Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas trečiadieniui – spalio 3 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Venera šį rytą palieka Liūto ženklą pasislinkdama į gretimą – Mergelės – ženklą. Kadangi čia ji bus iki spalio pabaigos, tarpusavio santykiuose nestigs šaltumo ir reiklumo. Jūsų ženklo atstovams tai bus laikotarpis, kai megsis romantiškos pažintys su kolegomis. Tačiau atminkite, kad neišvengsite intrigų. Prasidėjusių santykių pagrindas bus ne jausmai, o kitos, žemiškesnės, priežastys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų ženklą valdanti planeta šiandien pereina į Mergelės ženklą. Vadinasi, viską vertinsite racionaliau, priblės aistra. Nepaisant to, jums tai vis tiek bus romantiškų potyrių laikas, kurio metu sunkiai seksis susikaupti rimtiems darbams. Be to, tai ir dovanų, netikėtų laimėjimų laikotarpis, todėl šį mėnesį žvaigždės pataria nesnausti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Venera, šį rytą pasirinkusi jai nepalankiausią ženklą Mergelę, išbus ten iki spalio 28 dienos. Jums tai ne pati geriausia naujiena, jei ieškote meilės ir šiltų jausmų. Prisisotinusi šiais dalykais Venera šiame ženkle bus lyg ledo karalienė, tačiau ištikima ir patikima. Beje, šis pokytis lems, kad jūsų namams ir šeimyniniam gyvenimui nestigtų grožio ir harmonijos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbo savaitės vidurys pasitiks jus su pokyčiais meilės fronte. Venera, mėnesiui perėjusi į žemiškąjį Mergelės ženklą, skatins daugiau bendrauti, megzti pažintis gatvėje, kelionėse, internete. Kadangi tokia šios planetos padėtis vers mylimuosius elgtis šaltai ir racionaliai, jiems derėtų apsišarvuoti geležine kantrybe.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Meilės, pinigų ir malonumų planeta šiandien palieka jūsų ženklą prarasdama pompastišką požiūrį į jos prižiūrimus reikalus ir tapdama kur kas reiklesnė, pastovesnė. Jūsų ženklo atstovams šis mėnuo bus padidėjusių pajamų, užmegztų naudingų ryšių, sėkmingų pirkinių ir dovanų teikimo bei gavimo laikotarpis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kadangi Venera pereina į jūsų ženklą, ji praturtins jūsų asmenybę ir padarys viską, kad būtumėte pastebėti. Ši planeta paskatins jus būti atviriems, atkakliau siekti antrosios pusės meilės, neslėpti šiltų jausmų. Mergelės ženklas – ne pati nepatogiausia padėtis meilės reikalus valdančiai planetai, todėl iki spalio pabaigos vyraus tendencija kritiškiau vertinti mylimąjį ir daugiau iš jo reikalauti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Žemiška Veneros kelionė gretimu Mergelės ženklu jums bus laikotarpis, kai nuo žiaurios realybės norėsite slėpti savo jausmus. To priežastis gali būti slaptas meilės ryšys, apie kurį nenorite ir negalite pranešti pasauliui. Jausite, kad bijote susidurti akis į akį su tikrove ir pažvelgti tiesai į akis. Patarimas: daugiau laiko praleisite svajodami.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Daugiau ir drąsiau svajokite, nes šiandien Venera pildys visas jūsų svajones. Taip pat galėsite dažniau atsiremti į draugo petį. Gali būti, kad vieną iš jų įsimylėsite. Šiandien bus jauku, paprasta ir labiau už viską pasistenkite tikėti tuo, kas iš tiesų egzistuoja.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mažąja laime vadinama Venera pradėjo žygiuoti Mergelės ženklu. Tokia planetos padėtis padės ieškant darbo, lipant karjeros laiptais ar formuojant įvaizdį. Asmeniniai santykiai gali būti stiprus pagalbininkas siekiantiesiems sustiprinti savo poziciją visuomenėje. Šio laikotarpio pažintys bus grįstos ne nuoširdžiais jausmais, o išskaičiavimu. Jos gali užsimegzti darbe.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Venerai pradėjus kelionę Mergelės ženklu, prieš akis atsivers platesni ir tolesni horizontai. Atsiras daugiau galimybių keliauti, mokytis, gilinti žinias, užmegzti santykius su užsieniečiais. Šio laikotarpio pažintys (iki mėnesio pabaigos) praplės jūsų akiratį, turės įtakos pasaulėžiūrai arba bus akstinas pradėti naują gyvenimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Meilės ir finansų reikalus prižiūrinti planeta keliauja į Mergelės ženklą ir ketina ten pasilikti iki spalio pabaigos. Jūsų ženklo atstovams tai bus laikotarpis, kai suaktyvės su bendrais finansais, draudimu, mokesčiais ir palikimu susiję reikalai. Tai sustiprins permainų troškimą, kuris gali paskatinti nerti į nepatikimą glėbį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kadangi Venera perėjo į Mergelės ženklą, naujomis spalvomis bus nuspalvinta jūsų partnerystė. Naujos pažintys, nuoširdus bendravimas turės įtakos jūsų populiarumui, padės užmegzti daug naudingų ryšių. Tokios tendencijos, neleisiančios jums užsidaryti savo mažame jaukiame pasaulėlyje, vyraus visą spalio mėnesį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką