Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2012 vasario 24d. 07:08

Horoskopas vasario 24 d., penktadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena bus nuspalvinta permainingomis emocijomis. Netikėtas įvykis, susijęs su turtiniais reikalais, meile, kūryba arba vaikais, gali sunervinti ir išmušti iš vėžių. Galbūt neįvyks planuotas pasimatymas, sandoris arba jis bus nuviliantis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Spirgėsite iš noro daug nuveikti, pasirodyti nepakeičiamas. Galite keisti kai kuriuos savo tikslus arba pradėti iškart kelis darbus. Tačiau šiandien daug kur nusimato trukdymai, nesklandumai. Venkite konfliktų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ši diena neapsaugos nuo įtampos. Jausitės stipriai priklausomas nuo kitų žmonių, verslo partnerių. Tuo pačiu jais nepasitikėsite, ieškosite patvirtinimų savo įtarimams. Išlaidų pareikalaus vaikų poreikiai, meilė, numatoma pramoga.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gali būti, kad spręsis svarbūs verslo ar finansiniai reikalai. Vargu ar jums pavyks maksimaliai priartėti prie tikslo. Galimas nuostolis. Kažkoks ryšys gali užsimegzti iš vienatvės arba dėl praktinės naudos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums didelę įtaką darys aplinka, todėl galite "užsikrėsti" tiek gera, tiek bloga nuotaika. Venkite demonstruoti kategoriškumą, nes kitiems tai visai nepatiks. Pasekmė - prarasta pagarba bei sumažėjęs kolegiškas solidarumas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pasverkite savo jėgas prieš imdamasis finansinių operacijų ar atsakomybės. Netikėtai galite susipykti su įtakingu asmeniu, atsisveikinti su veiklos planu. Venkite konfliktinių situacijų, tolerantiškai žiūrėkite į kitų ydas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Diena aktyvi, bet prieštaringa. Jausis nepakantumas, moralės trūkumas. Bendraudamas pernelyg pabrėšite savo emocijų bei minčių svarbą ir per mažai atsižvelgsite į kitų. Reikėtų būti atidžiam, kad nesukeltumėte apkalbų ir priešiškumo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kad pasisektų įgyvendinti svarbų sumanymą, gali tekti kažko atsisakyti, kažkam nusileisti. Pasistenkite, kad nedingtų noras savarankiškai ir sąžiningai dirbti, tęsti pradėtą reikalą. Nepasiduokite provokacijoms, venkite konfliktų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite nelinkęs savarankiškai veikti, arba norėdamas įtikti kitiems perleisite jiems iniciatyvą. Nors ketinimai bus gana geri, nesusipratimai vis tiek neišvengiami. Galimas nuostolis, kažkoks išnaudojimas ar nepasidalijimas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tikriausiai šiandien norėsite gauti daugiau nei esate nusipelnęs. Galite pasiduoti abejotinai įtakai, prisidėti prie kažkieno sumanytos negarbingos ar pavojingos avantiūros. Per neapdairumą galite susikompromituoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Problemos, susijusios su artimais žmonėmis gali jus priversti smarkiai nerimauti. Galbūt išaiškės nemalonus dalykas, kurio anksčiau nesuvokėte. Rūpesčių kels ir reikalai, susiję su reklama, komercija, transportu, mokslu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nepalanku sudarinėti sutartis, dėl ko nors svarbaus tartis, prisižadėti, nes maža vilties, kad tai bus įvykdyta. Tiek kiti, tiek jūs nepakankamai objektyviai vertinsite situaciją, galimybes, bus daug tempimo į savo pusę.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką