Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 28d. 17:31

Konkursas „Mano superšuo“: renkame keturkojį didvyrį!

Šuo ir šeimininkas
t-florie/sxc.hu nuotr. / Šuo ir šeimininkas

Dažnai išgirstame įvairių istorijų apie tarnybinių ir specialiai tokioms užduotims dresuotų šunų atliktus žygdarbius – jie randa pasiklydusius žmones, ieško pavojingų medžiagų, aptinka ir sulaiko besislapstančius nusikaltėlius. Tačiau neretai tikram žygdarbiui saugodamas ir gindamas savo šeimininkus arba kitokiais kritiniais atvejais ryžtasi ir „eilinis“ šeimos numylėtinis.

Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“ ir 15min.lt skelbia konkursą, kuriame kviečia dalyvauti visus didelių ir mažų, veislinių ir nekilmingų, dresuotų ir „bemokslių“, tarnybinių ir „bedarbių“ šunų šeimininkus. Galbūt jūsų augintinis yra apsaugojęs jus nuo gresiančios nelaimės arba laiku perspėjęs apie ją, galbūt jis sugebėjo savarankiškai rasti išeitį iš kritinės situacijos ir savo nuovokumu bei išmintimi nustebino ne tik jus, bet ir visus aplinkinius, galbūt tik savo augintiniui esate dėkingas už apsaugotą turtą, sveikatą, o gal net išgelbėtą savo ar jūsų artimųjų gyvybę.

Jeigu galite papasakoti tokią istoriją apie savo augintinį, dalyvaukite konkurse ir laimėkite puikių prizų savo keturkojui didvyriui.

Jums tereikia aprašyti neeilinį savo šunelio poelgį, pridėti bent vieną ar kelias jo nuotraukas ir viską iki šių metų birželio 11 dienos atsiųsti 15min.lt redakcijai adresu augintinis@15min.lt. Laiške taip pat nurodykite savo tikslų vardą ir pavardę bei vietovę, kurioje gyvenate. Laiške nurodytas telefono numeris padės greičiau su jumis susisiekti, jeigu jūsų atsiųsta istorija taps nugalėtoja, o jūsų augintinis – konkurso superšunimi.

Konkurse nedalyvaus tos istorijos, kurių autoriai ignoruos lietuvišką abėcėlę. Rašyti galima tik apie savo šeimos, o ne draugo, kaimyno ar giminaičio šunį.

Geriausią istoriją apie įsimintiniausią šuns poelgį balsuodami rinks patys 15min.lt skaitytojai. Nugalėtojui atiteks du konkurso partnerio „Husse“ aukščiausios kokybės natūralaus šunų maisto maišai ir įvairių skanėstų. Antros ir trečios vietos laimėtojams bus įteikta po vieną „Husse“ maisto maišą ir skanėstų. Geriausiai įvertintų istorijų herojai taip pat sulauks specialių „Pifo“ prizų.

Šio konkurso tikslas – parodyti visiems, kad mūsų geriausi keturkojai draugai išties nusipelno mūsų meilės, pagarbos ir rūpesčio. Dar kartą kviečiame dalyvauti ir linkime sėkmės jums ir jūsų keturkojui bičiuliui!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką