Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 9d. 19:00

Savaitės horoskopas – lapkričio 10–16 d.

Moteris
„Shuterstock“ nuotr. / Moteris

Pasitikite naują savaitę pasidomėdami, ką jums žada Vaidos Budginatės sudarytos prognozės. O tikėti jomis, ar ne – spręsti jums. Geros savaitės!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savo profesinius siekius savaitės pradžioje pasidėkite visiems gerai matomoje vietoje ir taip aukštai, kaip įmanoma (jei iki šiol to dar nepadarėte). Tačiau rinkdamiesi kopėčias, kuriomis iki jų lipsite, patikrinkite, ar jos pakankamai stabilios ir ilgalaikės.

Prieš dėdami koją ant pirmojo laiptelio, pasidėkite į šalį aroganciją ir mažas asmenines užgaidas. Ir nėra ko stebėtis, jei, esant tokioms aplinkybėms, jūsų guolyje padvelks šalčiu. Užuot dėl to kvaršinę sau galvą, spręskite karjeros galvosūkius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Aplink jus visą savaitę virs nuomonių mūšiai, tačiau jums juose verčiau nedalyvauti. Ir dažniausiai jums tai pavyks, labai nustebinant dėl to visus, kuriems knieti jus įtraukti į audringą diskusiją. O jei nebūtų kur trauktis, tik ramiai išklausę pašnekovų nuomonę, ramiai ir nuosekliai išdėstykite savąją, likdami ištikimi sau ir savo vertybėms. Už tai nusipelnysite pagarbos. O jei dėl to tarp jūsų su partneriais išdygs ledo siena, nesivarginkite bandydami paskubomis ją ištirpdyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės įvykiai negailės jums pakvietimų dalyvauti grupės veikloje, kuriai nesate pasiruošę, ir išgyventi tai, ko patirti netrokštate. O tam nesipriešinsite, nes jūsų vaizduotės galios sukurs begalę istorijų apie tikrus ir menamus jūsų ateities pasiekimus. Gal jie išsipildys, jei pasirinksite vieną iš jų ir tučtuojau įniksite jį realizuoti.

Čia jums netrūks žodžių, vaizdų ir pagalbininkų, padėsiančių atskirti pelus nuo grūdų. Užkliūti galite už barjero, kurį pasistatysite netikėdami kolegomis ar partneriais ar su jais konfliktuodami. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę jums prastai seksis ignoruoti permainingas nuotaikas antrosios pusės veide ir pasitenkinti šykščiais jums beriamais dėmesio ir meilės trupiniais. O dėmesio, ypač savaitės pradžioje, jums reikės viso ir kuo daugiau.

Tačiau ieškodami gerbėjų nenustebkite, jei būsite apkaltinti už tai, ką padarėte ir ko vis dar ne. Deja, kuo labiau slėpsitės, bandydami išvengti dalyvauti žaidimuose, kurie jums nepatinka, tuo dažniau į juos būsite įvilioti. O jei ką nors sugalvotumėte ir inicijuotumėte patys?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje regėdami nesibaigiančias dramas, dažniau rinksitės stebėtojo vaidmenį. Deja, tai ne rami poilsio akimirka ir tikrai ne atostogos – darbo bus daugiau nei galima įsivaizduoti ar įveikti. Bet jums dabar įmanoma viskas, ir net dar daugiau.

Tiesa, savaitei įpusėjus, liūdėdami arba piktindamiesi dėl namiškių abejingumo, bandysite jiems įrodyti savo vertę. Puiku, jei tai atliksite tikslingai darbuodamiesi, o ne bandydami paskirstyti įtakos sferas darbo vietoje ar namuose.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tikėdamiesi prasmingos savaitės, pasidairykite ir raskite tuos, su kurias galite užmegzti patikimą dialogą. Kiekvieną pašnekovą sužavėsite ne tik gausybe temų, kurios netelpa jūsų galvoje, vaizdingų posakių biblioteka, kurią visur su savimi nešiositės, bet ir gebėjimu skaityti kitų žmonių mintis.

Už tai nusipelnysite pagarbos ir dėkingumo, bet ne kaskart. Dėl šios ar dėl kitų jums kol kas dar nežinomų priežasčių, norėdami pasiekti dalį jums svarbios informacijos, atsitrenksite į abejingumo sieną.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Regis, niekam nelinkite blogo, bet šią savaitę už netikusią įvykių eigą visa kaltė (ar bent didžioji jos dalis) bus suversta jums. Siekite žūtbūt užglaistyti visus nelygumus, atsiradusius svarbiausiose jūsų gyvenimo srityse: darbas, namai ir partnerystė. Bet jie dar gilės.

O čia dar kur buvę kur nebuvę laikini finansiniai apribojimai. Kaip gelbėti padėtį? Venkite skubotų sprendimų, kūrybiškai atlikite kasdienes užduotis, o energijos perteklių nukreipkite į konkretų tikslą, susijusį su šeima ar namais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turite daug teisių, bet ir dar daugiau atsakomybių už tai, kaip įsibėgės ir baigsis ši savaitė. Visų pirma, tai nuomonių ringas, kuriame privalėsite sudalyvauti. Jame užuot kėlę audras, nors ir taikliomis, bet kandžiomis replikomis, raskite įžvalgių argumentų ir kūrybiškų idėjų. Jos padės priešus paversti sąjungininkais.

Dar nusiimkite abejingumo kaukę, jei, žinoma, įstengsite, nes tokiu būdu pasekėjų neįgysite. O darbe, būdami visa galva aukštesni už kolegas, sau karūnos patys užsidėti neskubėkite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią savaitę pirmiausia atkreipkite dėmesį į tai, kas nėra akivaizdžiai matoma. Čia susitelkę galbūt net paversite kliūtis privalumais, o turėdami giliai užkištą kozirių krūvelę (apie kuriuos turbūt niekas nė neįtaria), pirmiau už kitus pasieksite finišą.

Palikę aktyvius veiksmus kitiems, įžvalgomis suteikite naujų spalvų savo namams, o intuityviais pokalbiais – šviesių patyrimų šeimos nariams. O kai jūsų vertybės nesutaps su kitų žmonių nuomone ar tarp jūsų ir mylimojo atsiras distancija, didesniąją pyrago dalį atiduokite jiems.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią savaitę vieni, žvelgdami į jus, manys, kad į jų gyvenimą įsiveržėte nekviesti ir viską čia sujaukėte nuo pamatų iki stogo. Kiti su gilia pagarba stebės jus ir darys viską taip, kaip liepiate arba nevalingai jus kopijuos. Treti bandys su jumis kovoti. Ketvirti, pareiškę apie savo teises ir laisves, neketins taikstytis su jūsų įsakmiu tonu.

Paguodos ieškosite tarp draugų, bet rasite tik abejingų svetimų žmonių būrelį. Kas sakė, kad bus paprasta? O gal susitelkite ir sutelkite kitus dėl vieno gražaus tikslo?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Apsimesite, kad tai, kas visiems svarbu, jums visiškai nerūpi. Iš tiesų, visus, kurie jums nepatinka, ignoruosite, pamiršdami, kad tai problemų neišsprendžia, o jas nutolina ar net padvigubina. Už tokius poelgius vis dėlto save pagirsite.

Ir net tada, kai būsite priblokšti naujienų, verčiančių viską aukštyn kojomis, visiems sakysite, kad tai vieni niekai. Prisipažinkite, ar tai nėra kaukė, saugojanti jūsų trapią sielą ir tuos, kurie jums brangūs? O jūs jau tyliai kuriate naują ateities veiksmų strategiją?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ši savaitė jums gali būti tiek įsimintinos kolektyvinės veiklos laikas, tiek neramumų, susijusių su draugais ar grupe, laikotarpis. Jei liausitės tarp draugų ieškoje kaltų, o ginsite savo santykius su jais, patirsite tikrąją draugystės ir bendros veikos galią.

Todėl vizijas, kurios nesiliaus lankytis jūsų galvoje, surinkite į vieną vietą ir iš jų kartu kurkite ką nors gražaus. Jūs dabar galite įkvėpti kitus. O jei nesugebate sudėlioti aiškių gairių, būtinų kelyje iki išsvajoto bendro kūrinio, patikėkite šį darbą bendražygiams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Popiežiaus vizitas Interviu Kultūra

Meno ir bažnyčios istorikė Irena Vaišvilaitė: „Iššūkiai prilygsta krikščionybės pradžiai“

Verslas

Kertama Labanoro giria įaudrino visuomenę: reikalauja stabdyti darbus metams, nors kirtimai legalūs

Aktualu

Kauno medikų apmaudas: skubėdami į beprasmį iškvietimą sudaužė automobilį

Sportas

Čempionų lygos startas: trys nuostabūs L.Messi įvarčiai ir drama Milane

Aktualu

Donaldas Trumpas nori privatizuoti JAV pajėgas Afganistane

Gyvenimas

Meilės romanų autorė Indrė Vakarė: daugelio moterims svarbių dalykų vyrai net nepastebi

Aktualu

Šilutės rajone nukrito vienmotoris lėktuvas: žuvo lakūnas

Aktualu

Nidos forumas. Aukščiausias pareigas Vatikane užėmusi moteris Flaminia Giovanelli – apie popiežiaus viziją Europai

Vardai

Stilingi svečiai Vilniuje domėjosi mados tendencijomis ir apžiūrėjo deimantus

Gyvenimas

Indų plovikliai: kokios medžiagos kelia didžiausią pavojų?

Gazas

BMW pristato ateities SUV – visiškai elektrinį, autonominį „Vision iNext“

primena Aktualu

Pasakyta/Padaryta. Kaip kito R.Karbauskio nuomonė apie taupymą Seime

Gyvenimas

Tėvų kova už Adomą: buvo likusios vos kelios dienos, ir berniukas būtų apakęs

Vardai

Didžiausios „Emmy“ stiliaus nesėkmės: kam verkiant reikia stilisto pagalbos?

Vardai

Nomeda Marčėnaitė susižadėjo su mylimuoju Vytu Palavinsku

24sek

ESPN į garbingą reitingą įtraukė D.Sabonį ir paliko klaustuką dėl J.Valančiūno

Pasaulis kišenėje

Kvapą gniaužiančios panoramos, kurios atsiveria kylant lyniniais keltuvais

Aktualu

JAV svarsto galimybę steigti nuolatinę karinę bazę Lenkijoje

Maistas

B.Nicholson: neturite laiko suktis virtuvėje – pasigaminkite gardų vištienos patiekalą

Aktualu

Neįgaliais apsimetantys romai Kaune – sukčiavimas žmonių jausmais

Naujienos

Aktualu

Ar taikydamasi į S.Skripalį Rusija tikrai siekė smogti vien jam?

Popiežiaus vizitas Interviu Kultūra

Meno ir bažnyčios istorikė Irena Vaišvilaitė: „Iššūkiai prilygsta krikščionybės pradžiai“

Verslas

Kertama Labanoro giria įaudrino visuomenę: reikalauja stabdyti darbus metams, nors kirtimai legalūs

Aktualu

Kauno medikų apmaudas: skubėdami į beprasmį iškvietimą sudaužė automobilį

Aktualu

Panevėžio rajone „Audi“ vairuotojo akistata su stirna vos nesibaigė tragiškai

Sportas

Čempionų lygos startas: trys nuostabūs L.Messi įvarčiai ir drama Milane

Aktualu

Donaldas Trumpas nori privatizuoti JAV pajėgas Afganistane

Gyvenimas

Meilės romanų autorė Indrė Vakarė: daugelio moterims svarbių dalykų vyrai net nepastebi

Aktualu

Šilutės rajone nukrito vienmotoris lėktuvas: žuvo lakūnas

Vardai

Stilingi svečiai Vilniuje domėjosi mados tendencijomis ir apžiūrėjo deimantus

Gyvenimas

Indų plovikliai: kokios medžiagos kelia didžiausią pavojų?

Vardai

Didžiausios „Emmy“ stiliaus nesėkmės: kam verkiant reikia stilisto pagalbos?

Gazas

BMW pristato ateities SUV – visiškai elektrinį, autonominį „Vision iNext“

primena Aktualu

Pasakyta/Padaryta. Kaip kito R.Karbauskio nuomonė apie taupymą Seime

Gyvenimas

Tėvų kova už Adomą: buvo likusios vos kelios dienos, ir berniukas būtų apakęs

Vardai

Nomeda Marčėnaitė susižadėjo su mylimuoju Vytu Palavinsku

Pasaulis kišenėje

Kvapą gniaužiančios panoramos, kurios atsiveria kylant lyniniais keltuvais

Aktualu

JAV svarsto galimybę steigti nuolatinę karinę bazę Lenkijoje

Maistas

B.Nicholson: neturite laiko suktis virtuvėje – pasigaminkite gardų vištienos patiekalą

24sek

ESPN į garbingą reitingą įtraukė D.Sabonį ir paliko klaustuką dėl J.Valančiūno

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką