Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – kovo 27 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio žvaigždžių prognozės specialiai jums...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte idėjų galvoje bus daug, o ir padedančiųjų įgyvendinti jas nestigs. Vėliau nepatikliai žvelgsite į kiekvieną, kuris norės jums ištiesti pagalbos ranką. Dėl šios ar kitų priežasčių palaikančiųjų komanda išretės. Kad dėl to nenukentėtų nė vienas įvykių dalyvis, raskite būdą išsaugoti savo individualumą, neatstumdami jums reikalingų žmonių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuo ryto taip įniksite į darbus, kad pamiršite ir save, ir kitus. Tačiau dirbti bus smagu, ir tai svarbiausia. Tiesa, per popietę bus svarbesnių dalykų, pavyzdžiui, noras nevaržomai siekti asmeninių tikslų, o tai, deja, nedžiugins antrosios jūsų pusės. Nekreipdami į ją dėmesio, dar sykį pasiraitosite rankoves ir pamiršite pasaulyje viską, išskyrus darbą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte optimizmu lyg kokiu balzamu gydysite pakeleivių žaizdeles. Tiesa, dienai įsibėgėjus, prieš jūsų akis išdygs aukšta darbo pareigų ar kolegų reikalavimų siena. Įveiksite ją tik originalumu ir išradingumu. Aišku, jei jūsų dėmesio neatkreips kas nors įdomesnio, pavyzdžiui, patrauklus priešingos lyties atstovas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ne viską pavyks suplanuoti, todėl net nevarkite. Gali būti, kad pakliūsite į išbandymų ruožą, kurio metu atstumti jums siūlomą pagalbą būtų paprasčiausiai kvaila. Vakarėjant teks užmiršti viską, ką žinojote apie santykius su vaikais ar mylimu žmogumi, ir pabandyti ką nors visiškai naujo. Į pagalbą jums atskubės tėvai ar seneliai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte džiaugsitės antrąja puse ir džiuginsite jį ar ją. Deja, idilė tęsis neilgai. Kažkas iš  šeimos narių pateiks jums ilgą reikalavimų sąrašą ir įdėmiai stebės, ar viską atlikote laiku. Atsiriboti nuo to nepavyks. Nors didžiausias jūsų noras bus pabėgti kuo toliau, teks įsitraukti į audringą diskusiją su kaimynais ar draugais socialiniame tinkle.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Meilė darbui bus jūsų šio ryto šūkis, bet džiaugsitės juo tik tuomet, kai leisite sau būti ne tik pareigingiems, bet ir išradingiems. O jei dieną sveikatos problemos išlįs į pirmą planą, nedrįsite ieškoti informacijos ar pasitikėti kaimynų patarimais. Rinksitės tikėjimą savo jėgomis ir talentais. Kas žino, gal ištrauksite į dienos šviesą ką nors vertingo?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte žavėsite visus, o neradę kam išlieti šiltų jausmų, žinosite, kaip palepinti save. Tokia pakilia gaida pradėję dieną, vėliau tikėsitės liaupsių ar dosnaus atlygio, bet nesulauksite.  Jūsų nuopelnai bus įvertinti, bet kur kas kukliau. O jei jums atrieks per ploną duonos riekę, patys nesivaržydami atsilaušite daugiau ir užsitepsite sviesto, nekreipdami į nieką dėmesio.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte šilta atmosfera namie padės įveikti pirmąjį dienos slenkstį. Už jo ne viskas bus paprasta ir, tikriausiai, dėl jūsų kaltės. Bus lengviau visiems, jei prisipažinsite, kad patys jaukiate ramų šeimos lizdelį. Kita vertus, tik jūs galite viską susidėlioti į vietas. Tiesa, vakare grumsitės su noru kur nors ištrūkti, bet to niekam nepripažinsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Poreikis bendrauti bus didesnis už kitus jūsų dienos norus. Todėl ryte niekaip neužčiaupsite burnos. Nesistebėkite, jei popietės metu jums bus nubrėžtos ribos, kurių negalėsite peržengti, o kas už tai bus atsakingas, nežinosite. Daugiau paguodos ir vilties akyse įžiebs draugai, kurie žinos, kaip nukreipti jūsų energiją į bendrus tikslus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien tiks bet kokie būdai, leisiantys įsitvirtinti. Ryte rinksitės juos protingai, apskaičiuodami kiekvieną smulkmeną, pasilikdami tik tai, kas naudinga. Vėliau atsiras kliūčių, tokių kaip polinkis persistengti arba, priešingai, nuvertinti save. To link jus nejučiomis pastūmės draugai, o štai kolegos jums neleis pasiduoti pusiaukelėje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį rytą be didelių pastangų trauksite savęs link žmones lyg bites prie medaus. Tikėdamiesi, kad viskas yra paprasta, o pasaulis – puikus, nuskubėsite į dieną. Štai čia pamažu ant jūsų pečių užsiris nepakeliama pareigų našta. Viskas atrodys sunkiau, nei įmanoma panešti. Pakelkite galvą aukštyn ir apsižvalgykite. Gal matote vertingų kelrodžių?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte tyliai pasidžiaugsite tuo, kad niekas jūsų nemato ir negirdi. Gal net numatysite veiksmų planą, kaip niekam nežinant įvykdyto angelo sargo misiją ar ką nors panašaus. Tai bus įmanoma. Tačiau prieš tai privalėsite įveikti keletą nemalonių suvaržymų, kurie nejučia paskatins jus užsidaryti savo mažame pasaulėlyje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką