Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praeivių rūpestingumas Širvintose išgelbėjo ant ledo šmirinėjusį šuniuką

Sekmadienį ant Širvintos tvenkinio vyko gyvybės gelbėjimas
Youtube.com stop kadras / Sekmadienį ant Širvintos tvenkinio vyko gyvybės gelbėjimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį ant Širvintos tvenkinio ledo vyko mažytės gyvybės gelbėjimo operacija. Tiesa, ugniagesių išplatinta informacija spaudai skamba kukliai: „2017 m. vasario 12 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Širvintų mariose skęsta šuniukas. Atvykus į vietą, šuniukas buvo išlipęs iš vandens ir tupėjo ant ledo, nuo kurio buvo nukeltas.“

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Širvintų naujienų portalas „Krašto naujienos“ pašnekinto pagalbą iškvietusias merginas: Aistę Dačkaitę, Akvilę Adomavičiūtę ir Renatą Tamulevičiūtę.

Akvilė ėjo susitikti su Aiste. Kadangi ši gyvena Kalnalaukyje, o susitikti merginos susitarė miestelio centre, mergina leidosi nuo kalniuko link užtvankos. Štai tada ji ir išgirdo gailų inkštimą bei pamatė vandenyje besikapanojantį šunelį (gelbėjimo operacijos metu nufilmuotus vaizdus galite pamatyti čia).

Netoliese Akvilė pamatė mergaitę su šuniuku, tačiau ši sakėsi neturinti telefono ir negalinti iškviesti pagalbos. Akvilė surinko 112 ir sujungta su Širvintų ugniagesiais pranešė apie nelaimę. Tuo metu nešina telefonu atėjo mergytės mama.

Mergaitė papasakojo, kad ją, išėjusią iš namų, kalbino senyvo amžiaus pora, privažiavusi žaliu automobiliu, kurie klausinėjo, ar ši nemačiusi klaidžiojančio šuniuko. Tuomet mergaitė net neįtarė, kad greitai pamatys ieškomą šuniuką.

Belaukiant ugniagesių susirinko daugiau žmonių, matėsi, kad šuniukas sušalęs ir išsigandęs, tad kai kurie suskubo siūlyti, jog patiems reikia eiti link gyvūno. Drąsuolius sulaikė šalia buvę žmonės – ledas buvo itin plonas.

Ugniagesiai-gelbėtojai atvyko netrukus. Vienas iš komandos narių specialiomis rogėmis nusliuogė prie šuniuko, kuris jau buvo išlipęs iš eketės ant ledo. Šunelis garsiai inkštė, buvo išsigandęs ir sušalęs, tad kelis kartus bandė įkąsti gelbėtojui. Ugniagesį išgelbėjo storos pirštinės.

Ugniagesys pasodino šunelį ant specialių rogių, kur jis kantriai sėdėjo, kol buvo gabenamas į krantą. Ugniagesiai nelaimėlį sušildė savo automobilyje ir išsivežė kartu. Visi sutarė, kad skubiai ieškos šeimininkų.

Gelbėjimo operacijoje dalyvavo Širvintų priešgaisrinės tarnybos ugniagesiai – gelbėtojai: skyrininkas Arūnas Markevičius, ugniagesiai Evaldas Jurevičius ir Rytis Mikalauskas, pamainos vadas Mindaugas Mazura.

Nelaimėlį šuniuką ugniagesiai perdavė susijaudinusiems šeimininkams, kurie vis dėkojo už augintinio išgelbėjimą.

Aistė su Akvile pamatė pro šalį važiuojančią savo draugę Renatą. Susistabdė ją ir paprašė pagalbos ieškant šeimininkų.

Merginos automobiliu apsuko ratą po Širvintas ir pamatė žalią automobilį. Joje buvusios poros paklausė, ar ne jie ieško šuniuko. Trumpai papasakojusios, kas įvyko, merginos palydėjo porą pas ugniagesius.

Nelaimėlį šuniuką ugniagesiai perdavė susijaudinusiems šeimininkams, kurie dėkojo už augintinio išgelbėjimą.

Pamainos vadas M.Mazura akcentavo, jog šios operacijos sėkmingą baigtį lėmė praeivių pilietiškumas. Mergina ne tik iškvietė pagalbą, bet ir padėjo ieškoti šeimininkų.

A.Adomavičiūtė prisipažino, kad gera širdyje, žinant, jog prisidėjo išgelbėjant gyvybę. Mergina dar kartą pakartojo, kiekvienas darė, ką galėjo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 Širvintos Šuo Ledas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką