Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 10 d.

Su balionais skrendanti moteris
Fotolia nuotr. / Skrendanti moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Avinas Avinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte jausitės suvaržyti, kai su partneriais aptarsite kūrybinius planus ar diskutuosite apie vaikų auklėjimą. Norėdami išvengti nemalonios trinties, kovai už asmeninį požiūrį rinkitės vėlesnį laiką. Tada jums netgi bus suteikta proga kiek sutirštinti spalvas. Visgi teisingiausia būtų leisti dienos įvykiams ramiai tekėti savo vaga.

Jautis Jautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte antroji jūsų pusė nubrėš jums ribas, už kurių neturėsite teisės kelti kojos. Palikę nemalonius jausmus už nugaros, leiskite dienai skleistis pačiai. Net jei akivaizdžiai matysite, kad gerosios dienos energijos lyg sustojusios laukia savo eilės, nedarykite ryžtingų žygių visa tai pasikeisti. Verčiau sušildykite artimuosius savo rūpesčiu, dėmesiu, šiluma.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kolegų priekaištai ar smulkių rūpestėlių gausa nuo pat ryto neleis užsisklęsti. Priešingai, vis kažkur skubėsite, lyg nenorėdami pavėluoti į traukinį. Jei nepersistengsite, gal net sužibėsite tarp tų, kurie nuolat sukiojasi arti jūsų. Sutelkę dėmesį į bendravimą ir norą kurti aplink save šiltą atmosferą, neapsiriksite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vaikų išdaigos šį rytą vers susimąstyti ir ieškoti racionalių sprendimų. Diena tiks jiems rasti, bet ne integruoti į jūsų gyvenimą. Tas pat galioja ir tam, kas gali atkreipti jūsų dėmesį ar sužadinti jausmus. Atsispirkite pagundai kokiais nors dirbtiniais būdais atsipalaiduoti, nes nei nauji pirkiniai, nei rizika nepateisins vilčių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors šiandien geriau žinote, kaip elgtis, kažkam iš namiškių ryte viskas atrodys priešingai. Dienos pradžioje išsprendę iš pirmo žvilgsnio neįveikiamas problemas, vėliau pelnysite valdovo statusą.Tiesa, kai kurių įvykių nebus neįmanoma pajudinti iš sąstingio taško. Vietoj skubos mokykitės tiesiog būti. Visa kita – nereikšmingos smulkmenos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena prasminga bus tiek, kiek mokėsite džiaugtis mažais dalykais. Pirmomis dienos valandomis tai nebus lengva, nes kažkur vėluosite ir negausite reikalingos informacijos. Nesistenkite visko paskubinti ar pataisyti situacijos: patirkite akimirkos žavesį ten, kur esate. Tai padės neįsivelti į nereikalingus žaidimus, kurie visą dieną vilios ir gundys.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėsite suspindėti tarp draugų ar tapti kolektyvo siela, tačiau žemiškos problemos nuo ryto trukdys įvykdyti šį jūsų troškimą. Vėliau tamsus debesis išsisklaidys, o jūs  pirmyn irsitės komplimentais, gražiais žodžiais ir nuoširdžia šypsena. Tačiau nepamirškite, kad šiluma turi sklisti iš jūsų vidaus, priešingu atveju – žmonės greitai įtars klastą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Siekdami parodyti kitiems, iš kur kojos dygsta, nepersistenkite. Tokiu atveju galite likti prie suskilusios geldos, nes ši diena tik iš pirmo žvilgsnio atrodys tinkama saviraiškai. Pasiseks tik tiems, kurie pasiruošė pereiti ir ugnį, ir vandenį, kad pamatytų tobulus savo pastangų rezultatus. Tačiau kelionėje naujų sumanymų link žalia šviesa degs retai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atvirai, nevaržomai ir drąsiai pasidžiaukite šia pavasario diena, nekreipdami dėmesio į menkučius apribojimus ryte. Pamirškite juos lyg nemalonų sapną. Viskas yra taip, kaip reikia. Jums telieka laiku atvykti į vietą ir pasiimti tai, ko norite. Be to, matydami dienos reiškinius iš tolimos perspektyvos, geriau suprasite kas yra kas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Mažučiai išbandymai padarys šią dieną ypatinga. Ryte nepagailės jų draugai, kurie arba nesupras jūsų, arba įbruks jums nemalonių pareigų. Vėliau visų rūpestėlių ir džiaugsmų šaltinis bus kiti žmonės, su kuriais privalėsite pasidalyti erdve, kurią užimate ir daiktais, kurie jums priklauso. Apsiginkluokite ramybe ir kantrybe.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Mindami kelius iki profesinių aukštumų, galite persigalvoti ir pasirinkti paprastesnių būdų, kad išgyventumėte dieną. Vienas tokių – ieškoti stiprybės santykiuose su partneriais. Viskas, ką iš jų išgirsite darbe ar namie, tegul pasiekia jūsų sielos gelmes. Dėl to tikrai nesigailėsite. Na ir kas, kad dalis išgirstos informacijos trikdys ir vers jus pasijusti nejaukiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darbui norėsite skirti visą savo energiją, tačiau ryte susikoncentruoti į konkrečius veiksmus nebus lengva. Jūsų dėmesį nuolat atitrauks įvairiausi nuo jūsų nepriklausantys dirgikliai ar jūsų pačių abejonės. Galite nepaisyti nieko ir leistis į rutiną taip, lyg tai būtų nuotykis. Toks požiūris padėtų įveikti ne vieną dienos slenkstį ir pamatyti už jų šviesą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką