Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2016 rugpjūčio 11d. 06:00

Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 11 d.

Gintaras.
Fotolia nuotr. / Gintaras.

„Dienos fonas labiau tinkamas tvarkyti įprastus reikalus, tad pasistenkite išties svarbius darbus sutvarkyti kitą dieną. Asmeniniame gyvenime gali laukti emocijų audros, pavydas, valdingumas. Nuo 20.25 val. nusimato harmoningas vakaras, tinkamas aktyviam poilsiui“, – tokią šią dieną įžvelgia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite visą jums reikalingą pagalbą, paramą, pastiprinimą ar jūsų veiksmų patvirtinimą iš savo kolegų ar kitų asmenų. Tačiau, kad visa tai praturtintų jūsų dieną, gali reikėti vieno vienintelio dalyko: tuo patiems patikėti ir visa tai iš kitų priimti. Vakare nepasitikėjimo miglos galutinai išsisklaidys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje bus gausu azarto, džiugių įspūdžių, pavyzdžiui, vaikų ar mylimų žmonių dėka, o dar – kūrybiškų sprendimų. Taip startavę, visą dieną nesiliausite matyti šviesiąsias gyvenimo puses. Antraip įtarumas ir nepasitikėjimas trikdys jūsų santykių eigą. Vakare priimkite tai, ką jums siūlo kiti žmonės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien patirsite teigiamų įspūdžių darbuojantis, jei nelauksite, kol kas nors kitas pasirūpins geromis emocijomis ar malonia aplinka. Kurkite tai patys, o prireikus pagalbos, jos paprašykite. Ryte dosnumas bus jūsų namiškių privilegija, o vakare reikės žmogaus, į kurį norėsite atsiremti ir juo patikėti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dėl kokios priežasties dažniausiai vyrai ryžtasi neištikimybei?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien geriau už kitus žinosite, kaip gerai leisti laiką. Ryte tam paskata bus geros žinios ar smagūs pašnekesiai. Vėliau neleiskite, kad jus užvaldytų abejonės savimi, savo kūriniais ir žmonėmis, kurie jums brangūs. Vakare bus į valias optimizmo, kuris padės lengvai susidoroti su buities rūpesčiais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien mieliau už visa kitą spręsite savo vidinius ar asmeninius galvosūkius, o turėdami būti tarp žmonių, į viską reaguosite kiek labiau asmeniški nei įprastai. Ir jei tai nepavirs į tirštą emocijų debesį, išvysite šį tą vertingo ar net gausite dovanų. Vakare būsite geru pavyzdžiu, mokančiu kitus ilsėtis ir pramogauti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums reikės pokalbių, susitikimų, išvykų, žinių ir naujienų. O turėdami visa tai, galėsite žygiuoti per dieną pakelta galva, nekreipdami dėmesio į tai, kas nesutampa su jūsų planais. Ryte, tiesa, geriau už kitus diriguosite paradui, o vakare rinksitės asmeninę erdvę ir bendravimą su artimiausiais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Apkepėlės su sūriu: 10 populiariausių receptų

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien pasistengsite gauti tai, kas jums priklauso, ir jei kas nors jums liko skolingi, paprašykite tų skolų ryte. Vėliau gali būti pakankamai noro pasižvalgyti po parduotuvių virtinas ar lentynas, tačiau pirkiniai gali būti ne tokie vertingi, kaip tikėsitės. Diena sėkmingai finišuos, šnekučiuojantis su giminaičiais ar kaimynais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien viskas, ką aplink save skleisite, bus ryškiau matoma nei įprastai, todėl, jei norite būti matomi – pirmyn. Ryte tam jus paraginti gali draugai ar kitaip praturtinti jūsų dar vieną vasaros dieną. Vėliau kiti gali pastebėti ne tik šviesiąsias, bet ir tamsiąsias jūsų puses, o vakare teks pasirūpinti savo gyvenimo pamatu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien kažin ar atvirausite. Ryte slapčia šypsositės, nes vieną kažkokį savo tikslą pasieksite. Ir tai, kaip ir kiti per dieną vyksiantys dalykai, kitiems telieka mįslė. Tiesa, greit pastebėsite, kad iš dienos daugiau perliukų išpešite, liovęsi įtarinėti kitus. Vakare mėgaukitės dėmesiu ir galimybe kurti tokį vakarą, koks tinka jums.

TAIP PAT SKAITYKITE: Neįprasti receptai iš šviežių bulvių: spurgytės, kreminė sriuba ir sluoksniuotis

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien kiek pasistengę, lengvai suvienysite savo komandą. Ryte tam padės jūsų tikėjimas savimi ar jūsų turimos žinios. Dienai įsibėgėjus, nepradėkite abejoti savo komandos galiomis, tačiau veltui nerizikuokite. Vakare leiskite sau atsikvėpti, įtikindami visus kitus, kad dėl tokio jūsų elgesio išloš visi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums kelią švies jūsų tikslai, o jūsų veiklos varikliu bus jūsų ambicijos, kurios dar bus pakurstytos ryte gavus reikalingą paramą ar palaikymą. Įdienojus rinkitės įprastus kelius, išvengdami naujų. O vakare žaiskite komandinius žaidimus: jie jums teiks atgaivą, džiaugsmą ir pasitikėjimą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien tikėsite savimi, ir tai ryte dar patvirtins ir sustiprins jūsų antroji pusė. Tiesa, tas jūsų optimizmas ir pasitikėjimas bus trapus, sudūžtantis kaskart, kai kas nors ne laiku jus sustabdys ar gūžtels pečiais. Vakare matysite prieš akis tikslą ir negalėsite sustoti, kol bent kiek prie jo neprisiartinsite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką