Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – lapkričio 22–23 d.

Moteris
Fotolia nuotr. / Moteris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ar jaučiate, kaip kvepia savaitgalis? Gražių potyrių, smagių emocijų ir dar geresnių astrologinių prognozių jums linki Ji24.lt!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienio rytas džiugių naujienų nežadės – bus daugiau prievolių nei pasirinkimų. O štai vidurdienį Saulei įėjus į Šaulio ženklą, link jūsų pūstels malonūs nuotykių vėjai. Popietę įvyks jaunatis, kurios energijas nukreipkite svajonėms apie keliones, knygas, studijas, religiją ir pasaulio pažinimą bei savo pažiūrų įtvirtinimą labiausiai jums priimtinais būdais. 

Taip pat skaitykite: Darniam gyvenimui: moterys, jei sutikote tokį vyrą, nepaleiskite jo

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį Saulė įeina į jūsų permainų ir bendrų su kitais žmonėmis vertybių bei patirčių astrologinį būstą, o čia dar įvyksta jaunatis. Šeštadienį visa vidinė energija, sutelkta į šias sritis, bus verta jai skirto dėmesio. Neturite partnerio savo guolyje – svajokite, norite įgyvendinti bendrą projektą – svajokite, viliatės kažko atsikratyti – savo vizijose matykite save išsilaisvinusius. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį įvyksta jaunatis, kuri jums primins, kaip jums svarbu turėti partnerį tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Geroji žinia ta, kad ore tvyro galimybės užmegzti naujus kontaktus ir naujas pažintis šioje srityje. Tiesa, savaitgalį dar gali neįvykti išsvajotoji pažintis, tačiau nėra tinkamesnio laiko mintyse piešti būsimo pakeleivio paveikslą. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jaunatis Šaulio ženkle šį šeštadienį jums kuždės pažadus ir netrukus juos dosniai pildys kasdienių pareigų, sveikatos ir kūno priežiūros srityse. Todėl visi, kurie delsia pakeisti pabodusį darbą, pertvarkyti buities smulkmenas, pradėti mankštinti, grūdinti savo organizmą ar kitais būdais jį sustiprinti, šį savaitgalį privalo atverti save pokyčiams. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šį savaitgalį pozityvios energijos įgaus jūsų kūrybos ir romantikos sritis. Svarbiausiais jums taps visi jūsų kūriniai: nuo meninio projekto iki kūdikio, kurį ketinate pradėti. Susitelkite į tai. Šeštadienio popietė puikiausiai tiks sukurti sąrašą to, kuo galite praturtinti savo ir kitų pasaulius. Įrašykite užsakymą visatai ir tie, kurie išsiilgote romantiškų vakarų žvakių šviesoje. 

Taip pat skaitykite: Sėkmės filosofo Briano Tracy tiesos, keičiančios gyvenimą

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Optimizmo jūsų namams šį savaitgalį įkvėps jaunatis Šaulio žvaigždyne. Jos dėka gali kilti idėjų kur nors kartu nukeliauti, pasikviesti svečių iš tolimos šalies ar kitaip paįvairinti savo šeimos gyvenimą. Šeštadienį galite sąmoningai privilioti teigiamas permainas į savo namus, jei, žvelgdami į ramiai rusenanti namų židinį, leisite sau apie jas pasvajoti. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jaunatis, šį šeštadienį vykstanti Šaulio ženkle, jums atveria duris į daugybę įdomių pokalbių, už kurių įsikūrusios jūsų asmeninio augimo ir dvasinio tobulėjimo galimybės. Šiame kelyje jums netrūks optimizmo ir tikėjimo kitais bei savimi. Kad tai vyktų dar sklandžiau ir produktyviau, savaitgalį, o ypač šeštadienio popietę, skirkite apmąstymams apie tai, ko norite ir ko siekiate. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šio mėnesio jaunatis, kuri jus užklups šeštadienio popietę, primins jums apie jūsų talentų ir jūsų materialinio saugumo svarbą. Šiomis savaitgalio dienomis kuo dažniau savęs paklauskite, kokiais gabumais jus apdovanojo gamta? Kokiu būdu norite įgyti finansinės nepriklausomybės ar ją stiprinti? Ir tik tada, kai patys sudėliosite savo prioritetus, jums bus atseikėtas pelnytas torto gabalas. 

Taip pat skaitykite: 5 priežastys, kurios veda į skurdą

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Didieji metų pokyčiai vyksta būtent tada, kai gimtajame žvaigždyne vyksta jaunatis. O tai būtent čia ir dabar, kai jūs galite užuosti naujos pradžios kvapus. Be abejo, dėmesys nukryps į jūsų asmenybę. Kad gautumėte tai, ko jums reikia, o ne tai, kas lieka nuo kitų, pažvelkite į veidrodį. Tada nuspręskite, kokių permainų, ypač susijusių su savo asmenybe ir savo išvaizda, tikitės. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šį savaitgalį įvyksta jaunatis, kuri jus paragins susitelkti į savo vidinį pasaulį. Tebūnie tai vidinė kelionė, kurioje netrūks jus išlaisvinančių ar paguodžiančių nuotykių ir suvokimo, kas trukdo jums gyventi pilnavertį gyvenimą. Vieniems iš jūsų tai pavyks atlikti patiems, kitiems verta pagalvoti apie apsilankymą dvasinio tobulėjimo seminare.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Draugai ar grupės veikla skatins jūsų augimą ir tobulėjimą artimiausiu metu. Visa tai dėl to, kad jūsų ženklo astrologiniame draugų būste šį savaitgalį vyksta jaunatis. Tiesa ta, kad jūsų nauji bičiuliai ar jau esami, o gal organizacijos, į kurią ketinate įstoti nariai, padės jums naujai pažvelgti  įprastus dalykus ir užkrės jus entuziazmu.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums nėra geresnio laiko nei šis, pagalvoti apie savo profesinius siekius. Na ir kas, kad savaitgalis. Tai jaunaties Šaulio ženkle, kuri suaktyvina jūsų profesinių siekių, visuomeninio statuso ir gyvenimo tikslų sritį. Vieniems šį savaitgalį verta grįžti prie asmeninio verslo kūrimo svajonės, kitiems susitelkti ties mintimis apie paaukštinimą darbe ar trokštamą socialinę padėtį. 


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką