Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 15d. 22:38

Horoskopas trečiadieniui – sausio 16 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte suskubkite atlikti svarbiausius darbus, ypač tuos, kuriems reikia daugiau atidumo. Likus pusvalandžiui iki pietų, prasidės pasyvus laikas, kurio metu nesunkiai atitrūksite nuo realybės. Akimirkai pamiršite, ką darote, todėl vėluosite, užgrius nesusipratimų lavina ir klysite. Aktyvus laikas prasidės tik pasibaigus darbo dienai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien vieną kitą valandėlę skirsite neoficialiai veiklai. Bet argi tai svarbu, kai reikia šluostyti draugų ašaras ar kitais būdais jiems priminti, koks puikus yra gyvenimas. Jis toks ir yra, bet pasitaiko momentų, kai ne veikla ar rezultatai yra svarbiausia. Beje, jums geriausiai seksis tie užsiėmimai, kuriuose atliksite ne pagrindinį vaidmenį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Norėsite pasijusti svarbūs, ypatingi ir reikalingi. Tai nebus sunku, jei prisiminsite, kad šiandien jūsų metodai nelabai veiksmingi. Išbandykite ką nors nauja. Pavyzdžiui, pralinksminsite liūdinčią kolegę ne papasakoję šmaikštų anekdotą, o paklausdami, kokia našta slegia jos pečius, padrąsindami ją. Tada ir jums viskas bus gerai. Patikėkite!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite labai jautrūs optimistai. Net ir liūdesyje, o gal net ašarose (jei šiandien jos pasirodys jūsų akyse) bus daugiau šviesios vilties nei tamsios nevilties. Tačiau, su tikėjimu žvelgdami į dienos planus, nepervertinkite nei savo gebėjimų, nei galimybių. Turite viską, ko reikia, bet šiandien tomis gėrybėmis pavyks pasinaudoti tik iki pietų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Noriai kibsite į dienos užduotis ir viską atliksite su ugnele akyse. Bet neskubėkite judėti pirmyn, nes tai ne lenktynės ar konkurencija. Gebėjimas suvaldyti emocijas ir noras padėti kitiems patarimu ar švelnesniu žodeliu atvers teisingas duris. Naudinga žinoti, kad kelios popietės valandos nebus tinkamos naujiems darbams pradėti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Negailestingai grumsitės su noru tiksliai, nuosekliai ir atidžiai dirbti, bet viskas bus priešingai. Daugiau padarys tie, kurie klausys šalia esančių žmonių. Šiltas žodis tirpdys ledines sienas, o tai padės sėkmingai eiti savo pareigas. Po vidurdienio nepersistenkite, ypač jei ketinate ką nors pradėti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Meilės darbui bus užtektinai, bet atkreipkite dėmesį į kai kuriuos patarimus. Rimta veikla duos rezultatų tik ryte, o sočiai papietavę būsite šiek tiek pasyvūs ir nepastabūs. Nekaltinkite dėl to nesveiko maisto ar per didelio apetito. Viskas bus taip, kaip turi būti. Po oficialių darbo valandų vėl užsigeisite nuversti kalną darbų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Meilės aplink bus iki soties. Galite atviriau rodyti jausmus mylimiems žmonėms, o kitiems nebijoti pasakyti, ką jiems jaučiate. Įvertinti būsite teigiamai. Šiandien rimtiems darbams neliks vietos, nebent ryte arba pasibaigus darbo valandoms. Vakare palepinkite save: pasimėgaukite skania vakariene, pažiūrėkite mėgstamą filmą ar paskaitykite knygą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Bus sunku išsisukti nuo šeimos reikalų, todėl nė nemėginkite jų ignoruoti. Parodykite artimiesiems dėmesį ir supratingumą. Ko jau ko, o galimybės būti užjaustam ir išklausytam šiandien niekas nepraleis. Pasinaudokite tuo tikslams pasiekti. Žinoma, tik geriems. Kitų svarbių užduočių šiandien nesiimkite, nebent vakare.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte gali tekti ką nors paguosti: seserį, kaimynę ar tetą. Visi lįs į akis manydami, kad privalote išklausyti juos ir pasiūlyti jiems racionalų sprendimą. Teisingiausi sprendimai į galvą ateis iki vidurdienio. Tuo ir pasinaudokite. Vakare nusiteikite smulkiems namų ruošos darbams, kuriems anksčiau trūko laiko ar energijos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Iš šios dienos žygių bus naudos. Aišku, jei spėsite atlikti juos iki pietų. Vėliau stabtelėkite ir, prieš nuspręsdami, kelis kartus įdėmiai apžiūrėkite kiekvieną detalę. Vakare norėsite pradėti daugybę darbų. Nestabdykite savęs, bet imkitės tik greitai nudirbamus darbus. Beje, šiandien neatstumkite norinčiųjų su jumis nuoširdžiai pasikalbėti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei pavyks suvaldyti jausmus ir dėl emocijų antplūdžio neprisišaukti papildomų rūpesčių, diena praeis lengvai ir žaismingai. Per popietę reikalai eisis kiek sunkiau, būsite linkę nepastebėti svarbiausių dalykų. Gali būti, kad ir per ašaras nepamatysite tikro vaizdo. Per daug neišsigąskite – tai gali būti ir džiaugsmo ašaros.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką