Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – balandžio 11 d.

Drugeliai
Fotolia nuotr. / Drugeliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Žūtbūt pasidomėkite, ką žvaigždės jums pranašauja paskutinei šios savaitės darbo dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Avinas Avinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Visą dieną svajonės varžysis su realybe. Kai norėsite ramiai ir nuosekliai dirbti, jums nebus suteikta tokia galimybė. Kai užsigeisite leistis į neaprėpiamą svajonių pasaulį, kažkas užtrenks duris į jį. Radę galimybę svajones pritaikyti kasdieniuose darbuose, jausitės geriausiai. Tai ir turėtų būti didžiausias bei svarbiausiais jūsų šios dienos siekis.

Jautis Jautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Trokšdami dėl draugų padaryti daugiau nei darytumėte dėl savęs, atsidursite aklagatvyje. Nors norėsite taip praturtinti save ir kitus, daugiau prarasite nei įgysite. Šioje situacijoje greičiausiai jausitės nesuprasti, gal net neįvertinti arba atimsite kažką svarbaus iš savęs. Be to, tai jums trukdys pamatyti kitų žmonių trūkumus ir tiesą, kurią jie nuo jūsų slepia.

Dvyniai Dvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį penktadienį lauksite konkrečių namiškių veiksmų, įrodančių, kad jūsų pastangos yra reikalingos, o jūs – svarbūs. Nesulaukę to, jausitės apgauti ar kažko netekę. Kompensuodami tikrus ar menamus trūkumus, visa galva panirsite į darbus. Čia rasite visko, kas gydys jūsų sielos žaizdas, bet ar vaistai turės ilgalaikį poveikį, paaiškės vėliau.

Vėžys Vėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums bus ypač sunku tilpti į įprastą dienotvarkę. Kažkokios jėgos kurs kliūtis vieną po kitos, kad tik kur nors pavėluotumėte, ko nors svarbaus nepastebėtumėte ar sukluptumėte pusiaukelėje tikslo link. O jei sulėtinsite tempą ir nieko iš nieko nesitikėsite, pajusite, kaip dienos energijos neša jus trokštama linkme.

Liūtas Liūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kils abejonių, ar gebate išdidžiai ir stabiliai eiti gyvenimu. Tuo metu, kai jūsų viduje reikės tvarkos ir nuoseklumo, išorinės aplinkybės nepagailės painiavos ir nesusipratimų. O kai norėsite susitelkti į tai, kas jums svarbu, teks savo norus derinti prie kitų žmonių poreikių. Patarimas: jei skaičiuosite pinigus, įsitikinkite, ar jie tikrai yra jūsų.

Mergelė Mergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Geri jūsų keitimai tokie ir liks – visa kita vyks ne pagal jūsų planą. Tik manysite, kad kontroliuojate visą prieš jūsų akis žygiuojančią eiseną. Dalis jos dalyvių tikrai turi  asmeninių planų ir neketina atsižvelgti į jūsų užgaidas. Tai supratę, slapstysitės kam nors už nugaros ir, ten būdami, patikėsite nerealiais partnerių pažadais.

Svarstyklės Svarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Į jūsų duris pasibeldę du nelaukti pakeleiviai – vienatvė ir liūdesys – nenorės iš karto parodyti tikrųjų savo veidų. Todėl noriai įsileisite juos į savo širdį, namus ar darbo vietą, tikėdamiesi kažko džiugaus ir reikalingo. Neatverkite jiems durų, antraip neliks vietos tiems, kurie jus myli, jums padeda ir linki paties geriausio.

Skorpionas Skorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kuo labiau sieksite įtikinti visus tuo, kad jūsų vaikai patys protingiausi ir nuostabiausi, tuo mažiau jumis tikės. Ta pati taisyklė galios ir kūrybiniams jūsų projektams. Visiems atrodys, kad perdedate, pagražinate realybę, nes matys jus dėvint rožinius akinius. Nesusipratimų išvengsite nusileidę ant žemės. Bet ir į šią pusę neperlenkite lazdos.

Šaulys Šaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nelygioje kovoje grumsis būtinybė atlikti konkrečius darbus, neatitrūkstant nuo žemės ir su idealistinėmis jūsų svajonėmis. Kad diena nenuviltų jūsų, atlikite darbus kūrybiškai, su įkvėpimu ir tikėjimu, kad viskas vyksta taip, kaip reikia. Tokiu būdu ir vilkas bus sotus ir avys liks sveikos.

Ožiaragis Ožiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vieta, kurioje esate, darbas, kurį atliekate, ir žmonės, su kuriais privalote leisti dieną, šiandien jums neteiks daug džiaugsmo. Priežastis paprasta: norėsite to, ko negalite turėti. Galbūt svajojate apie tolimus kraštus ar karštesnius jausmus? Siekdami rasti aukso vidurį, išliesite ne vieną prakaito lašą, bet labai pasistengę tikrai rasite.

Vandenis Vandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai į jūsų mintis įsirangys abejonės ir nepasitikėjimas, aplankys jausmas, kad einate sudėtingu labirintu, iš kurio nėra išėjimo. Tai netiesa: jis turi ir pradžią, ir pabaigą. Netiesa ir tai, kad galite jame likti. Paieškokite konkrečių ženklų ar gairių, kurias nurodys sutikti žmonės. Visa tai jums padės atsidurti ten, kur norėtume būti.

Žuvys Žuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Aklas tikėjimas kitų žmonių gera valia šiandien gali tapti nuožmiu jūsų priešu. Visais įmanomais būdais nusiimkite nuo savo veido iliuzijų kaukę ir kitų pasiūlymus vertinkite kuo realiau. Būdami akylesni ir atsisakydami tuščio patiklumo, ne tik pamatysite savo klaidas, bet ir galėsite geriau išreikšti stipriąsias savo savybes.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką