TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – spalio 19 d.

Lietus
123rf.com nuotr. / Lietus
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šiandien venkite daryti tuos dalykus, kurių neplanavote prieš tai. Atsargiai žvelkite į šios dienos pasiūlymus ir neskubėkite jų priimti, net jeigu jie skambės itin patraukliai. Vėliau gali pasimatyti, jog tai tuščias laiko švaistymas“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte ženklai, kuriais dieną vadovausitės, dažniau jus ves ne pirmyn, o atgal. Todėl jei ne viskas dera su jūsų svajonėmis, gal verčiau jas mesti iš galvos? Popietę kai kas paneigs jūsų turimą informaciją, pateikdami autoritetingą nuomonę. Trokštantiems karjeros pokyčių, praverstų aiškus žinojimas, ko siekiate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte būsite linkę painioti tikra su netikra, kažką aptardami su draugais ar komandos nariais. Popietę tikėdamiesi iš kitų gauti to, ko jums trūksta, suprasite, kad jie mano kitaip. O jei kas priverstų jus dėl kai ko pakeisti nuomonę, tam nesipriešinkite ir nesiblaškykite. Verčiau stiprinkite tai, kas turi pagrindą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visiems reikės naujienų ir pašnekesių. Jūs šioje bendravimo idilėje griebsitės pirmojo smuiko. Tiesa, ryte tai trukdys darbe, kai viskas atrodys idealu. Popietę partnerių elgesys jums bus lyg šaltas dušas. Beje, kažkas gali sugriūti ir bus pradėta statyti iš naujo. Pasitikėjimas vieniems kitais padės suręsti tvirtą pastatą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena gali pasirodyti pernelyg nerūpestinga, kas bus tik dalis tiesos. Ryte neįtikėtini pasiūlymai iš toli greit pasirodys vienas didelis muilo burbulas. Popietę užsiris sunki kasdienių darbų našta. Santykiuose su darbo partneriais ar artimu žmogumi žūtbūt reikės pertvarkų. Planas įvyks, jei kovosite kartu, o ne vienas prieš kitą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien komandoje jums bus gera siekti bendrų tikslų, tačiau ne visos patirtys ryte bus neįtikėtina dovana. Popietę teks imtis atsakomybės už tai, ką kuriate ar tuos, kurie jums brangūs. Darbe kažkas gali tapti nepakeliama, tačiau susitelkę ir palikę už nugaros visa, kas jums trukdo efektyviai dirbti, pasieksite daugiau.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien svajosite apie pripažinimą darbe, tačiau dėl to ryte pervertinsite kitų asmenų indelį į jūsų rezultatus. Popietę dėl naminių pareigų naštos išblės rytinis entuziazmas. Beje, sėkmingų kūrybinių pergalių ar laimės auklėjant vaikus bus daugiau, jei neefektyvius metodus pakeisite naujais, žinodami, kodėl taip elgiatės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte gali būti sunku su kolegomis susitarti, o popietę gauti reikalingos informacijos ar įvykdyti planuotus susitikimus. Beje, asmeninis gyvenimas gali tapti našta arba priežastimi pasijusti lyg iš naujo kažką atradusiems, nelygu kokią taktiką pasirinksite – laikytis seno ir konfliktuoti, ar sutelkti jėgas dėl giedresnių permainų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte apgaudinėdami save, jog viskas pasiekiama lengvai, sugriausite patikimų asmenų pasitikėjimą. Popietę kažko reikalingo stokosite: pasitikėjimo savimi, pinigų ar saugumo jausmo. Beje, susikivirčyti lengva, jei tai, ką sužinosite apie kitus, naudosite prieš juos. Verčiau informaciją naudokite kaip bilietą į sėkmingesnius ryšius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte atsižvelgdami į kitų žmonių patarimus, namines viltis pastumkite į šalį, kol laikas patikrins jų prasmę. Popietę užplauks nepasitikėjimo kitais žmonėmis debesis. O jei asmeninių finansų sritis jūsų pastaruoju metu netenkina, ryžkitės pokyčiams dabar, numatę aiškią kryptį ir gaires arba susitaikykite su esama situacija.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte sėkmingai darbų eigai ar ryšiams su kolegomis trukdys klaidinanti informacija, nevalingai meluojantys ar sąmoningi sukčiaujantys. Popietę turėsite įveikti vieną slenkstį, susijusį su jūsų praeities patirtimis. Laimė, pajusite augančias savo galias. Tiesa, jas naudokite formuoti ir stiprinti autoritetą, atsisakydami kažko, kas iki šiol trukdė.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte lengva ranka išlaidausite ir su kitais dalysitės tuo, ką turite. Popietę draugų pakviesti įsivelsite į ne vien smagius žaidimus, kuriuos, nepaisant skeptiškų priešininkų, galite laimėti. Beje, puikus laikas išvalyti savo vidinį pasaulį nuo praeities šiukšlių, trukdančių jums būti sveikiems ir turėti išsvajotą gyvenimą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte jūsų nuojauta dėl šeimos problemų sprendimo neįtikins šeimos narių. Regis, per didžiausias kliūtis peršoksite, stipriai laikydami artimojo ranką. Popietės nuotaikas drums nesibaigiančios darbo pareigos ar vadovo pastabos. Beje, komandoje reikės susitaikyti su nuostoliais, tikintis, kad tai būdas pasiekti nusibrėžtų tikslų.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką