Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 30 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žvaigždžių prognozės specialiai jums...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien užbaigiamas ne tik Mėnulio mėnesio, bet ir visų metų ciklas. Todėl tai tinkamiausia diena pabaigti sena ir ruoštis naujai pradžiai. Žvelgiant į artimą ateitį,  aktualiausias jūsų siekis – tapti patikimesniais draugais ir įgyti naujų neįprastų patirčių grupės veikloje. Šias pamokas lengvai išmoksite būdami novatoriais ir nestokodami idealizmo. O šiandien pabaikite tai, kas pradėta, ir nieko neatidėliokite rytdienai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vėlų vakarą įvyksianti jaunatis Vandenio ženkle (beje, tuo pačiu pradedanti naujus Arklio metus), radikaliai pakeis jūsų požiūrį į karjerą ir profesinius įsipareigojimus. Vienintelė sąlyga norintiems be vargo įveikti išbandymus – būkite lankstūs, nes senos taisyklės ir sistemos pradės byrėti į šipulius. Naujovės ir pasiryžimas rizikuoti pakeis jūsų darbo aplinką ir nepagailės naujų patirčių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien, artėjant Mėnulio jaunačiai, svarbiausias jums žvaigždžių patarimas – pasiruoškite naujiems vėjams, kurie atpūs daugiau galimybių keliauti, pažinti ir išmokti. Dabar mintyse galite sudėlioti pageidaujamas ateities perspektyvas, bet realių žygių šia kryptimi nesiimkite. Tiesa, labai tvirtai neįsikibkite į savo svajonę – kas žino, gal būsite nublokšti į priešingą pusę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jaunatis Vandenio ženkle stebins jus paradoksais – toks bus šios dienos svarbiausio astrologinio įvykio tęsinys, truksiantis artimiausias savaites ar net mėnesius. Tuo laikotarpiu neišvengsite būtinybės susivienyti su kitais žmonėmis. Savo noru ar be jo būsite susaistyti materialiais, fiziniais ar dvasiniais saitais su tais, kurie jums svarbūs. Tik leidę pokyčiams įvykti, nesigailėsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Naujos pažintys, netikėti ir neįprasti ryšiai artimiausiu metu paįvairins tiek jūsų asmeninį, tiek socialinį gyvenimą. Kurią partnerystės nišą ketinate užpildyti, nuspręskite šiandien. Tai leis su geriausiais ketinimais laukti artėjančios jaunaties. Ji, įvykusi vėlų šios dienos vakarą, pradės ir naujuosius Arklio metus. Įsitikinkite, ar iki to laiko atsikratėte visko, kas jus slegia.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dulkėms nebus kada nusėsti ant kasdienių jūsų darbų dėl šią naktį įvyksiančios jaunaties maištingojo Vandenio ženkle. Tai sudrebins jūsų kasdienybę tiek namuose, tiek darbe. Galėsite rinktis, ar adaptuotis prie kintančių aplinkybių, ar patiems būti pokyčių iniciatoriais. Šiandien, ne veiklos, o apmąstymų ir apsivalymo dieną, paklauskite savęs, kas jums trukdo atsiverti teigiamiems pokyčiams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Adrenalino nestigs viskam, kas susiję su romantika ir kūrybiniu įkvėpimu. Dėl to galėsite dėkoti jaunačiai, kuri, pasibaigus šiai dienai, įvyks Vandenio ženkle. O gal nuspręsite apkaltinti ją? Šiandien turite galimybę pamąstyti, kokie prisiminimai, atklydę iš praeities, neleidžia jums džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais. Kaip ketinate atskleisti save ir kokių neįprastų būdų imsitės, kad įkvėptumėte kitus?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl artėjančios jaunaties Vandenyje jūsų ženklo atstovai galės naujai pažvelgti į savo praeitį. Galbūt visiškai nauju rakursu pamatysite savo šeimos įtaką jums ir galėsite objektyviai viską įvertinti. Stereotipams sugriauti turėsite nemažai laiko. O šią dieną skirkite tam, kas stiprintų vidines jūsų galias ir gebėjimą priimti teigiamas permainas į savo gyvenimą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Artimiausiu metu nestigs naujų idėjų, kurios keis ne tik jūsų aplinką, bet ir požiūrį į ją. Tokia šios dienos pabaigoje įvyksiančios jaunaties misija jums Vandenio ženkle. Ką galite padaryti, kad nesijaustumėte bejėgiais artėjant pokyčiams? Sudėliokite visus taškus jau pradėtų sakinių gale, kad praeityje paliktos klaidos ar neužbaigti ryšiai neturėtų įtakos ateičiai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Artimiausiu metu ne kartą nustebsite supratę, kiek daug neįprastų galimybių atsiranda norintiems sustiprinti materialinį savo pagrindą. Tam reikia panaudoti net tokius savo gebėjimus, kurių iki šiol net nemanėte turintys. Tačiau naujumu kvepiantys pokyčiai neskubės belstis į jūsų duris. Pirmiausia atsikratykite nereikalingos praeities naštos ir jums trukdančių nuostatų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Geriau nei kas nors kitas žinote, kaip viskas turi būti ir kaip vykti. Priežastis? Jūsų ženkle vyksta jaunatis, įspėjanti jus, kad  pokyčiai ir originalumas taps neišvengiama jūsų gyvenimo dalimi ir visais įmanomais būdais keis jūsų asmenybę. Nelaukite, kol pokyčių vėjais pradės jus nešti į vieną ar į kitą pusę. Nuspręskite, kaip patys norite keisti savo išvaizdą, gyvenimo būdą ar likimą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Liko dar mėnuo, kol astrologinėje padangėje įsiviešpataus jūsų ženklas. Todėl ši jaunatis Vandenio ženkle panardins jus dar giliau į vidinius vandenis, kuriuose turėsite užmegzti gilesnį ir patvaresnį ryšį su savuoju „aš“, gamta ir dieviškumu. Vienatvė bus vaistas, kuris gydys visas sielos žaizdas, jei sieksite taikos ir ramybės ir kuo mažiau rūpinsitės tuo, ką apie jus galvoja kiti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką