Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 16d. 10:24

Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu – pamirškite apie jų depiliaciją

Plaukelių šalinimas
Partnerio nuotr. / Plaukelių šalinimas

Paprastai moteris šalina nepageidaujamus plaukelius todėl, kad oda atrodytų gražiau, tačiau efektas ne visada tenkina. Oda neatrodo graži ir lygi, dažna skundžiasi, kad kelias dienas ji būna sudirginta. Kodėl taip nutinka taikant tradicinius plaukelių šalinimo būdus ir kaip to išvengti?

Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu yra vienas efektyviausių ir ilgalaikių sprendimų kovoje su ataugančiais plaukeliais, kiti šio gydymo pranašumai, kad nebereikės įpareigoti savo kasdienybės su planavimu kada depiliuotis, nebus bėrimų aplink depiliacijos bei skutimosi vietas, oda tose vietose bus švelni, nereikės atskiros kosmetinės priežiūros, pavyzdžiui, tokios kaip odos drėkinimas ir pan.

Plaukelių šalinimas lazeriu yra unikalus savo technologinėmis galimybėmis, lazeris yra medicininis prietaisas, išskiriantis vienos bangos ilgio šviesą ir tiksliai veikiantis savo taikinį, t.y. sunaikina plauko folikulą ir aplinkines ląsteles, iš kurių formuojasi plauko užuomazga.

„Era Esthetic“ klinikose plaukelių šalinimas atliekamas galingiausiais Aleksandrito lazeriais Candela medical GentleLase Pro ir GentleMax Pro. Turime didžiausią 12 metų patirtį Lietuvoje šalinant plaukelius Aleksandrito lazeriu, todėl galime užtikrinti saugią, kokybišką, efektyvią procedūrą su ilgalaikiais rezultatais. GentleMax Pro lazeryje apjungiamos dvi šiuolaikiškos sistemos – GentleLase Pro ir GentleYag Pro, – skirtos lazerinei visų odos ir plaukų tipų epiliacijai, todėl įmanoma pašalinti visų tipų nepageidaujamus plaukelius.

Partnerio nuotr./Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu „Era Esthetic“ klinikose
Partnerio nuotr./Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu „Era Esthetic“ klinikose

Kokie yra tradicinių plaukų šalinimo būdų nepatogumai ir pavojai?

Efektyvesnio ir komfortiškesnio būdo nei plaukelių šalinimas lazeriu nėra, kiti būdai yra mažiau efektyvūs, plaukeliai atauga, o ir pačios procedūros gali sukelti diskomfortą. Plaukelių šalinimas vašku, skutimusi, elektriniu depiliatoriumi sukelia ne vieną nepatogumą – didesnį odos jautrumą, bėrimus, paraudimą, niežulį. Taip pat plaukai gali įaugti, todėl gali išsivystyti bakterinė infekcija ir likti randai, taip pat gali atsirasti tamsios dėmės.

Svarbu paminėti ir tai, kad ši problema aktuali tiek moterims, tiek vyrams, kuriems dėl negyjančių bėrimų po skutimosi plaukelių šaliniams lazeriu tampa tikras išsigelbėjimas. Skausmo lygis, kai oda būna paraudusi, paberta, sudirginta, o atliekant plaukelių šalinimo procedūras lazeriu šios problemos yra pašalinamos.

Kokio rezultato galima tikėtis taikant skirtingus lazerius? Kiek procedūrų paprastai reikia? Ar galima tikėtis, kad plaukai galiausiai visiškai neataugs?

„Era Esthetic“ klinikose naudojami patys galingiausi naujausios versijos Aleksandrito lazeriai GentleMax Pro ir GentleLase Pro, jų platformų galingumas siekia net 17,666 kW (palyginimui, kitų lazerių galia – 1,6–2,9 kW), todėl šie Aleksandrito lazeriai yra nuo 6 iki 11 kartų stipresni už kitus, o ir tai labai svarbu ilgalaikiams rezultatams pasiekti. Lazerio galingumas užtikrina procedūrų efektyvumą ir garantuoja, kad reikės mažiau procedūrų.

Pavyzdžiui, lyginant su diodiniais lazeriais, kurie skleidžia 810 mm lazerio bangą, jie tiksliausiai veikia tik kapiliaruose esantį oksihemoglobiną, bet ne plaukuose esantį pigmentą melaniną. Impulsinės šviesos (fotoepiliacijos) aparatų galingumas siekia 10–15–50 J/cm2 (palyginimui – Aleksandrito lazerio iki 150 J/cm2).

Tokios galios IPL šviesa veikia tik paviršiuje ir sunaikinti plaukų folikulų negali, todėl net ir po 710 procedūrų plaukai atauga per trumpą laiką. Taigi lazerio galingumas yra vienas iš jo pranašumų. Kad lazerio sugerta energija nukeliautų iki svogūnėlio, reikalinga galia, o lazeriai ar sistemos, kurios turi žemą galią, neužtikrina ilgalaikio plaukų pašalinimo, nes plaukai veikiami tik paviršutiniškai, nepasiekiami plaukų folikulai ir nepašalinama plauko šaknis.

Taip pat atkreiptinas dėmesys, kad dažnai žmonės pasimeta tarp lazerių: būna ir mažos galios Aleksandrito lazeriai bei hibridiniai lazeriai, kuomet įmontuotas tik mažo galingumo Aleksandrito antgalis, kuris, žinoma, neduos efektyvių rezultatų.

„Era Esthetic“ klinikos jau daugelį metų bendradarbiauja su „Candela Medical“ kompanija. Tai pasauliniai lyderiai lazerinėse technologijose, šis bendradarbiavimas klinikų klientams suteikia vertę, kadangi nuolat atnaujinamos Aleksandrito lazerių versijos. Minėtose klinikose šalinti plaukelius Aleksandrito lazeriu pradėta pačioje lazerinės dermatologijos pradžioje Lietuvoje – jų specialistai patys pirmieji būtent šiuo lazeriu pradėjo atlikti lazerinę depiliaciją, tad klinikų patirtis tikrai išskirtinė. Apjungiant inovatyvias technologijas, specialistų patirtį, nuolatinį tobulinimąsi tarptautiniuose mokymuose bei žinias pritaikant tikslius parametrus, gaunami rezultatai, kuriais pacientai džiaugiasi palengvindami savo kasdienybę.

„Era Esthetic“ klinikos – vienintelės Lietuvoje, įdegusiai odai naudojančios specialų antgalį 20/22/24 mm. Tai didžiausio spindulio sukurta Aleksandrito lazerio šviesos banga, apimanti didelį odos plotą bei užtikrinanti itin greitas procedūras net ir įdegusiai odai. Žinoma, saulės spinduliais nederėtų piktnaudžiauti ne tik todėl, kad ant šviesios odos galima saugiai naudoti stipresnius lazerio impulsus, bet ir dėl bendros odos sveikatos.

Taip pat didžiausios galios Aleksandrito lazeriai stimuliuoja kolageno sintezę, todėl yra ne tik pašalinami nepageidaujami plaukeliai, bet ir atjaunėja oda, ji tampa lygi. Todėl neretai moterys ateina norėdamos turėti tokią pačią lygią odą kaip jų draugės, atlikusios plaukelių šalinimą Aleksandrito lazeriu, ir daugelį metų džiaugiasi, pamiršusios šią problemą bei turėdamos švelnią odą be įaugusių plaukelių, dėmelių ir bėrimų.

Dažnais atvejais jau po 3-ios plaukų šalinimo procedūros Aleksandrito lazeriu pašalinama iki 80 proc. plaukų, o atlikus visą kursą pašalinama net iki 95 proc. plaukų. Jau po pirmos procedūros plaukai iškrenta, sumažėja jų kiekis, jie lėčiau auga, būna mažiau matomi ir nebeįauginėja.

Partnerio nuotr./Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu „Era Esthetic“ klinikose
Partnerio nuotr./Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu „Era Esthetic“ klinikose

Ar plaukų šalinimas Alekandrito lazeriu skausmingas?

Su Aleksandrito lazeriu plaukelių šalinimas nėra skausminga procedūra, nes lazeryje yra integruota speciali DCD atšaldanti sistema. Oda procedūrų metu papildomai apsaugoma ją atšaldant prieš, per ir po lazerio impulso, todėl saugiai ir neskausmingai galima atlikti didesnės energijos impulsus. Procedūros metu nereikia naudoti kitų šaldančių priemonių.

Kiek įprastai reikia procedūrų ir ką reikia žinoti apie plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūrą?

Vidutiniškai atliekamas tik 6 procedūrų kursas, procedūros atliekamos kas 4–6 savaites, priklausomai nuo organizmo hormoninio fono, vėliau gali reikėti tik 1–2 palaikomųjų procedūrų per metus. Specialaus pasiruošimo procedūrai nėra, tik mažiausiai 3 savaites prieš lazerio procedūras reikėtų vengti aktyvesnės saulės. Naudokite saulės apsauginius kremus, kuriuose saulės apsauginiai faktoriai SPF būtų 50, netepkite odos savaiminio įdegio kremais bei vieną mėnesį prieš procedūrą nešalinkite plaukų, nes norint atlikti plaukų šalinimo procedūrą lazeriu, turi būti plauko šaknis. Plaukus iki pirmos procedūros skusti galima, o atlikus procedūrų kursą lazeriu tuo daugiau rūpintis nereikės, nes plaukelių tarp procedūrų nesimatys.

Kuriose vietose plaukus yra pašalinti sunkiausia ir kodėl?

Sunkių vietų tikrai nėra, plaukeliai dažniausiai šalinami veido, pažastų, kojų, bikini srityse, vyrai procedūras dažniausiai atlieka pažastų, pilvo, nugaros srityse. Ši procedūra yra lengvai prieinama, nes naujausios technologijos gali pasiūlyti ne vieną lazerio aplikatorių: plaukų šalinimas viršutinės lūpos srityje trunka iki kelių sekundžių, pažastų srityje – 3 minutes, kojų, nugaros srityje 20–40 minučių, pilvo srityje vyrams – 10 minučių, moterims – vieną minutę.

Partnerio nuotr./Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu „Era Esthetic“ klinikose
Partnerio nuotr./Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu „Era Esthetic“ klinikose

Ko dažniausiai pageidauja klinikų klientai?

Dažniausias klientų lūkestis yra pasišalinti plaukelius ilgam, kad jie neaugtų, kad nereikėtų jų šalinti kitomis depiliacijos priemonėmis, nes dažnai oda po jų būna sudirgusi, niežti, peršti, raudonuoja, plaukeliai įauga į odą, sukeldami bėrimus, o ilgainiui – ir randelius. Šalinant plaukelius namų sąlygomis plaukelius, pavyzdžiui, skutimosi priemonėmis, reikėtų ypatingai laikytis tinkamos higienos, kitu atveju gali išsivystyti infekcija, uždegimas, o tuomet reikės dar ir gydymo. Po plaukelių šalinimo lazeriu oda išlieka lygi ir švelni, nereikia naudoti jokių kosmetinių priemonių norint ją išlyginti ar pašalinti bėrimus, visa tai padaro lazeris.

Kaip reikėtų vertinti pasitaikančią nuostatą, kad plaukai ant kūno reikalingi ir nėra gerai juos šalinti?

Tikrai nėra jokio pavojaus pašalinti plaukus, nes tai yra ne tik komfortiško, patogesnio gyvenimo aspektas, bet ir gydymas, kai įauginėja plaukeliai ir formuojasi folikulitas. Tokiais atvejais tada ši procedūra yra tikras išsigelbėjimas.

Deimantė Kazėnaitė, stilistė, visažistė, modelis

Asmeninio albumo nuotr./Deimantės Kazėnaitės atostogų akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Deimantės Kazėnaitės atostogų akimirka

„Mane sužavėjo „Era Esthetic Avenue“ klinikos profesionalumas bei aukštas paslaugų lygis. Iš pradžių negalėjau patikėti efektyvumu, bet jau po pirmos procedūros iškrito 70–80 proc. plaukelių. Tuomet mąsčiau – kaip gaila, kad to nepadariau anksčiau, nes tai yra geriausias išradimas šiuolaikinėms moterims. Praėjo jau keleri metai ir šiuo metu jau esu visiškai pašalinusi plaukus bikini ir pažastų srityse, o šiais metais atliksiu procedūras kojų srityje ir tada rezultatais galėsiu džiaugtis labai ilgai! Mano oda tamsesnio gymio, todėl labai vertinu tai, kad šioje klinikoje man gali atlikti procedūrą ne tik efektyviai, bet ir saugiai, be to, net ir tada, kai dar būna intensyvus įdegis. Nors patys geriausi rezultatai yra pasiekiami tada, kai oda yra šviesiausia, gera žinoti, kad reikalui esant galima atlikti procedūrą ir šiek tiek įdegus. Rekomenduoju!“

Plačiau apie procedūrą čia: https://lazerineklinika.lt/plauku-salinimas-lazeriu/

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką