Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Barzda: ką ji sako apie vyrą ir jo stilių?

Gydytojas, rašytojas ir universiteto profesorius Allanas Peterkinas, išleidęs tokias knygas kaip „The Bearded Gentleman“ ir „One thousand moustaches“ tikina, kad vyro barzda gali šį bei tą pasakyti ne tik apie jo stiliaus suvokimą, bet ir apie jo asmenybę.
Vyras su barzda
Vyras su barzda / „Fotolia“ nuotr.
Temos: 3 Vyras Lytis Barzda

Portalui huffingtonpost.com jis pateikia savo pastebėjimus ir įžvalgas apie tai, ką įvairių stilių barzda gali pasakyti apie vyro asmenybę bei kuri barzdos forma yra pati madingiausia.

Pilna barzda

„Scanpix“ nuotr./Aktorius George’as Clooney
„Scanpix“ nuotr./Aktorius George’as Clooney

Arba kitaip vadinama – kiek vyresnio vyro barzda, nes daugeliui būtent tokias asociacijas ir kelia ši barzdos forma.

„Dar tokia barzda itin populiari tarp akademikų – tad ji rodo ir didelį žmogaus išsimokslinimą bei turi gan didelę istorinę bei religinę reikšmę – prisiminkite Mozę ar Jėzų. Nors toks barzdos stilius yra kiek senamadiškas, tačiau ir šiomis dienomis pasitaiko jaunų vyrų, kuriems labiausiai patinka būtent tokia barzda“, – tikina Allanas Peterkinas.

Ožio barzdelė

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas – 16 mln. JAV dolerių
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas – 16 mln. JAV dolerių

Tai vyras, kuris kiek užstrigęs praeityje. „Toks barzdos stilius buvo itin madingas dar 1990 metais – tuomet tai buvo kartu ir tam tikras pareiškimas, tačiau dabar ji jau tiesiog išėjo iš mados, tad pats metas judėti į priekį“, – pataria A. Peterkinas.

Netvarkinga barzda

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Ryanas Goslingas
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Ryanas Goslingas

Tai vyras, kuris puikiai žino, kas yra mada. „Ir tai įrodo visi populiariausi vyrų žurnalai – peržvelgę juose esančias reklamas, bent vienoje iš trijų reklamų rasite būtent tokią barzdą turintį modelį. Tik nemanykite, kad tokią barzdą labai lengva ir paprasta prižiūrėti, nors ji ir neatrodo labai tvarkinga, kruopštumo jai susikurti tikrai reikia“, – tvirtina A. Peterkinas.

Taip pat skaitykite: 14 metų augintą barzdą nusiskutęs vyras pribloškė savo artimuosius

Žandenos

Vida Press nuotr./Jemaine'as Clement'as
Vida Press nuotr./Jemaine'as Clement'as

Tai vyras, kuriam patinka linksmybės. „Vos prakalbus apie žandenas, tikriausiai prisiminsite ikoniškąjį Elvį Presley. O jis juk išties asocijuojasi su linksmybėmis ir smagiu gyvenimo būdu. Vis tik šiais laikais žandenas dažniau nešioja tie, kurie nebijo eksperimentuoti, ar laisvą ir visuomenės nevaržomą gyvenimo būdą pasirinkę vyrai“, – tikina rašytojas.

Barzda smakro srityje

AFP/„Scanpix“ nuotr./Reperis 50 Cent
AFP/„Scanpix“ nuotr./Reperis 50 Cent

Tai žmogus, kuris bando atkreipti dėmesį į save ir nenori gyventi remdamasis jokiais visuomenės sukurtais įstatymais. Anot, J. Peterkino, toks vyras visuomet bando išsiskirti iš minios ir niekada nebūna „toks, kaip visi kiti“.

Ūsai
Vida Press nuotr./Thomas Lennonas
Vida Press nuotr./Thomas Lennonas


Tai vyras, kuris žino savo vertę. „Anksčiau ūsai turėjo ir seksualinę konotaciją, jie buvo išties patrauklu ir traukdavo moteris, tačiau dabar ūsai po truputį išeina iš mados. Tačiau ūsuotasis vyras į tai nekreipia dėmesio, nes jo stiliaus jokios mados nediriguoja“, – tikina J. Peterkinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais