Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šmaikštusis horoskopas: kas tu – lygintuvas ar arbatinis?

Linksmas vyrukas
Fotolia nuotr. / Linksmas vyrukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Na ką, štai ir išmušo ta lemtingoji valanda, kai reikia pagaliau pažvelgti tiesai į akis ir išsiaiškinti, kas gi esate iš tikrųjų – lygintuvas, arbatinis ar visgi šaldytuvas? Nors horoskopas linksmas ir kupinas milžiniškos dozės šmaikščių juokelių, vis dėlto kiekviename pajuokavime, sutikite, slypi krislelis tiesos. O štai atskirti pelus nuo grūdų – tai jau jūsų, mielieji, darbas...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūs – lygintuvas

Iš šono atrodo, kad jums viskas einasi nepaprastai sklandžiai, lygiai ir tolygiai. Tačiau iš tiesų tik jūs vieni žinote, iki kokios temperatūros reikia įkaisti, kad pavyktų išgauti tą sklandų slydimo efektą. Jums galima tik pavydėti to atkaklumo ir tikslo siekimo, kuris skatina jus lyginti tol, kol panaikinate visas raukšleles, kol viskas atrodo nepriekaištingai. Tik jūsų dėka didžiulis kalnas susiglamžiusių apdarų virsta nepriekaištingai išlyginta dailia krūvele. Šis pasaulis būtų daug geresnis, jei tokių lygintuvų kaip jūs būtų gerokai daugiau!

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūs – arbatinis

Jei tai būtų baldų horoskopas, be ilgų svarstymų būtumėte sofa – patikima, kruopšti, ant jūsų visada būtų galima „atsigulti“. Tačiau esate arbatinis (tik nepagalvokite nieko bloga!) ir, derėtų paminėti, šį žodį reikėtų tarti pagarbiu tonu. Jūs lyg samovaras! Visuomet esate stalo viduryje, aplink jus visi buriasi. Paskanauti arbatos visi nori po dešimtkart per dieną ir visi skuba jūsų link. Puodeliai pas visus maži ir tušti, o štai jūs – didelis ir pilnas, tad ir užpildote tuštumą prasme. O kur dar žmonių smalsumas pakelti jūsų dangtelį ir pažiūrėti į vidų?.. Nejaugi jie nesupranta, kad vanduo nuo to greičiau neužvirs! Iš tiesų mintis čia paprasta ir nesudėtinga, bet vieniems reikia įpilti septynis puodelius arbatos, kol susivokia. Aišku, jums negaila, bet vandenį į virdulį reikia įpilti laiku, antraip suges spiralė.

 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūs – kompiuteris

Beje, jūs ne šiaip kompiuteris, o kompiuteris su visu komplektu: ir procesorius protingas, ir fainas monitorius, ir ergonomiška klaviatūra. Jūs puikiai apdorojate net sunkiausią informaciją, bet kad ji atsirastų, būtina pelė. Kompiuteris be pelės – vertingas, bet kaip tada juo naudotis? Pelė – tai prieiga prie šio technikos stebuklo. Aišku, galima bet kokią ją įjungti ir naudotis, bet jūsų sistemos greitesnės ir greičiau reaguoja į optinį reguliavimą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūs – dujinė viryklė

Labai, net labai nuostabi viryklė.  Visus pamaitinate, visais pasirūpinate, visiems duodate,  dėl kiekvieno jaudinatės, visi namuose sukasi tik aplink jus. Jumyse visa šiluma ir nuoširdumas, tačiau būna momentų, kai patys savęs klausiate: „Vis kepu ir verdu, o kada gyventi?“ Paskui patys sau atsakote: „Juks aš esu  viryklė, todėl ir kepu, ir verdu! Tokia jau manoji dalia – visą gyvenimą šeimininkauti.“ Kartais iš jūsų veržiasi garų kamuoliai, ir tuomet namiškiams bei jums tai būna rimtas išbandymas. Iš tiesų  ne viskas yra taip blogai, tačiau retkarčiais jums būtina nuleisti garą. Atminkite, tai – ne užgaida, o būtinybė.

 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūs – dulkių siurblys

Jūs užgožiate visus šio pasaulio garsus. Visi kiti garsai, palyginus su jūsiškiu, negirdimi ir absoliučiai nereikšmingi. Stipria oro srove sumaišote gaivų orą su dulkėmis ir rutina, galite sudrumsti bet kokią balą, viską aplink nudažyti ryškiomis spalvomis.  Kadangi jumyse slypi daug energijos, sutelktos į tikslo siekimą, nenuostabu, kad į savo be galo stiprų sūkurį įtraukiate nemažai žmonių ir net tai, ko vaisai nederėtų. Su vienodu entuziazmu (ar jis būtų sagos ar lovos dydžio) imatės bet kokios užduoties. Patikėkite, tikrai neverta nudelbti nosies, jei negalite į save susiurbti didžiulės spintos. Geriau pamąstykite, ar jums iš tiesų to reikia?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūs – vaizdo kamera

Atidžiai žvelgiate į pasaulį, pastebite net menkiausią smulkmeną ir pateikiate medžiagą jau išanalizuotą, skaitmeninio formato. Tai, tai labai protingas aparačiukas, ir tikrai negalvokite, kad jis tik fiksuoja įvykius. Ne ne ne! Jautri vaizdo kameros optika puikiai gali perteikti tikrovę, beje, tiek į gerąją, tiek į blogąją pusę. Yra žmonių, kurių „vaizdo dėžutė“ nemėgsta ir kategoriškai atsisako nufilmuoti gražiai, bet yra ir kitokių – ir jiems be galo pasisekė. Jei ši vaizdo kamera jau ką nors pamilsta, tai mažiausiai dukart ją pateiks visuomenei kaip nuostabiausią žvaigždę.

 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūs – magnetola

Svarstyklių rodyklėlei labai banalu rodyti kilogramus, tad nenuostabu, kad jai gerokai linksmiau klaidžioti po FM bangas ir ieškoti radijo stočių. Koks milžiniškas pasaulis glūdi jūsų diapazone, kiek jausmų, minčių ir melodijų jame telpa! Tačiau svarbiausia, kad jums, magnetolai, beprotiškai sunku išsirinkti tik vieną radijo stotį. O pasirinkti visgi reikia, nes jūsų klaidžiojimai tarp dažnių kupini ausiai nemalonaus triukšmo ir čaižaus traškesio. Kita vertus, juk geriau penkias minutes patraškėti ir klausytis nuostabios muzikos, ar ne? Beje, tai visuomet išeina į naudą. Jus visi myli, žmonės su jumis jaučiasi ryškesni, džiaugsmas būna gilesnis, linksmybės audringesnės... Greta jūsų žmonėms net maloniau liūdėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūs – virtuvinis kombainas

Galite susmulkinti viską, ką tik norite. Priešintis jums – beprasmiška, nes jums įkandama kone viskas, išskyrus betoną. Trokštate valdžios ir vadovauti visam pasauliui, taip pat suprantate, kad pasiekti to griaunamąja jėga dar niekam nepavyko. Taip jau surėdytas tas mūsų pasaulis: kūrimo kelyje visuomet būna griovimo etapas, o kūrimas – tai  antroji jūsų natūros dalis ir antrasis etapas ruošiant patiekalą iš susmulkintų, sukapotų virtuvinio kombaino ingredientų.

 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūs – televizorius

Ne tik dėl to, kad kaip televizorius išskiriate šilumą ir šviečiate iš vidaus. Svarbiausia, jog dosniai dalijatės su aplinkiniais viskuo, ką turite. Jūs visą save atiduodate žmonėms. Tačiau teisingai sakoma, kad ne visada gerus darbus lydi teigiamos emocijos. Žmonės gali keiksnoti, peikti jus, laikyti bėdų šaltiniu. Sakote jiems, kad jūs viso labo tik rodote tikrąjį pasaulio vaizdą, o jums atsakoma, kad iš tikrųjų viskas vyksta priešingai – pasaulis sukuriamas pagal rodomus vaizdus. Kurie yra teisūs? Kas ką valdo? Greičiausiai, mielas televizoriau, tik jūs vienintelis žinote teisingąjį atsakymą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūs – šaldytuvas

Tai viena svarbiausių figūrų ne tik virtuvėje, bet ir visuose namuose. Nors jūs ir šaldytuvas, sugebate sušildyti sielą; nors iš šono atrodote kaip šaltakraujis ir griežtas, iš jūsų išvaizdos sunku pasakyti, kas iš tiesų slypi jūsų viduje. O ten, patys puikiai žinote, tai kepta antis, tai supuvę obuoliai arba iš viso tuščia. Šiuo atveju šaldytuvams ypač tinka filosofinė žymiojo Karslono frazė: „Čia nėra nieko ir čia niekada nebus, jei į jį nieko neįdėsite!“

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūs – skalbyklė

Kiekvieno uždegančio reikalo „skalbyklė“ imasi labai rimtai ir skrupulingai. Tokį nepriekaištingą kruopštumą, kurį lydi  didelė skalbykliška jėga, ištveria tik itin tvirta medžiaga ar audinys, nes plonesnis ir silpnesnis bus sugadintas iki paskutinio siūlo. Pasistenkite sulaikyti savyje besiveržiantį garą ir valdykitės, nes kai viskas jau būna švaru, jūs vis dar tebeplaunate ir tebeskalaujate. Išmokite pasirinkti teisingą programą, pagal situaciją žiūrėkite, ar pirmenybę teiksite trumpam, ar labai ilgam ir kruopščiam skalbimo ciklui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūs – mobilusis telefonas

Jūs lyg mobilusis telefonas: iš pradžių gulite sau ramiai ir nė nejudate, slepiatės kažkur giliai tamsiame kampe. Tačiau ta ramybė – laikina ir iki pirmojo skambučio. Jums tenka suvirškinti daug informacijos, kuri, deja, ne visada būna svarbi ir reikalinga. Kadangi jūs – mobilusis telefonas, negalite patys pasirinkti, su kuo kalbėsite, todėl gana greitai išsikraunate ir kaip oro reikalaujate akumuliatoriaus jėgoms atgauti. Laimė, mobilieji telefonai nuolat tobulėja ir kiekvienas jų naujas gyvenimo etapas būna paženklintas naujausiu modeliu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką