Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 15 d.

Fotolia_38017293_Subscription_L
Fotolia nuotr. / Sūpuoklės
Šaltinis: 15min
0
A A

Mirštate iš smalsumo, kas jūsų laukia ketvirtadienį? Ilgai nedelsę pasidomėkite, ką jums pranašauja žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norėsite tapti nepriklausomi nuo aplinkinių požiūrio ir normų – jos sukurtos visiems, bet ne jums. Elgsitės ir atrodysite taip, kaip jums patinka, nekreipdami į nieką dėmesio. Tačiau nepersistenkite, ypač pasakodami kiekvienam sutiktajam apie savo ketinimus. Beje, kai nuspręsite nusimesti nereikalingą naštą, septyniskart pamatuokite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Svarbiausi jūsų gyvenimo įvykiai vyks ne išorėje, o jūsų viduje. Ten gims ir mirs idėjos apie tai, kaip jums išsivaduoti nuo nereikalingų vidinių ir išorinių apribojimų ar kaip su jais susitaikyti. Tačiau virdami savo pačių užkurtame katile ir kurdami savo pačių išgelbėjimo planus, nepamirškite tokių vertybių kaip saugumas ir stabilumas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien iškils dilema – išlaikyti ar prarasti ryšius, kurie jus sieja su priešingos lyties atstovu. Nebus lengva įtikinti save, kad pastovumas ir nuoseklumas yra vertybė. Skubėsite į kokį nors savo pačių pasirinktą traukinį, manydami, kad išvykę išsivaduosite nuo visko, kas jus slegia ar riboja. Tiesa, rezultatas gali būti priešingas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite skatinami veikti, bet dažniausiai taip elgsitės dėl netikėtai užplūdusių užgaidų. Jūsų ambicijos, užuot vedusios jus pasirinkto tikslo link, vers priimti destruktyvius sprendimus, ypač susijusius su jūsų santykiais su vadovybe. Atkreipkite dėmesį, kad jus trumpam apakino noras išsivaduoti iš to, kas iš tiesų jums labai reikalinga.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Bandydami rasti aukso vidurį diskusijose politikos ar pasaulėžiūros tema, galite prieiti tikrą aklagatvį. Todėl liaukitės diskutuoti, nes kiekvieno noras įrodyti savo tiesą gali būti stipresnis už norą išsaugoti patikimus ryšius. Be to, šiandien venkite drastiškų ir skubotų sprendimų, susijusių su studijomis ar tolimomis kelionėmis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dalis dienos įvykių į jūsų dienotvarkę dėliosis tvarkingai ir palankiai, tačiau tai bus tik dalis tiesos. Kita tiesa, neatsižvelgdama į nieką, niokos ir griaus viską kelyje. Keisčiausia, kad jus tai džiugins, nes jums žadės tai, ko galbūt šiuo metu labai trūksta – laisvę nuo įsipareigojimų žmonėms, su kuriais esate susieti tvirtais asmeniniais ar dalykiniais saitais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Saugokite savo santykius su artimu žmogumi nuo vidinių ir išorinių vėjų. Jus klaidins žadėdami neįtikėtinų įspūdžių ar nuotykių ten, kur jūsų nėra, ar su tais, kurių nėra greta jūsų. Pasakykite sau „stop“, kai imsite galvoti, kad kitur žolė žalesnė ir kad naujos patirtys jums būtinos. Tai tik saldus melas, kuriuo save maitinate.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien, kai jūsų pečius užgrius gausybė pareigų ir naujienų, verčiančių jus keisti anksčiau pasirinktą kryptį, nepameskite galvos. Tiesa, ne viskas vyks pagal jūsų išankstinį planą. Nedrįskite griauti to, ką iki šiol ilgai statėte. Verčiau sugalvokite, kaip neįprastus pokyčius panaudoti tam, kad kasdieniame jūsų darbe atsirastų daugiau kūrybiškumo ir gyvenimo džiaugsmo.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite perpildyti jausmų ir nedelsdami norėsite juos išlieti. O jei kas pasipainios jūsų kelyje ir neleis jums būti tokiais, kokiais norite, taip pat rodyti savo jausmų jums priimtinais būdais, norėsite visiems laikams juos pašalinti iš savo kelio. O kas, jeigu į šį dienos filmą pakviestumėte tokius veikėjus kaip ramybė, susikaupimas ir atlaidumas?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ne visos permainos, kurios šiandien pasibels į jūsų namų duris, atliks teigiamą vaidmenį. Dalis jų nežadės ramybės jūsų šeimai ir visais įmanomais būdais drebins jūsų jaukų šeimos lizdelį. Todėl, užuot pradėję įgyvendinti tuos pokyčius, kurie jus žavi ir vilioja, palaukite, kol nurims visos aistros. Tinkamo momento sulauksite susitelkę į kasdienius darbus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien skubėsite labiau nei įprastai, pamiršdami, kad ne viskas turi įvykti čia ir dabar. Per begalinį skubėjimą pačiais tiesiausiais keliais, nepamatysite ir neišgirsite svarbių detalių. Todėl, prieš pasirašydami sutartis, peržiūrėkite visus jos punktus. O prieš įtraukdami mažai pažįstamus žmones į savo draugų sąrašą, pateikite jiems nepatogių klausimų, kad geriau pažintumėte juos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Visais įmanomais būdais sieksite įrodyti, ko verti esate. Tai skatins jus neužtrenkti durų kai kam iš praeities ir užpildyti tuštumą daiktais ar kitomis materialinėmis vertybėmis. Tiesa, kai kurie jūsų ženklo atstovai gaus netikėtų pajamų. Deja, taip greitai atėję pinigai taip pat greitai jus paliks. Ir vargu ar jums rūpės įspėjimai, viską keliskart pamatuoti prieš kerpant.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką