Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas spalio 28 d., penktadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

2-osios ir 3-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Pirmoji dienos pusė labiau tinkama apmąstymams, ramiai, neskubotai veiklai, antroji dienos pusė gali būti kur kas intensyvesnė, labiau spontaniška, gali tekti suktis iš ne visai malonių situacijų. Gali būti daug agresijos, būtina jai atsispirti ar nuo jos apsiginti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gali tekti laviruoti tarp skirtingų nuomonių ir nuotaikų. Stenkitės vengti kryžminės ugnies, bandymai suprasti kai kurių šalia vykstančių ginčų esmę gali būti bevaisiai, nes tai greičiausiai bus emocijų, o ne protų ir argumentų karai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei pavyks nepasiduoti kai kurioms provokacijoms, neįsivelsite į intrigas, galėsite džiaugtis šią dieną sausi išlipę iš balos. Nes tokių provokacijų ir intrigų, ypač antroje dienos pusėje, gali būti ne viena. Tokiu metu geriau neplanuokite svarbių susitikimų, užsiimkite mažiau reikšmingais darbais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią dieną maloniu dėmesiu gali nustebinti ir nudžiuginti artimieji, vaikai. Nederėtų varžytis savo jausmų, tai metas, kuomet galite labiau atsiverti to paties tikėdamiesi ir iš kitų. Jokie buitiniai rūpesčiai neturėtų sutrikdyti šio nuoširdumo ir didesnio artumo laiko.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai imlaus mąstymo ir miklaus veikimo laikas, tačiau daug kas priklausys ir nuo jūsų nuotaikų. Jei prisisiurbsite aplinkinių žmonių neigiamų emocijų, nieko gero ir juo labiau produktyvaus nederėtų tikėtis iš šios dienos. Venkite suirzusių, piktų, kerštingų žmonių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią dieną derėtų atsargiau elgtis, ypač jei tektų imtis finansinių reikalų. Ne viskas gali klostytis taip, kaip tikitės, o kai kurių įvykių bus tiesiog neįmanoma prognozuoti. Santykius šeimoje taip pat gali sudrumsti netikėtos aplinkybės ar kvailoki nesusipratimai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galbūt visai be reikalo slepiate savo simpatijas kai kuriems žmonėms, šios dienos rytas ypač palankus dalintis dėmesiu, maloniomis smulkmenomis su jums patinkančiais žmonėmis. Tačiau labai svarbu neperlenkti lazdos koketuojant, nes galite sulaukti ir šalto, šiurkštaus atsako. Šią dieną labai svarbu laikytis tam tikro subtilumo, santūrumo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Net jei būtų labai rimtos priežastys, lemiančios jūsų įtūžio protrūkius, suvaldykite savo agresiją, neleiskite pykčiui užvaldyti jūsų proto, nes tokia nevaldoma elgsena atsisuks pirmiausia prieš jus pačius. Suskaičiuokit iki dešimt, giliai įkvėpkit arba palįskit po šaltu dušu, jei kitos savitvardos priemonės jau nebeveikia.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bandykite atsispirti įkyriems įkalbinėjimams ar juo labiau – įžūliam spaudimui. Šią dieną svarbu apsiginti, duoti deramą atkirtį, jei matote, kad kažkas nori siekti savų tikslų jūsų rankomis ar tiesiog pasinaudoti jūsų užnugariu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią dieną gali gerokai erzinti bandomos primesti jums taisyklės arba tvarka, kuriai visai nepritariate. Tačiau šiuo atveju gali tekti sverti savo jėgas ir gerai apskaičiuoti galimybes, prieš imantis bet kokių veiksmų ar reakcijų. Gali tekti laviruoti ir lanksčiai, diplomatiškai suktis, idant galėtumėte išvengti jums nepriimtinų gniaužtų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite sulaukti kvietimo į pasimatymą. Nors parodytas dėmesys glostys jūsų savimeilę, tačiau nederėtų prarasti budrumo ir atsargumo. Jei klausysitės tik puikybės balso, galite neišvengti nemalonumų. O jei labiau pasikliausite protu ir nuojautomis, galbūt apsisaugosite nuo piktos klastos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei tektų patirti rimtų nesėkmių, galbūt pats laikas stabtelti ir pamąstyti apie jų priežastis. Galbūt viena esminių – nenoras pripažinti klaidų ir nuolatinis savęs apgaudinėjimas. Galbūt esate pasiklydę ir tarp sąjungininkų ir oponentų, galbūt jus pasiekia ne visa arba ne visai tikra informacija. Jei tik imsitės, šią dieną tikrai bus apie ką pamąstyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei negalite pasakyti visos tiesos, geriau nė neprasižiokite, taip tik kurstysite kitų nevaldomą smalsumą, sukursite intrigą, kurios įkaitais patys vėliau galite tapti. Jei siekiate geresnio jus supančių žmonių supratimo – geriau rinkitės nuoširdų ir atvirą bendravimą be paslapčių ir užuominų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką