Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – balandžio 4–5 d.

Margučiai
Fotolia nuotr. / Margučiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šventinis savaitgalis alsuote alsuoja! Dailutėlių margučių, skaniausių patiekalų, pavasario namuose ir širdyse.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Per gražiausią pavasario šventę neišvengsite Mėnulio užtemimo įtakų, t. y. bus svarbu pasirūpinti savo santykiais su artimu žmogumi. Galimas daiktas, kad tos partnerystės dėmės, kurias visaip dangstėte, bus jums parodytos. O jūs turėsite apsispręsti, ką su jomis daryti. Vieni ras patikimų jas išvalančių priemonių, o kiti nuspręs, kad tai laiko švaistymas.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Mėnulio užtemimas neaptemdys pavasariškos šventės, tačiau ir lengvabūdiškiems būti neleis. Ypač kai reikės pasirūpinti buitimi, sveikata, naminiais gyvūnais ir deleguoti kam nors užduotis. Tose srityse viskas įkyriai ims lįsti jums į akis ir iš jūsų reikalaus tartis su namiškiais, ieškoti sprendimų ir rinktis aplinkkelius, užuot skubėjus greitkeliu. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį, artėjant Velykoms, jums bus svarbu sudėlioti prioritetus santykiuose su vaikais ar mylimuoju. Būsite žaismingi ir azartiški, tačiau žinokite, kad negalite visada laimėti, kaip ir negalite žaisti tik pagal savo taisykles. Nors dalies jų iki šiol nesupratote, dabar tinkamiausiais metas jas perprasti, nepamirštant ir to, kokia yra tikroji žaidimo esmė. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį dėl Mėnulio užtemimo iš jūsų bus paprašyta susitelkti ties ryšiais su šeimos nariais, tėvais ar seneliais. Tiesa, kuri atsiskleis (dažniausiai neakivaizdžiais būdais), jus kvies pažvelgti į santykius su artimaisiais iš kitos perspektyvos. Nebandykite ignoruoti to, kas nemalonu. Žiūrėkite tiesai į akis ir dėl visų jūsų gerovės gludinkite aštrius kampus.

Taip pat skaitykite: 20 minčių, griaunančių jūsų gyvenimą ir svajones

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kažką svarbaus jums pasakys brolis, sesuo, kaimynas, praeivis forume ar socialiniame tinkle. Tai, ką girdėsite, turbūt norėsite kur nors paslėpti ar užmaskuoti. Ši informacija jus pasieks dėl Mėnulio užtemimo, todėl verta leisti jai atlikti savo gerąjį darbą, t. y. keisti požiūrį, atsisakyti žlugdančių ryšių ir įtakų, o svarbius – gydyti ir puoselėti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dėl Mėnulio užtemimo jūsų asmeninių finansų tema gali tapti itin opi. Situacijos sprendimas – santykių su kažkokiu asmeniu tobulinimas. Gal veltui kovojate? Gal beprasmiškai konkuruojate? Gal kažkam pavydite? O gal taip elgiatės tik dėl to, kad visiškai praradote pasitikėjimą savimi? Būkite lankstūs ir geranoriški, kad išgirstumėte vertingus patarimus. 

Taip pat skaitykite: Kokias moteris įsimyli vyrai?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galbūt kažkur skubate ir nerandate laiko pažvelgti į veidrodį? Darote viską, kad kitiems būtų gera, pamiršę save? Tai neduoda naudos nei jums, nei jūsų mylimiems asmenims? Verčiau pasirūpinkite santykiais su svarbiausiu žmogumi jūsų gyvenime – savimi. Paklauskite jo, ko jam reikia, kad jis jaustų gyvenimo pilnatvę. Atsakymai bus čia pat, jei tik ryšitės juos išgirsti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Per didžiąją pavasario šventę būsite užsisklendę ir nenorintys nieko įsileisti į savo vidinį pasaulį. Tai puikus pasirinkimas, jei, užuot statydami sienas aplink save, būsite jautrūs tam, kas vyksta jūsų viduje. Raskite būdų suprasti savo regėjimus ir sapnus, užjauskite kitus ir išmeskite lauk praeities naštą, kuri trukdo jums svajoti ir atjausti kitus žmones. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį jums bus svarbu statyti tiltus, jungiančius jus su draugais. Jūsų bičiuliai jums geriau paaiškins, kaip tai turite atlikti. Tiesą sakant, jums atrodys priešingai ir blogiausia, ką galite padaryti, – leistis į ginčus. Verčiau patys ieškokite atsakymų, prašydami draugų pasakyti nuomonę. O jei kažkas ims byrėti it koks kortų namelis, pernelyg nesigraužkite. 

Taip pat skaitykite: Maisto produktai, padedantys lengviau užmigti

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Besiruošdami šventėms ir jų metu, mažiausiai norėsite galvoti apie darbą ar santykius su kolegomis, tačiau kažkokius sprendimus ta tema apsvarstysite dėl Mėnulio užtemimo įtakos. Viena vertus, kažkas jus jaudins, kita vertus, turite progą tobulinti savo santykius su kai kuo iš vadovų ar tėvų tam, kad lengviau būtų kopti į profesines viršukalnes. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors Mėnulio užtemimo vieta jums palanki, vis dėlto kažkas gali kelti nerimo bangas. Vieniems tai bus santykiai su toli gyvenančiais asmenimis, kitiems – su bendramoksliais, tretiems – su mokytojais, ketvirtiems – su sutuoktinio giminaičiais ir pan. Nieko nepešite, bandydami kitus įtikinti, jog jūs vieni esate teisūs. 

Taip pat skaitykite: Jūsų gimimo diena ir karma: į ką reikėtų susitelkti

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Permainos, kurių metu peržengsite per kažkokius slenksčius, dėl  Mėnulio užtemimo gali būti svarbia šio jūsų savaitgalio tema. Tiesa, kai kas grius ir trauksis be jūs pastangų, o visa kita – jūsų rankose. Būkite atidūs tiems, su kuriais jus sieja emociniai ir materialūs ryšiai. Nedeginkite tiltų, kurie leistų jums juos suprasti ir įvykdyti trokštamus pokyčius.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką