Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 03 15, 19:52

15min studijoje vyko pokalbis apie plastines operacijas: kada jos yra būtinybė, o kada – malonumas?

Ketvirtadienį 15min studijoje lankėsi plastinės chirurgijos specialistai, šioje srityje dirbantys daugiau kaip 20 metų, Renaldas Vaičiūnas ir Dainius Balčiūnas. Su specialistais kalbėjomės tema „Iškreiptas plastinės chirurgijos operacijų veidrodis: kada plastinė operacija yra įrankis gyvenimo kokybei pagerinti, o kada tiesiog noras ir malonumas?“
15min studijoje — plastinių operacijų chirurgai R.Vaičiūnas ir D.Balčiūnas
15min studijoje — plastinių operacijų chirurgai R.Vaičiūnas ir D.Balčiūnas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šiandien plastinės operacijos niekam nebekelia nuostabos. Lengvai galima pasididinti krūtinę, pasisiaurinti ar pasitiesinti nosį, suploninti liemenį ir pan. Daugelis plastinių operacijų atliekama ne dėl būtinybės, o dėl elementariausio žmogaus noro atrodyti kitaip – geriau, gražiau.

Ką apie tai mano plastinių operacijų specialistai? Kokios plastinės operacijos populiariausios pastaruoju metu? Koks vyraujantis požiūris į plastinę chirurgiją ir kaip viskas pasikeitė per pastaruosius 15–20 metų? Kada plastinė operacija yra vienintelė išeitis, o kada nuo jos žmogų tenka atkalbėti? Kokie galimi jų padariniai? Apie šiuos ir kitus su plastinėmis operacijomis susijusius dalykus kalbėjomės su „DR klinikos“ plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos specialistais Renaldu Vaičiūnu ir Dainiumi Balčiūnu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką