Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – vasario 9–15 d.

Žiemos iškyla
Fotolia nuotr. / Žiemos iškyla
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką atneš žvaigždės? Kieno laukia puiki savaitė, o kas turės susikaupti ir apmąstyti savo ėjimus? Pataria astrologė Vaida Budginaitė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų dar laukia keli neatlikti komandiniai darbai ir to šią savaitę nevalia ignoruoti. Palaikymo savaitės pradžioje negailės jūsų partneriai, teikdami pasiūlymus ir išreikšdami pastabas, skatinančias tobulėti. Savaitės viduryje jus įkvėps ne akivaizdžios priežastys, o įžvalgos, kurios atsiranda tyrinėjant povandenines santykių su žmonėmis sroves. Pagaliau pavyks pranešti žinią komandos nariams ir patiems viską teisingai išgirsti.

Vėliau leisite sau elgtis keistai, o šiems jūsų ekscentriškiems poelgiams niekas nesipriešins. Priešingai, kiti tai mato kaip priežastį jumis sekti ar žavėtis. Galiausiai priešai taps draugais ir atvirkščiai, nors giliai širdyje suprasite, kad tai ne kas kita, o jūsų vaizduotė.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Taikinyje šią savaitę jūsų profesiniai pasiekimai. Turite gražaus laiko šioje srityje tobulinti save ir savo darbo vaisius. Todėl savaitę pradėsite nuoširdžiai tikėdami, kad jūsų atlikti darbai artina pasaulį prie tobulybės. Ir jums beveik pavyks įtikinti kitus, kad tai įmanoma. Netolimoje praeityje užstrigę ties tam tikru neišspręstu klausimu, dabar pradedate matyti siūlo galus.

Neignoruodami karjeros reikalų, dalį savo širdies ir energijos skirsite socialiniam gyvenimui ir ryšiams su žmonėmis stiprinti. Sienos, kurias aplink save statote išties jūsų neapsaugo, o tik sutrukdo jums patekti ten, kur norite būti. Ta pati taisyklė galioja ir įsitikinimams bei įpročiams, kurių nenorite atsisakyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Viskas, ką šią savaitę darote, skirta tam, kad optimizmas taptų jūsų gyvenimo dalimi. Negana to, jūs jaučiate pareigą šiuo virusu užkrėsti visą likusį pasaulį. Tai jums seksis tiek, kiek save išreikšite, kiek gebėsite pasitarnauti kitiems ir kiek atsižvelgsite į parnerių ar visuomenės nuomonę.

Saviraiškai skyrę pirmadienį, kitas tris dienas tapsite uoliais ir perspektyviais darbuotojais. Per likusias plėsite savo socialinio gyvenimo ratą, neatmesdami keistų draugų pasiūlymų ir neatsisakydami net laisvadienį atlikti kelių svarbių užduočių. Gera naujiena tiems, kurie gilina žinias – jas suprasti ar paskleisti tampa vis lengviau. O planuojantiems keliones – vis mažiau nesusipratimų. 

Taip pat skaitykite: Keisčiausi būdai išvengti raukšlių: nuo kraujo injekcijų iki sutramdyto juoko

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dabar nesate linkę atvirauti apie save, bet esate nepralenkiami, kai reikia patiems ką nors sužinoti iš kitų. Net jei pastaruoju metu ši sritis kėlė jums šiek nerimo, šią savaitę pamažėle patirsite išsilaisvinimo ir pasitenkinimo pagaliau gauta informacija jausmą. Vis dar eidami šiuo mįslių įminimo keliu, atliksite kelias nedideles užduotis.

Didžiąją darbo savaitės dalį jus gelbės jūsų kūrybiškumas ir gebėjimas džiaugtis net tuomet, kai akivaizdžių priežasčių tam nėra. Greit suprasite, kad viskas, kas jaudina, turi ir kitą, šviesiąją pusę. Nelygu kaip į tai pažvelgsite. Vėliau, sėkmingai baigiantis savaitei, taikysite naujus metodus darbo vietoje ar pasitikėsite naujais atradimais, besirūpindami buitimi ar artimųjų sveikata.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiuo metu jums labai svarbu būti ne vieniems, nes dabar jums itin aktualios kitų žmonių reakcijos ir jūsų vieta sociume. Ši savaitė ne išimtis. Be to, tai dienos, kai galima padėti baigiamuosius akcentus kai kuriuose pastarųjų savaičių sumanymuose. Laimei, situacija aiškės tuomet, kai bandysite susitarti su žmonėmis ar jiems pranešti reikalingą informaciją.

Nepasijausite pilnaverčiais bet kokiuose santykiuose, šią savaitę ignoruodami kai kurias užduotis. Todėl svarbu rūpintis geru mikroklimatu savo šeimoje ar namuose, nepaisant savo siekių, tikslų ar asmeninių užgaidų. O galiausiai susitelksite į džiaugsmą, kurį savo rankomis kuriate jūs ar į aplinką spinduliuoja jūsų kūriniai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tęsiasi, o tiksliau, artėja link pabaigos, periodas, kai kasdienybė ir sveikata yra jūsų svarbiausios užduotys. Savaitei prasidėjus rūpinsitės kolektyvu ir gera atmosfera jame, nepamiršdami ir to, kaip jus už tas pastangas įvertina. Lengviau atsikvėpsite, kai tarp kolegų mažės nesusipratimų, o tai, ką išsiaiškinote, be didelių problemų išsispręs.

Savaitės viduryje keitimasis informacija svarbiu jums taps ne tik darbe. Turėsite su daug kuo susitikti ir su daug kuo pasikalbėti. Kartais čia netgi persistengsite: manydami, kad padedate, iš tiesų pakenksite. Savaitei baigiantis neatitrauksite akių nuo savo namų ir šeimos narių. Namuose netrūks nei keistų pertvarkų, nei dar keistesnių ginčų. 

Taip pat skaitykite: Didžiausių paleistuvių dešimtukas: 35 000 turėtų moterų – dar ne riba

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vis dar galite mėgautis lengvesniu oro ženklo valdomu laikotarpiu, kai kūrybiškas požiūris, laisvalaikis ir vaikų auginimas yra jūsų prioritetai. Net ir žaisdami, šiose srityse turite atlikti konkrečius darbus. Kokie jie, padės suprasti atidesnis žvilgsnis į tai, kas ką kalba. Būtent pokalbių dėka gali išaiškėti tos žaizdos, kurių dar savo rankomis ar širdimi neužgydėte.

Kai kas manys, kad, užuot ką nors veikę, šiomis dienomis pernelyg rūpinatės savimi: kaip atrodyti, kiek uždirbti ir kam ką ir kaip pasakyti. Nesutrikite, tai būtina, nes tai kelias, kuriuo eidami pasieksite savo tikslą. Žinoma, jei savo kelionėje esate pakankamai kuklūs, žvelgiantys giliai ir nevengiantys pokyčių tarpasmeniniuose santykiuose. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kiek slegiantis periodas slenka link pabaigos. Tačiau jau galite džiaugtis savo pasiekimais namuose. O jei jų vis dar nematote, būtent dabar galite padėti pagrindinius kertinius akmenis, reikalingus jūsų asmeninei ir jūsų šeimos laimei sukurti. Turbūt pastebite, kad vis lengviau pasiekti artimųjų širdis savo žodžiais ir poelgiais. O ir jų išreikštos mintys nebe tokios painios.

Norėdami perlipti šios savaitės slenksčius, turite visų pirma apsispręsti, ko jums reikia, o tuomet atskleisti savo asmenybę ir išreikšti savo poziciją, kuri užtikrintų jūsų saugumą. Atkreipkite dėmesį, kad ambicijų karai su vadovybe ar diskusijos su vaikais bei mylimu žmogumi, nepadės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jums šiuo metu svarbu visur suspėti ir viską sužinoti. Trikdo negalėjimas gauti reikiamos informacijos ar nuolatiniai trukdžiai, paskleidžiant savąją. Šios problemos savaime ims tirpti šią savaitę ir jūs turėsite kelias dienas, kurių metu atliksite tai, ko per kelias savaites ne dėl savo kaltės niekaip neįveikėte.

Savaitės pradžioje pergalės garantuotos, jei atstovausite ne sau, o komandai. Vėliau tiesos ieškosite kažkur anapus ir sėkmingai ją rasite, jei nesižvalgysite per toli. Galiausiai atvirai prisipažinsite apie savo asmeninius siekius ir noriai diegsite naujus būdus savo asmeniniam tobulėjimui. Bet ar pakankamai stengsitės, kad savaitgalį namai netaptų mūšio lauku?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Prasideda paskutinė asmeninės vertės stiprinimo dekada, todėl jūsų finansinė padėtis ir jūsų savivertė šiuo metu tikrai nėra paskutiniai punktai svarbių dalykų sąraše. Jūsų pasitikėjimą savimi šiomis dienomis sustiprins įvairios priežastys, bet labiausiai pagaliau įsivyravęs aiškumas finansuose.

Tačiau neverta laukti sudėjus rankų ar visko krauti į šį vieną krepšį. Visi neaiškumai sėkmingiau spręsis pasirūpinus kitomis aktualiomis sritimis. Tam savaitės pradžioje įvykdysite svarbų profesinį sumanymą, viduryje atliksite misiją kolektyve, pernelyg daug svarbos neteikdami povandeninėms srovėms, ir galiausiai pasirūpinsite savo vidinėmis būsenomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Esate tikri, kad būti pavyzdžiu kitiems dabar jums ir lengva, ir sunku, tačiau būtina. Laimei, situacija lengvės, kai Merkurijus taps direktyviniu jūsų ženkle. Taigi žinia, kurią bandote pranešti apie save, adresatą pasieks būtent tokia, kokia turi būti. Kad savos asmenybės įtvirtinimo laikotarpis būtų dar sėkmingesnis, jums šią savaitę verta peržiūrėti vietas, kuriose buvo įveltos klaidos arba galiausiai sudėti taškus kai kurių sakinių pabaigoje.

Tam gali tekti pažvelgti į šias sritis: jūsų optimizmas, karjera ir komanda. Jūsų asmeninis žavesys įkvėps aplinkinius, jūs ryžtingai, bet vadovaudamiesi savo intuicija, vykdysite profesines užduotis ir savo kalbomis bei poelgiais stebinsite kolektyvą ar draugus.

Taip pat skaitykite: Sekso žaidimai ir nuotykiai: „už“ ar „prieš“?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei vis dar ieškote vienatvės, vadinasi, ja dar neprisisotinote. Privalote duoti sau laiko, laikinai nugindami kuo toliau tuos, kurie trukdo jums patirti tylą, ramybę, aiškumą ir susitaikymą su tuo, kas neišvengiama. Tai ne tik poilsio laikas. Būdami vieni, dabar savyje atrasite daugiau, o tai vėliau jums gali pagelbėti ieškant tinkamesnių kelių ar dėl ko nors apsisprendžiant.

Paleidimo tema kaip niekad aktuali. Savaitės pradžioje vidinis balsas jums sakys, ko jums nereikia, kuo pasitikite per daug, o kuo per mažai. Vėliau nustatysite savus optimizmo matus ir jais vadovausitės, jei buitis ar sveikata jų negriaus. Galiausiai, ieškosite atsakymų dirbdami ar iš šalies žvelgdami į savo sugalvotus profesinius tikslus. 


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką