Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 22d. 21:00

Intymus horoskopas jam ir jai: seksualumas ir meilės žaidimai

Kas „užveda“ vyrus?
Fotolia nuotr. / Kas „užveda“ vyrus?

Nesvarbu, tikite jūs horoskopais ar ne, tačiau skirtingų Zodiako ženklų atstovai turi savo ypatumų, tai pat ir seksualinių. Patikrinkite, ar šis horoskopas teisingai apibūdina jus bei jūsų partnerį intymioje sferoje. Gal atrasite ką nors naujo ir įdomaus?

avinas

Vyras

Mylėdamasis bando įrodyti, kad jis nėra avinas. Visada pasiruošęs patenkinti visus moters seksualinius norus ir taip pasitenkina pats. Akivaizdu, kad Avinui trūksta seksualinės ištvermės, tačiau jam visada užtenka azarto. Avinas yra aistringas laukinis, visada turi poreikį siekti vis naujų „aukų“.

Moteris

Savanaudiška ir principinga. Ją vilioti reikia greitai ir agresyviai. Moteris Avinas arba atiduos viską iš karto, arba nieko ir niekada. Geriausias būdas ją suvilioti – padaryti kokį nors ryžtingą veiksmą. Ši moteris iš prigimties labai karšta ir aistringa, todėl pirmenybę teikia paklusniems ir supratingiems partneriams. Vyrui kartais net gali pasirodyti, kad tokia moteris visiškai abejinga flirtui ir koketavimui. Pavyzdžiui, moteriai Avinui visai nereikia, kad paduotumėte jai paltą ar atidarytumėte duris. 

jautis

Vyras

Pagal lytinių aktų skaičių pralenkia bet kurį kitą Zodiako ženklą. Nemėgsta keisti pozų, jį absoliučiai tenkina klasikinė poza „moteris apačioje, vyras viršuje“. Dėl dažnų atsitiktinių santykių neretai serga venerinėmis ligomis. Mėgsta dominuoti, tačiau visada užleis vietą damai, jei viršuje norės būti ji.

Jeigu moteris nori sukelti susidomėjimą vyrui Jaučiui, ji turi vaidinti, kad yra abejinga. Nereaguoti į jo viliones, negirdėti, nematyti, jokiais būdais nesakyti „taip“.

Moteris

Mėgsta pinigus ir yra pasipūtusi. Vyras turi būti pakankamai pasiturintis, kad pirktų brangias dovanas, ir pakankamai kvailas, kad pirktų jas būtent jai.

Brandi, lytiškai subrendusi moteris Jautis turi būti apvalių moteriškų formų. Jeigu ši asmenybė liesa it nendrė, kažkas ne taip. Kad viskas būtų taip, kaip turi būti, šią moterį reikia tinkamai „prižiūrėti“. Ją reikia maitinti gerais patiekalais, įpilti gero vyno ir tuo pat metu glamonėti. Jei ji to negaus, bus nelaiminga ir jausis skriaudžiama. Jei gaus – laiminga ir mylima. Ją reikia nuolat „linksminti“, pasakoti įdomias ir linksmas istorijas. Tikėtina, kad daugiausia šansų užkariauti Jautukę turi verslininkai, visapusiškai įdomūs pašnekovai.

Taip pat skaitykite: Sekso eksperimentas užrištomis akimis

Dvyniai

Vyras

Intymumas jį gniuždo, monogamija nuobodi, o apribojimai veda iš kantrybės. Talentingas seksualiniuose žaidimuose, moka atspėti norus, bet kokį iškrypimą gali pateikti kaip kažką patrauklaus ir įdomaus. Orgazmo metu nedejuoja, bet mėgsta, kai partnerė yra su prisegamomis kojinėmis ir panašiais „atributais“. Nepraleis progos užsiimti grupiniu seksu.

Moteris

Įžvalgi asmenybė. Gerai supranta žmones. Net nežiūrėdama vyrui į kelnes, atskirs, kuris yra sekso galiūnas, o kuris impotentas. Gyvenime dažnai ieško princo ant balto žirgo, o kadangi tokių yra mažai, seksu užsiima ne iš meilės.

Nepaisant lengvabūdiškumo, gana protinga ir viską apskaičiuojanti. Dažnai suklaidina partnerį, rodydama per didelį susidomėjimą. Padidintas interesas gali reikšti tiesiog įgimtą Dvynių smalsumą, o ne ateities planų kūrimą. Jaučia malonumą kartu su vyru žiūrėdama erotinius filmus, mokydamasi naujų pozų bei aptardama bendrus pažįstamus. 

vėžys

Vyras

Nepaisant Zodiako ženklo pavadinimo, jis nemėgsta tokios pozos. Neblogai susidoroja su kitomis pozomis, kartais visai gašliomis. Mylėdamasis juda tai greitai, tai lėtai, stengdamasis būti įvairus. Jam atrodo, kad toks būdas jaudina partnerę. Jo pagrindinis ginklas – kunilingas. Po sekso mėgsta aptarti ankstesnę seksualinę patirtį - tiek savo, tiek savo draugės. Seksualinius pasiekimus atsimena ilgai, mėgsta apie juos pasakoti.

Moteris

Moteris Vėžys dievina seksą ir visada ieško nuotykių. Nuolat rūpinasi dėl savo neprieinamumo, todėl po sekso gali išnykti ilgam laikui. Ši dama labai pavydi ir klastinga, jai būdingas priekabumas, todėl vyrai neturėtų tikėtis lengvo išsiskyrimo. Moteris Vėžys savo žnyplėmis gali švelniai įsitverti į gležną vyro vietelę, o jei pastarasis kuo nors prasikalto, gali tai padaryti gan skaudžiai.

liūtas

Vyras

Jo gyvenimas – drama „Liūto meilė“, kurios autorius ir režisierius pats Liūtas. Pagrindinį vaidmenį atlieka Liūtas – gražuolis, aplink kurį vyksta visas veiksmas. Taip pat vaidina „ji“ – nuostabioji gražuolė. Dramos auditorija: visos pasaulio moterys. O jei rimtai, Liūtai būna labai skirtingi.

Moteris

Nevaržoma ir pasitikinti savimi Liūtė labiausiai mėgsta, kad viskas būtų įspūdinga ir dramatiška kaip kine. Jos partneris - tai įrankis jos pasididžiavimui. Bent iš pradžių.  Moterų Liūčių privalumas tas, kad jos retai „ėda“ vyrus ir nepriekaištauja dėl smulkmenų. Trūkumas – mėgsta viską, kas ryšku ir blizga.

Jeigu pastebėsite jos gruobonišką žvilgsnį, nenustebkite, jis visada toks. Santuokoje seksas jai tampa nereikalingas, o vyras tampa potencialia aukle ar pinigų maišu. Vyrai jai dažnai būna neištikimi, nes Liūtės prie savęs prisileidžia retai, trumpam ir greitai. 

mergelė

Vyras

Gabus meilužis su turtinga seksualine fantazija. Nepaisant išorinio Mergelių praktiškumo, šaltumo ir pedantiškumo, lovoje jie padarys viską, kad suteiktų partnerei malonumą. Šiuos vyrus lengva valdyti. Jie gali patys valdyti ir būti valdomi. Seksas su Mergele būna visoks: šiandien jis gali būti švenus ir pasyvus, rytoj – karštas ir aistringas.

Moteris

Gražios, ištikimos, patrauklios partnerės. Vyrai laksto paskui jas kaip pašėlę, bet jos tuo nepasinaudoja. Audringos nakties iš šių damų nevertėtų tikėtis. Jos viską atlieka iš meilės, todėl jeigu priežastis pažinčiai užmegzti yra seksas, Mergelė jums - netinkama partnerė. Teigiamas dalykas yra tas, jog įsimylėję jas, sustiprinsite sveikatą ir praplėsite akiratį. Šio ženklo moterys yra labai įdomios, jos žino ir taisykles, ir kaip jas reikia laužyti. Slapčiausius troškimus  Mergelei sakykite ne užuominomis ir paslaptingais žvilgsniais, o tiesiai šviesiai.

Taip pat skaitykite: Tavo asmenybė pagal pagrindinę sekso pozą

svarstyklės

Vyras

Niekada nelįs moteriai į sielą, norėdamas įsitikinti jos padorumu ar sužinoti, kas jai šventa ir brangu. Jam rūpi tik jos išvaizda, balsas, rūbai ir elgesys. Jei moters jausmų jis negalės pasiekti, jis susirūpins, ką daro ne taip.

Moteris

Ji nori patikti visiems. Vyras, būdamas šalia jos, turi suprasti, kad seksas ir flirtas – du skirtingi dalykai. Rinkdamasi nuolatinį partnerį, moteris Svarstyklės yra labai išranki. Vyras turi ją vesti paskui save, beje, ne tik ją, bet ir visus kitus. Mažiausiai, ko ši moteris tikisi iš partnerio – lengvo bendravimo su aplinkiniais. Jeigu vyras yra būtent toks, ši moteris bus visa jo ir tik jam. Jeigu ne – ji spręs, kur, kada, kokia poza ir ar verta tai daryti apskritai.

Šiom damom kartais reikia padovanti gėlių ir atnešti kavą į lovą. Vyriškumą jos vertina ne mažiau negu komplimentus ir įmantrų bendravimą.

skorpionas

Vyras

Jis ir ji susitinka, jis išvargina ją, ir jam tai patinka. Pamažu ji išsenka psichologiškai. Tai jam taip pat patinka. Moteris turėtų pati grakščiai kristi Skorpionui į rankas ir leisti jam daryti viską, o po to kreiptis į psichologą. Taip, vyras Skorpionas yra galingas, todėl moterys nekovoja su juo. Nuo jo žvilgsnio moterims kyla noras nusimesti apatinius ir nesvarbu, ar yra šalia kitų žmonių ir kiek laiko ji su juo pažįstama.

Moteris

Jos didinga siela kovoja su jos geidulingu kūnu. Vienu metu Skorpionė skleidžia du skirtingus signalus: nevaržomą seksualumą ir sunkiai įveikiamą rimtumą, kuris lyg perspėja: jei mylėsimės, tai dėl rimtos priežasties. Ši moteris labiausiai mėgsta stiprius vyrus. Visomis prasmėmis. Meilės žaidimuose jos labai aistringos ir neprieštarauja sveikam sadomazochizmui.

Įsimylėję šią moterį, turėsite ją mylėti stipriai ir ilgai, blogiausiu atveju – brangiai sumokėsite už šią meilę. Iš šono ši ponia atrodo šalta ir santūri, bet jei reikalas priėjo iki sekso, ji griebs viską, kas paklius po ranka. Todėl mylėdamiesi virtuvėje ar garaže, sukeliate pavojų gyvybei. Pavojinga ne tik Skorpionių seksualinė laisvė. Dėl tokių moterų griūva šeimos, šuniui ant uodegos nueina karjera ir alga. 

šaulys

Vyras

Iš pirmo žvilgsnio jis gali pasirodyti drovus ir santūrus, tačiau iki tol, kol atsidursite su juo vienoje lovoje. Bus visko: švelnumo, aistros, nesavanaudiško sekso. Šaulių trūkumas – neaišku kieno primestos taisyklės ir principai sekse, monotoniškos ir vienodos pozos.  Nenustebkite, jei po sekso Šaulys užsimanys pasikalbėti vulgariomis temomis.

Moteris

Vyrai, norėdami šalia savęs turėti tokią amazonę, turi visada judėti, lėkti ir fantazuoti. Geriausia mylėtis paplūdimiuose, žvejyboje ar medžioklėje. Moterį Šaulę labiausia jaudina, kai ji yra „medžiotoja“, o kai sumedžioja, siekia naujo laimikio. Ši moteris tiems, kas mėgsta gražias, protingas ir linksmas. Sekse neišsenkanti, tad, kol ją patenkinsite, turėsite padirbėti. Ji dievina seksą ir mano, kad jis yra gyvenimo prasmė, todėl būkite pasiruošę įvairiems meilės žaidimams.

Šaulė – mėgstanti pasibastyti romantikė, ji noriai keičia vietas ir aplinkybes, todėl seksu gali užsiimti bet kur. Žino savo vertę, ne tik pati eina „į kairę“, bet ir supranta vyrą, kuris tai daro. Vertina šeimą, bet jei užsimano nuotykių, puola į juos stačia galva. 

ožiaragis

Vyras

Lovoje darbštus ir švelnus, kartais gal per daug. Neįmantrus ir nešmaikštus, į viską pasaulyje žvelgia rimtomis akimis. Jo ketinimai – patys nuoširdžiausi. Viskas, kas žmogiška, nėra jam svetima. Jis pukiai žino, kad ne tik piniguose laimė, padėtis visuomenėje ir reputacija jam ne mažiau svarbi.

Moteris

Santykiuose labai rimta. Vyrai jos visada nori, bet kai tik prisiartina, supranta, kad ne viskas taip paprasta. Sekse jai svarbiausia jos norai ir troškimai. Su šia moterimi lovoje galima praleisti ištisas dienas ir naktis. Ožiaragė, išskyrus seksualinį patrauklumą, turi dar vieną pranašumą, kurį ypač vertina šeimos vyrai: susidūrę su gyvenimo negandomis, visada galite atsiremti į šios moters petį. 

vandenis

Vyras

Be menkiausių dvejonių gali „paimti“ visas, kurių nori. Būna išrankūs ir neišrankūs Vandeniai, bet pasileidę ir vieni, ir kiti. Pripažįsta, kad yra „sugedęs“, bet visiškai to nesigėdija. Atvirkščiai, didžiuojasi, kad yra kitoks negu kiti. Nepripažįsta šeimos pančių, mano, kad jie trukdo dvasiškai tobulėti tiek moteriai, tiek vyrui.

Moteris

Po Vandeniu ženklu gimsta ne pačios jautriausios moterys, bet įdomios ir nenuspėjamos partnerės. Ekstravagantiškos flirto meistrės ir nepavydžios laisvamanės, linkusios į feminizmą ir netradicinį seksą. Bet jos nepripažįsta grupinio sekso ir  niekada neis į „kairę“. Santykiuose vertina ramybę, o ne emocijas. Vyrai, žiūrėdami į jas, pradeda galvoti apie įvairius iškrypimus, bet gauna tik klasikinę misionieriaus pozą. 

Taip pat skaitykite: Kaip į vedybinį guolį susigrąžinti aistrą

žuvys

Vyras

Pasyvus, bet švelnus. Vengia imtis iniciatyvos, sujaudina partnerę ir leidžia jai vadovauti. Vyrus Žuvis dažnai supa buvusios draugės, su kuriomis jis niekaip negali išsiskirti, nes paprasčiausiai nemėgsta to daryti. Jis saugo jų nuotraukas, meilės laiškus ir dovanas. Šis vyras – romantikas, tačiau nesitikėkite, kad jis apipils jus gėlėmis, dovanomis ir kada nors įteiks sužadėtuvių žiedą. Žuvys – dideli melagiai ir jūs tai tikrai pastebėsite, jeigu įsižiūrėsite į jo akis.

Moteris

Su moterim Žuvimi jausitės nuolat apsvaigę, lyg pasinėrę į šiltą vonią pamiršite apie viską pasaulyje. Specifinė šios moters erogeninė zona – pėdos. Iniciatyvą sekse ir gyvenime Žuvys linkusios perduoti savo partneriui. Už to slypi ne gerumas ar švelnumas, o tam tikri ketinimai: nusimesti nuo savęs rūpesčius ir atsakomybę. Jei vyras sutiks būti lyderiu, mainais gaus palaikymą ir pritarimą visame kame. Žinoma, ir sekse. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius, grįždamas į Romą, pareiškė: Baltijos šalys visada yra pavojuje

Aktualu

Dvasinis kapitalas: kodėl Ukraina atsiskiria nuo Rusijos stačiatikių bažnyčios?

Aktualu

Valdžios paslauga narkomafijai: prekeivių įkliūva vis mažiau, taikiklyje – jaunimas su „žole“ kišenėje

Prie Jono Žemaičio-Vytauto buvo...

Donatas Motiejūnas apie uždirbamus milijonus, sūnų ir Lietuvos rinktinę

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius žada, kad Bažnyčia nebedangstys seksualinių nusikaltėlių

Aktualu

Dėl kanapių auginimo kalta pripažinta lietuvė: „Maniau, kad tai – egzotiškas augalas iš Japonijos“

Sportas

J.Mourinho vėl ant skydo: „Man Utd“ iš taurės išspyrė F.Lampardo auklėtiniai

Aktualu

Ką daryti su A.Hitlerio rezidencija Alpėse, į kurią plūsta neonaciai?

24sek

M.Kalnietis ir ASVEL neklumpa: Prancūzijoje – antra pergalė

Gyvenimas

Mes lygūs. Su spalvų lagaminu keliaujanti Sigita: „Piešdama vizijas, jaučiuosi įrankiu“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Iš kur tas žydėjimas“: pastelinis Nomedos Saukienės portretas

Mokslas.IT

„Google“ pristatė vizualesnį ir intuityvesnį paieškos variklį

Vardai

Lietuvoje kaip modelis išgarsėjusi Erika Stasiulevičiūtė – JAV geidžiama aktorė ateivės vaidmenims

24sek

Po D.DeRozano mainų Kyle'as Lowry vengė „Raptors“ vadovų skambučių

Vardai

Teismas M.Tylai negailestingas: „Jis – suaugęs asmuo, už neteisėtus veiksmus privalo atsakyti“

Vardai

Aristokratiškų jūros gėrybių mėgėjai šventiškai atidarė austrių sezoną

Aktualu

Popiežius turės galutinio sprendimo teisę dėl Kinijos vyskupų skyrimo

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius sako, kad religinė priespauda paskatino Baltijos šalių krikščionis vienytis

Aktualu

Sukrėsti vietiniai surinko daugiau kaip 6000 svarų Dandolke nužudytos lietuvės laidotuvėms

Naujienos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius, grįždamas į Romą, pareiškė: Baltijos šalys visada yra pavojuje

Aktualu

Dvasinis kapitalas: kodėl Ukraina atsiskiria nuo Rusijos stačiatikių bažnyčios?

Aktualu

Valdžios paslauga narkomafijai: prekeivių įkliūva vis mažiau, taikiklyje – jaunimas su „žole“ kišenėje

Prie Jono Žemaičio-Vytauto buvo...

Donatas Motiejūnas apie uždirbamus milijonus, sūnų ir Lietuvos rinktinę

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius žada, kad Bažnyčia nebedangstys seksualinių nusikaltėlių

Aktualu

Dėl kanapių auginimo kalta pripažinta lietuvė: „Maniau, kad tai – egzotiškas augalas iš Japonijos“

Sportas

J.Mourinho vėl ant skydo: „Man Utd“ iš taurės išspyrė F.Lampardo auklėtiniai

Aktualu

Ką daryti su A.Hitlerio rezidencija Alpėse, į kurią plūsta neonaciai?

24sek

M.Kalnietis ir ASVEL neklumpa: Prancūzijoje – antra pergalė

Gyvenimas

Mes lygūs. Su spalvų lagaminu keliaujanti Sigita: „Piešdama vizijas, jaučiuosi įrankiu“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Iš kur tas žydėjimas“: pastelinis Nomedos Saukienės portretas

Mokslas.IT

„Google“ pristatė vizualesnį ir intuityvesnį paieškos variklį

Vardai

Lietuvoje kaip modelis išgarsėjusi Erika Stasiulevičiūtė – JAV geidžiama aktorė ateivės vaidmenims

24sek

Po D.DeRozano mainų Kyle'as Lowry vengė „Raptors“ vadovų skambučių

Vardai

Teismas M.Tylai negailestingas: „Jis – suaugęs asmuo, už neteisėtus veiksmus privalo atsakyti“

Vardai

Aristokratiškų jūros gėrybių mėgėjai šventiškai atidarė austrių sezoną

Aktualu

Popiežius turės galutinio sprendimo teisę dėl Kinijos vyskupų skyrimo

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius sako, kad religinė priespauda paskatino Baltijos šalių krikščionis vienytis

Aktualu

Sukrėsti vietiniai surinko daugiau kaip 6000 svarų Dandolke nužudytos lietuvės laidotuvėms

Vardai

Daugiau vandens

Ginekologė pataria

Video

09:06
00:29
01:11

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką