Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 gruodžio 7d. 21:00

Savaitės horoskopas – gruodžio 8–14 d.

Seniai besmegeniai
„Shuterstock“ nuotr. / Seniai besmegeniai

Sužinokite, ką antrąją gruodžio savaitę jums žada horoskopas. Galbūt kelyje pasitaikys kliūčių, o gal savaitę kaip tik praleisite būdami labai darbingi ir gerai nusiteikę? Siūlome paskaityti astrologės Vaidos Budginaitės prognozes.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje nepervertinkite savo žinių ir, jei bus norinčių jus pakonsultuoti, išklausykite juos. Gautos žinios pravers karjeroje. O ji savaitės viduryje taps aktualesnė dėl Veneros, peržengiančios Ožiaragio žvaigždyno ribą. Tai jums reiškia kelis suvaržymus jausmų fronte, bet ko nepaaukosi dėl noro pagerinti savo socialinį statusą? Turintiems slaptą svajonę, susijusią su meile darbe ar meile darbui, pasitaikys palanki proga.

Ir dar šis tas svarbaus tiems, kurie savo galvoje jau rezga rizikingus planus, susijusius su romantika, kūryba, lošimais, vaikais ar šiaip malonumais. Užsikrėtę optimizmo virusu, savaitės pabaigoje galite be reikalo patikėti neapgalvotais, daug žadančiais pasiūlymais. Verčiau stabtelėkite, kad įvertintumėte dovanas, kurias pastaruoju metu čia jums sunešė aitvarai.    

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai savaitės pradžioje išaiškės informacija, kurios jūs neketinote atskleisti, nemanykite, kad tai pasaulio pabaiga. Gal tai išlaisvina jus nuo nereikalingos naštos? Savaitei įpusėjus Venera atsidurs jūsų, žemės, stichijoje. Čia ji padės jums lengviau suprasti mylimus žmones ir savo jausmus tinkamai išreikšti. O jų dėka plėsite savo akiratį. Tiesa, šią savaitę romantiškas viltis žadins kažkas iš draugų.

Ir dar šis tas apie lūkesčius. Jų, kaip ir džiaugsmų, susijusių su namais ir šeima, pastaruoju metu netrūksta. O jums atrodo, kad visko bus vis daugiau ir daugiau. Sustabdykite save kaskart, kai leisite sau manyti, jog šis aukso puodas neišsenkantis. Ypač tais atvejais, kai galva apsisuks dairantis erdvesnio būsto ar planuojant kreditus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje tapsite tobulais partneriais, jei dažniau klausysitės, nei kalbėsite. Tokiu būdu ir seni ryšiai atsinaujins, ir naujų atsiras. Kai Venera trečiadienį pasibels į Ožiaragio namus, jums teks pasimokyti atsakingai žvelgti į jausmus, finansus ir į visus ryšius, jus siejančius su kitais. Turėsite kelias savaites pratybų, kad vėliau išlaikytumėte gyvenimo egzaminus. Tiesa, šiomis dienomis kažkurios damos pamanys, jog žavus kolega yra skirtas būtent joms.

Sparčiai augantis jūsų pažįstamų būrelis nuo šios savaitės taip sparčiai nebesiplės, ko jūs iškart nepastebėsite. Užuot bandę jį padidinti, pasirūpinkite, kad visi jame esantys pasijustų reikalingi ir išgirsti. Be to, dar viltys, dedamos į partnerystę, žadins jūsų vaizduotę, tačiau ir čia matuokite mažesniais (bet ne prastesniais!) matais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Veiklos pirmomis savaitės dienomis turėsite iki ausų. Viską atlikti seksis tiek, kiek pavyks įtikinti kolegas jums padėti ir kaip sugebėsite įkvėpti kitus sėkmingiems darbams. Veneros naujoji padėtis savaitės viduryje jūsų nei džiugins, nei liūdins. Tiesa ta, kad teisingai derindami savo norus su griežtomis partnerių taisyklėmis, pamatysite daugiau gyvenimo spalvų. O šios savaitės pabaigoje jos bus optimistiškos.

Pastaruoju metu patyrę skalsesnės duonos skonį, būsite tikri, kad visko bus su kaupu ir ateityje. Deja, kad taip būtų, jums reikės šiek tiek pasistengti: dažniau suskaičiuoti tai, ką turite, ar būti išrankesniems prekybos centruose. Net jei tuo netikite ir negalite patikėti, matydami šių dienų aplinkybes darbe. Tačiau būti kuklesniems nepakenktų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Vos įžengę į naują savaitę, būsite išradingi ir iškalbingi. O savo kūriniais, tarp jų ir savo atžalomis, žavėsitės taip, kad nesiliausite kiekvienam sutiktam pasakoti apie jų pasiekimus. Romantines mintis į antrą planą savaitės viduryje nustums Venera, įsikurdama Ožiaragio žvaigždyne. Nebent jūsų jausmų objektas sukiojasi darbo vietoje. O jei ne – gerai jausitės tiek, kiek gera ir gražu darbo vietoje.

Jei dar ne viskas, prie ko pastaruoju metu prisilietėte virto auksu, vadinasi, turite, kur pasidarbuoti. O tam kaip tik atėjo palankus metas. Apdovanojimų, kurie jums buvo įteikti vien už tai, kad esate, kol kas niekas nedalins, o reikalaus, kad įrodytumėte, jog esate jų verti. Nejaugi vis dar manote, kad čia kažkoks nesusipratimas?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Manydami, kad namuose esate pati ryškiausia žvaigždė, išėję iš jų, galvosite ir kalbėsite tik apie juos. Jei tai netrukdo jūsų darbui ir santykiams su kolegomis, kodėl gi ne? Gerus pažadus savaitei įpusėjus atneš ir Veneros padėtis žemės ženkle. Vykusiai derinsite pareigas su malonumais, o malonumus su pareigomis. Čia dar galimas susitikimas ar pažintis su sielos draugu ar drauge.

Nei geros, nei blogos žinios jums, kai laimės ir augimo planeta keičia kryptį. Tiesiog kažką turėsite permastyti, galbūt skirti daugiau laiko dvasinėms pratyboms bei savo vidiniam gyvenimui. Pamokas išmoksite, jei savo aukas tiems, kuriuos mylite, savaitgalį ir vėliau dalinsite kuklesniais kiekiais nei iki šiol. Tokiu būdu augsite ir jūs, ir tie, dėl kurių esate.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Prasidėjus savaitei žinosite, kaip ir ką pasakyti, kad pasiektumėte adresatą. Tai, be abejo, tobula tiems, kurie gražiai kalbėdami ir rašydami uždirba pinigus. Kažką, tiesa, tai ims erzinti, bet jums bus nė motais. Kai savaitės viduryje jūsų ženklo valdovė taps žemiška ir susitelkusi į savo tikslus, jums beliks tik apsidairyti savo namuose ir juos kuo tobuliau papuošti. Galbūt tai atliksite ir darbo vietoje, pasikvietę kolegas ir pasitelkę fantaziją?

Kai Jupiteris prieš kelis mėnesius įsikūrė jūsų draugų ir grupės veiklos srityje, jūsų draugų sąrašas ėmė sparčiai ilgėti. Dabar ši planeta keičia judėjimo kryptį ir jums rekomenduoja pasitikrinti draugystės sąvoką. Tiesa ta, kad džiaugsmo, kurį jums teikia draugai ar bendražygiai, nemažės, bet jų teikiamus pažadus vertinkite kiek griežčiau nei iki šiol.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje stebinsite visus savo turtais: tais, kuriais jus apdovanojo gamta ir kuriuos įgijote. Kai nuolat apie tai kalbate, nieko keista, jei jūsų negirdi, bet keista, jei neįvertina. Savaitės viduryje dėmesį atitrauks susitikimai ir pažintys, kuriuos lems pasikeitusi Veneros padėtis. Naujos energijos gelbės užmezgant reikalingus kontaktus, siekiant harmoningų santykių su artimais giminaičiais ar kaimynais.

Iki šiol jus įtraukusios profesinės aukštumos galėjo susukti galvą, net jei dėl to perėjote ir ugnį, ir vandenį. Čia ne pabaiga, o tik pradžia, jei ir toliau prisiminsite, kad niekas veltui nieko nedalina. Įgimtą skeptiškumą naudokite kaip priešnuodį šią savaitę ir vėliau pateiktiems pasiūlymams, bet, uoliai dirbdami, į viliojančias perspektyvas nevenkite dairytis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Neužsisklęskite nuo pasaulio šios savaitės pradžioje – tegul visi žino, kokie nepakartojami esate. Rodydami savo stiprybes, nenustebkite, jei kažkas žiūri ne į jus. Gal vis dėlto perlenkiate lazdą? To tikrai negalima pasakyti apie jūsų meilės reikalus, kurie jums tuoj išgaruos iš galvos. Labiau rūpės ne jie, o galimybės uždirbti ir išleisti. Tiesa, daugiausia šį savaitgalį išleisite namiškių svajonėms pildyti.

Nors optimistiškas kelionių, mokymosi ir pažinimo metas jums tęsiasi, dabar turite sulėtinti tempą. Jūsų asmeniniai lūkesčiai neapsakomo dydžio, bet ne kiekvienas jų dabar gali pasiekti tikslą. Liaukitės vaikytis sėkmę, verčiau surinkite į krūvą tai, ką jau pasiekėte. Žiūrėdami į tai galbūt įžvelgsite, ką galite naudingo ir prasmingo su visu tuo padaryti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje mieliau išreikšite save užkulisiuose ir noriai leisitės į dvasines paieškas. Neafišuodami kitiems savo ketinimų ar nuveiktų darbų, vis tiek giliai širdyje trokšite būti įvertinti. Palankias sąlygas būti pastebėtiems suteiks Venera jūsų ženkle. Žinosite, kaip sužavėti ir mielai tuo užsiimsite, net jei kitiems atrodys, kad naudojate labai kuklias priemones.

Gavę ne vieną progą sutvarkyti kitų žmonių ar bendrus finansus, patyrę intymių džiaugsmų perteklių, galite pamanyti, kad šioje srityje pavyks nuolat leistis nuo kalniuko. Kad tenka ir į kalną vežti rogutes, sužinosite netrukus. O jei vis dar kažkas maitina jus pažadais, prieš sėsdami už bendro stalo įsitikinkite, kad jums patiekti indai ne tušti. O jei ir taip, gal turite ką į juos įpilti?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ko jau ko, o progos sužibėti grupėje, klube ar kolektyve savaitės pradžioje nepraleisite. Susibūrimuose ar diskusijų metu tapsite dėmesio centru ir atrasite tuos, su kuriais gera siekti bendrų tikslų. Venera peržengia gretimo ženklo ribą šios savaitės viduryje ir kol ji judės jūsų ženklo link, meilės reikalus paslėpsite po daugybe spynų. Ir nieko nuostabaus, jei tenkinsitės ne realiu, o išgalvotu mylimuoju.

Jūsų partnerystės reikalais besirūpinantis Jupiteris dabar liausis nešti gėrybes ir pažiūrės, kaip jums sekasi integruoti į savo gyvenimą tai, ką jau iš jo gavote. Draugai šią savaitę negailės jums pasiūlymų, ragindami imtis bendros veiklos, bet prieš pasakydami „taip“, gerai apgalvokite visus būsimus savo ėjimus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasistengsite savaitės pradžioje prabilti taip, kad vadovybė jus išgirstų. Kažkam iš kolegų gali tai atrodyti įtartina ar kiek perspausta, bet jūs į tai dėmesio nekreipsite. Ne laikas prisipažinti apie savo silpnybes. O kai trečiadienį meilės planeta įsikurs Ožiaragio ženkle, draugų pagalba ir dėmesys jums taps tikra atrama, saugančia nuo žiemos negandų. Nieko keista, jei vienas iš jų pretenduos į jūsų širdį.

Jūsų dienotvarkė ar darbo aplinka, kurios tapo beveik tobulos, liausis sparčiai gerėti, o vis ilgėjantis malonių darbų sąrašas, sustos augęs. Jokių griūčių, o tik raginimas įžvelgti tikrąją prasmę tame, ką darote kiekvieną mielą dieną. Į viliojančius darbo pasiūlymus žvelkite su tam tikra atsarga, ir, užuot žvalgęsi naujos darbo vietos, pasirūpinkite esama.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Radviliškyje gaminami žaisliniai baldai tenka britams ir švedams, lietuviams – tik kiniški

Tiesiogiai 24sek

Sezono uždarymo šventė: LKL titulai byrėjo žalgiriečiams

Verslas

Proamerikietiškas pokalbis „Astorijoje“: kokie ribojimai labiausiai erzina verslą?

Sportas

Urugvajus sunkiai, bet palaužė dantis parodžiusią Saudo Arabiją

Vardai

Filmo apie V.Alekną premjera: širdžių čempioną sveikino ir žmona, ir diską mėtantys jo sūnūs

Vardai

Vilma Javtokienė LKL sezono uždarymo šventėje: „Būti krepšininko žmona nėra lengva“

Verslas

Prognozė Z kartai: už būstą ir jo nuomą mokės daugiau, bet turės savus greičiau

15min iš Maskvos Sportas

Pergalės, išvedusios Rusiją iš proto, V.Putinas nepamatė

Taivano menininkas kuria itin detalias miniatūras

Vardai

Vilniuje apvogta R.Žiogo žmona liko be švarko ir automobilio rakto: „Nusisukau vos sekundei“

Verslas

Ginčus sukėlusią įstiklintą terasą savininkas nusprendė išnuomoti už 2 tūkst. eurų

15min recenzija Kultūra

Paskutinis švarus lapas: pirmosios Rygos bienalės išbandymai ir mitologija

Gyvenimas

Gėlynas be rūpesčių: kokie augalai nebijo saulės ir sausros?

Gazas

Naujo „Audi A1“ debiutas: ryškesnis kėbulas ir jokių dyzelinių variklių

Vardai

Naujos L.Salasevičiaus tatuiruotės – ant kaktos ir skruosto: penki meistrai jas daryti atsisakė

Verslas

Lietuviams nuosavų sodybų nebereikia – turintys bando atsikratyti, o kiti renkasi nuomą

Mokesčių reforma Verslas

Skaičiuoklė: kaip keisis atlyginimai kitąmet – dėl šių mokesčių jau balsuos Seimas

Aktualu

Vengrija pritarė konstitucijos pataisai dėl migracijos: įkalins už pagalbą pabėgėliams

Verslas

„Inter RAO Lietuva“ valdybos pirmininkė K.Curkan Rusijoje suimta dėl šnipinėjimo

Aktualu

Metalo laužo supirktuvėje Zarasuose užsidegė išardyti automobiliai

Naujienos

Verslas

Radviliškyje gaminami žaisliniai baldai tenka britams ir švedams, lietuviams – tik kiniški

Tiesiogiai 24sek

Sezono uždarymo šventė: LKL titulai byrėjo žalgiriečiams

Verslas

Proamerikietiškas pokalbis „Astorijoje“: kokie ribojimai labiausiai erzina verslą?

Sportas

Urugvajus sunkiai, bet palaužė dantis parodžiusią Saudo Arabiją

Vardai

Filmo apie V.Alekną premjera: širdžių čempioną sveikino ir žmona, ir diską mėtantys jo sūnūs

Vardai

Vilma Javtokienė LKL sezono uždarymo šventėje: „Būti krepšininko žmona nėra lengva“

Verslas

Prognozė Z kartai: už būstą ir jo nuomą mokės daugiau, bet turės savus greičiau

15min iš Maskvos Sportas

Pergalės, išvedusios Rusiją iš proto, V.Putinas nepamatė

Taivano menininkas kuria itin detalias miniatūras

Vardai

Vilniuje apvogta R.Žiogo žmona liko be švarko ir automobilio rakto: „Nusisukau vos sekundei“

Verslas

Ginčus sukėlusią įstiklintą terasą savininkas nusprendė išnuomoti už 2 tūkst. eurų

15min recenzija Kultūra

Paskutinis švarus lapas: pirmosios Rygos bienalės išbandymai ir mitologija

Gyvenimas

Gėlynas be rūpesčių: kokie augalai nebijo saulės ir sausros?

Gazas

Naujo „Audi A1“ debiutas: ryškesnis kėbulas ir jokių dyzelinių variklių

Vardai

Naujos L.Salasevičiaus tatuiruotės – ant kaktos ir skruosto: penki meistrai jas daryti atsisakė

Verslas

Lietuviams nuosavų sodybų nebereikia – turintys bando atsikratyti, o kiti renkasi nuomą

Mokesčių reforma Verslas

Skaičiuoklė: kaip keisis atlyginimai kitąmet – dėl šių mokesčių jau balsuos Seimas

Verslas

„Inter RAO Lietuva“ valdybos pirmininkė K.Curkan Rusijoje suimta dėl šnipinėjimo

Kultūra

S.Mykolaičio vardo premijos laureatas: „Gėda ne žodžius pamiršti, o su fonograma dainuoti“

Maistas

Kulinarijos konkurse Honkonge vienintelės dalyvės iš Europos – Lietuvos virtuvės meistrės

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Dienos šviesa

Video

Maudymosi kostiumėlių tendencijos

Pinigai mano ateičiai

30 geriausių restoranų

Remontas be nervų

Sveikata

Grožis vasarą

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką