik paskutinę vasaros, bet ir pirmąją rudens dieną.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kartais ateina kelios atokvėpio akimirkos. Šis savaitgalis – būtent toks. Todėl nesiveržkite į dideles pasilinksminimo vietas ar ten, kur galėtumėte gauti daug dėmesio sau. Nepereikvokite savo jėgų: labiau stenkitės jas kaupti, o ne švaistyti. Tam tiks galimybė būti toliau nuo gatvės šurmulio. Panirę į save, rasite tai, kas leis jums įkvėpti savo gyvenimui naujos jėgos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pasistenkite, kad iš jūsų spinduliuotų kuo daugiau šilumos, visa kita nebus taip svarbu savaitgalį, kai ruduo keičia vasarą. Šeštadienį draugai nepagailės jums to paties ir dar leis pasijusti įvertintais ir reikalingais. Gal net ta proga smarkiai prasiplės jūsų draugų gretos. Tiesa, sekmadienį turėsite progų įrodyti atžaloms, kuo esate stiprūs.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums nepavyks atsitraukti ir būti šio savaitgalio įvykių stebėtojais: nematomos jėgos skatins kovoti už savo ir, kaip jūs manysite, artimųjų laimę. Tačiau dalis jūsų pastangų bus tik jūsų noras būti pastebėtiems – be dėmesio jausitės lyg žuvis, išmesta į krantą. Pasisaugokite, kad, perlenkdami lazdą, neatsidurtumėte akvariume ar karštoje keptuvėje. Tačiau kas nerizikuoja, tas nieko ir neturi. Rinkitės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galite kontroliuoti didžiąją dalį šio savaitgalio situacijų ir turbūt tai jaučiate šeštuoju savo jausmu. Jums iš tiesų nebus lygių, kai bandysite įtikinti kitus dėl vieno ar dėl kito jums visiems svarbaus dalyko. Atminkite, kad didžioji dalis jūsų pastangų šiomis dienomis bus skirta tam, jog po jūsų stogu įsivyrautų ramybė ir pakviptų šviežiomis, jaudinančiomis permainomis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Labai norėsite visą laiką skirti tam, kad visus įtikintumėte, kiek ir ką galite pasiekti ar uždirbti. Taip bus, bet vėliau, o dabar trumpam pamirškite savo ambicijas ir pabūkite su šeima – Mėnulis yra Vėžio ženkle, kuris besąlygiškai atsidavęs šeimai ir namams. Kiek jums tai pavyks per šį savaitgalį, tiek būsite laimingi patys ir tiek laimės suteiksite kitiems.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visus blogus ir gerus savaitgalio dalykus nustelbs jūsų įsitikinimas, kad galite turėti daug įtakos tam, jog aplink jus vyktų teigiamos permainos. Nežinia, ar tuo patikės kiekviena ir kiekvienas, kuriuos sutiksite šį savaitgalį. Nebūkite tokie tikri, kad žinote viską nuo pradžios iki pabaigos: atidžiai paklausykite, ką apie jus ir jūsų planus kalba žmonės, su kuriais dalijatės savo gyvenimą.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį neužsimokite per plačiai. Pasirinkite paprastesnius kelius, kuklesnes svajones ir įprastesnį laisvalaikį. Turbūt teks šiek tiek paplušėti dėl savęs ar šeimos, bet antroji jūsų pusė noriai jums išties pagalbos ranką. Atsidėkodami žinosite, kaip jam ar jai parodyti dėkingumą. O jei galvoje įsirangys būtinybė keistis – pasiryžkite jai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį galvoje gims idėjų, kaip paversti namus jaukiausia pasaulyje vieta. Tiesa, pusę dienos kai kas jums kaišios į ratus pagalius, todėl nesiseks greitai riedėti pirmyn, bet nestigs ir entuziazmo. Jis išaugs vakare, o dalis tuo metu susikaupusių įspūdžių šildys jus ne tik sekmadienį. Beje, jūsų su partneriu mintys apie permainas stipriai pakeis bendras ateities perspektyvas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką