TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas spalio 21 d., penktadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

24-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Viena skaidriausių, geriausų šiame kalendoriuje. Pastovumo, tvirtų pagrindų metas, kuomet abejonės neveiksmingos ar net žalingos. Palankus laikas rimtiems ilgalaikiams sandoriams, rimtų naujų projektų pradžiai, statyboms. Puikus metas ir ištroškusiems romantiškos meilės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią dieną geriausiai seksis tie darbai, kuriuos atliksite nedvejodami ir nesiblaškydami. Ryžtas ir nuoseklus veikimas gali padėti pasiekti kur kas greitesnių rezultatų. O abejonės prilygs beprasmiškam tūpčiojimui vietoje.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visus dienos planus ir gerus ketinimus daug ką nuveikti šeimos, aplinkinių labui gal sujaukti bjaurios intrigos, į kurias įsivėlus gali būti labai sunku ištrūkti. Tad jei tik įmanoma, iš tolo aplenkite tokias rizikos zonas ar į painų santykių aiškinimąsi panirusius žmones.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gali tekti daug bendrauti, tačiau tai bus ne tik pareigų vykdymas, bet ir įdomus, malonus užsiėmimas. Gali tekti užmegzti naujas ar net egzotiškas pažintis, ryšius su užsieniu, kurie gali būti labai naudingi ateityje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena palanki pirkiniams, tačiau prieš vykstant į prekybos centrą labai svarbu tiksliai žinoti, ko norite. Galite patirti daugybę pagundų išleisti pinigus visai ne tam, kam buvote iš anksto sumanę. Toks pirkimas galiausiai gali virsti bereikalingu ir nuostolingu išlaidavimu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galbūt nedrįstate žengti pirmojo žingsnio, atsiprašyti įskaudinto žmogaus. Tačiau viskas gali priklausyti tik nuo jūsų iniciatyvos. Jei išdrįsite nedelsdami taisyti pašlijusius santykius, pripažinti klydę – labai greitai vėl galėsite mėgautis supratimu ir ramybe.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai kurie žmonės, deklaruojantys nuoširdumą ir atvirumą, gali turėti savo gana siaurų ir savanaudiškų tikslų. Šią dieną bus svarbu išlaikyti budrumą, atsispirti klastai, kuri gali tiesiog alsuoti jums į nugarą, visai šalia.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Puikus metas imtis gerų darbų, visuomeninės veiklos, pagalbos kitiems projektų. Tokia veikla šią dieną turės ir didžiulį supratimą, ir didžiulę sklaidą, aplinkinių paramą. Be to, galite sulaukti netikėtų malonių staigmenų, lyg atsako į gerus darbus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bet koks drybsojimas vienoje vietoje, pasyvumas, abejingumas galiausiai gali virsti slogia bjauria savijauta, galvos skausmu. Šią dieną būtina daugiau judėti, imtis aktyvesnės fizinės veiklos, ištrūkti iš uždarų erdvių, pakeisti aplinką.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

 Netikėtai gali užgriūti rūpesčiai tiesiogiai nesusiję nei su profesine veikla, nei su šeimos reikalais. Gali tekti rūpintis svetimų žmonių problemomis, jas greitai spręsti, padėti suktis iš sudėtingų padėčių. Tačiau negalite likti abejingi, tokio abejingumo pasekmės atsisuktų prieš jus pačius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią dieną gali tekti nemažai laiko praleisti kelyje, įveikti nemažus atstumus. Saugokitės pavojų, ypač susijusių su oro sąlygomis. Šią dieną gali būti nemaža ir įvairių gedimų rizika.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai kuriuos sprendimus reikės priimti staigiai ir neatidėliotinai. Bet koks delsimas gali sukelti ilgalaikių sunkiai išsprendžiamų problemų. Bendraudami su žmonėmis taip pat nedvejokite, stenkitės būti atviri, venkite užuominų ar nutylėjimų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

 Kai kurias klaidas gali tekti taisyti kitų rankomis. Bus svari jūsų įtaiga ir iškalba, nemažą dienos laiko dalį gali skirti sudėtingiems pokalbiams, įtikinėjimams. Sėkmė priklausys ir nuo to, kaip gebėsite sutramdyti emocijas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką