Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 8 d.

Pakalnutės
Shutterstock nuotr. / Pakalnutės
Šaltinis: 15min
0
A A

Žvaigždžių prognozės specialiai jums...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darbe, jei išdrįsite įveikti ne vieną prieš jūsų akis išdygusią kliūtį, prisiminkite puikius savo oratorinius sugebėjimus. Tačiau nepersistenkite ieškodami įmantrių žodžių. Svarbiausia, kad kalbėtumėte aiškiai ir suprantamai, antraip jūsų pastangos nueis niekais. Tiesa, patarimai apie dietą ar sveikatą, kurių pažers sesuo ar kaimynė, tik iš dalies bus naudingi.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Sugaišite nemažai laiko mąstydami ar kalbėdami apie tai, ką reikia atlikti, įsigyti ar su kuo susitikti. Nuolatinis chaosas mintyse ir aplink jus trukdys atlikti viską nuosekliai ir išgirsti tuos, kurie jums turi pasakyti ką vertinga. Jei bent trumpam nustumsite į šalį blaškymąsi, skinsite tiek pat ar net daugiau nei pasėjote.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Net ir būdami darbe, sunkiai atsiribosite nuo šeimyninių reikalų. Užuot bandę nuo jų pabėgti, sau ir kitiems prisipažinkite, kas netenkina jūsų ir kas džiugina. Tiesa, dalis jūsų pasakytų žodžių gali nuskambėti kiek per greitai ar per aštriai. Pasistenkite, kad visi ir visos šiandien jus tinkamai išgirstų, o jūs tai tikrai mokate.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nuo ryto būsite įsukti į įvairiausių naujienų sūkurį. Neišvengsite būtinybės kur nors vykti, tartis, dėl kažko derėtis ar kam nors pagelbėti. Tačiau šalia jūsų tokiu pat greičiu lėks abejonės, kad dalis informacijos nepasiekia jūsų arba jums sakoma tik tai, ką norite girdėti. Neišsigąskite, situacija tikrai nėra beviltiška.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite neperkalbami, kai ieškosite galimybių sustiprinti savo materialinį ar dvasinį pagrindą. Todėl vietoj paikų diskusijų, į kurias visais įmanomais būdais jus bandys įtraukti draugai ar kolegos, rinkitės galimybes pastorinti piniginę, pademonstruoti savo talentus arba ir viena, ir kita. Nejaugi manėte, kad neįmanoma to suderinti?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iš ryto pasiraitokite rankoves ir suskubkite pradėti svarbius šios dienos darbus. Norėsite daug nuveikti: suspėti nuvykti į susitikimus, paskambinti laukiantiems jūsų skambučio, sulaukti naudingų žinių ir jas paskleisti kitiems. Tačiau dalis gerų jūsų norų taip ir liks norų pasaulyje. Kažkas iš kolegų neteisingai supras jūsų pageidavimus ir užtrenks jums svarbias duris.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei neafišuosite savęs, būsite naudingesni kitiems nei laukdami draugų ar kolegų reakcijos į kiekvieną jūsų atliktą veiksmą. O pastebėję, kad nepavyksta laiku atsidurti tinkamoje vietoje, nedvejodami tyliai sukurkite sau reikalingas sąlygas. Visgi nepervertinkite savo žinių ar patarimų tų, kurie gyvena užsienyje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų santykiai su draugais pereis į aukštesnį lygį, jei noriai su jais dalysitės savo patirtimi. Tiesa, šis kelias nebus rožėmis klotas: kai ką reikės koreguoti, galbūt net išklausyti ne vieną kontrargumentą ar priimti ne vieną kritikos strėlę. Išgirskite, kas jums sakoma, ir prisiminkite, kad šiame painiame mūšyje esate ne vieni.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Bus svarbu gerinti profesinius savo įgūdžius tinkamai bendraujant. Nenusigręžkite nuo kolegų ar partnerių, kurie prašys jūsų patarimo arba, priešingai, siūlys savo pagalbą. Tiesa, dalis išgirstos informacijos nedžiugins jūsų. Nors esate tikri, kad vieni susitvarkysite geriau, pasielkite taip, kaip nebūdinga jums.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Mąstysite plačiai, kalbėsite drąsiai, net jei bus norinčiųjų išmušti jus iš pusiausvyros ar uždaryti jų siauros patirties rėmuose. Tokių tikrai gali atsirasti darbo vietoje. Tačiau kaskart, kai atskubės abejonės, paklauskite savęs, kas padeda jums jaustis saugiai ir tvirtai. Visos jūsų pastangos naujomis žiniomis praturtinti kasdienybępasiteisins.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ne laiku ištartos frazės gali kai ką sugriauti, todėl pirmiausia stiprinkite ryšius su jums svarbiais žmonėmis. Jūsų nuomonė apie tai, kas vyksta, gali šiek tiek palaukti. Vakare, norėdami pasiekti tobulų rezultatų, konkrečius veiksmus grįskite ne tik tuo, kas matoma akimis, bet ir tuo, ką jums sako šeštasis jūsų jausmas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien užmegsite patikimus ryšius ir įgysite partnerių, jei nevaržysite savęs bendraudami. Deja, jūsų nenoras dalytis informacija arba, priešingai, per didelis patiklumas gali suklaidinti jus. Jūsų gyvenimą praturtins jūsų pasiryžimas peržengti jums įprasto elgesio ribas. Dienai baigiantis, nepakliūkite į savo pačių užmestą iliuzijų tinklą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką